Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

GTS

Member
Μηνύματα
6.985
Likes
20.067
Άρα κάναμε που κλείσαμε με Αιθίοπες απευθείας από Αθήνα. Η Βηρυτός είναι μεγάλο ρίσκο αυτές τις εποχές (συν το ότι δε βολεύουν οι ώρες).
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.985
Likes
20.067
Η εταιρεία δεν έχει βγάλει ακόμα εισιτήρια από και προς Βιέννη για το καλοκαίρι, συγκεκριμένα με ενδιαφέρει ο Ιούνιος. Είναι περίεργο ή βιάζομαι; Για Κων/πολη πχ ή Λισαβώνα έχει βγάλει μέχρι και Αύγουστο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.082
Likes
6.548
Η εταιρεία δεν έχει βγάλει ακόμα εισιτήρια από και προς Βιέννη για το καλοκαίρι, συγκεκριμένα με ενδιαφέρει ο Ιούνιος. Είναι περίεργο ή βιάζομαι; Για Κων/πολη πχ ή Λισαβώνα έχει βγάλει μέχρι και Αύγουστο.
Έχει βγάλει όμως η sky express αν σε ενδιαφέρει και σήμερα τα έχει -50%
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.107
Likes
2.607
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Εγώ περιμένω μήπως βγάλει Μπάρι Απρίλιο, αλλά ακόμη τίποτα..
Δε νομίζω να πετάει στο Μπάρι η Aegean.. ούτε εποχιακά...φέτος έψαχνα κ γω αλλά μόνο για τη volotea μου έβγαζε κ αυτές εμφανίζει κ η Aegean στο σαιτ της για κράτηση, γιατί συνεργάζονται..

Αν σ ενδιαφέρει πετάει κ η ryanair
 

taniakar

Member
Μηνύματα
280
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Δε νομίζω να πετάει στο Μπάρι η Aegean.. ούτε εποχιακά...φέτος έψαχνα κ γω αλλά μόνο για τη volotea μου έβγαζε κ αυτές εμφανίζει κ η Aegean στο σαιτ της για κράτηση, γιατί συνεργάζονται..

Αν σ ενδιαφέρει πετάει κ η ryanair
Δεν έχει βγάλει ακόμη για Απρίλιο ούτε η volotea, ούτε η Ryan.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.107
Likes
2.607
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δεν έχει βγάλει ακόμη για Απρίλιο ούτε η volotea, ούτε η Ryan.
Επειδή το κοίταγα και εγώ για μένα, Απρίλιο δεν νομίζω να πετάει καμία από αυτές τις εταιρείες στο Μπάρι, μετά το Μάιο / Ιούνιο ξεκινάνε

Μια λύση είναι να πετάξεις προς Ρώμη κ από κει τρένο που κάνει 4 ώρες.. κουραστικό βέβαια..θα θέλει κ διανυκτέρευση ίσως Ρώμη για να το σπάσεις το ταξίδι.. η άλλο αεροπλάνο από φιουμιτσίνο (αερδρ ρωμη)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom