Ενοικίαση αυτοκινήτου στο εξωτερικό

ababadisney

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Γεια σας ! Εχει κάποιος εμπειρία και να προτείνει εταιρία για ενοικίαση αμαξιού στην Ιταλία ? και συγκεκριμένα Βερονα- Γκαρντα?
Έκανα μια μικρή έρευνα σε 5-6 εταιρίες που βρήκα, και στο google στις αξιολογήσεις , και σε όλες εφριξα με αυτά που διάβαζα.... Δεν υπήρχε ούτε μια ακόμα και στις ποιιο γνωστές που να μην υπάρχουν περιστατικά, να δώσουν αμάξι με ίσως μια μικρή γρατσουνια πχ στο κάτω μέρος του προφυλαχτηρα , που μόνο αυτοί γνωρίζουν από πριν , και όταν τους το γυρνάς σε χρεώνουν υπέρογκα ποσά στην πιστοτικη σου ότι δήθεν η ζημιά έγινε από εσένα, φαίνεται σαν να το έχουν σύστημα την συγκεκριμένη απάτη και δεν ξέρω πραγματικά ποια να εμπιστευτώ...
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
2.092
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Γεια σας ! Εχει κάποιος εμπειρία και να προτείνει εταιρία για ενοικίαση αμαξιού στην Ιταλία ? και συγκεκριμένα Βερονα- Γκαρντα?
Έκανα μια μικρή έρευνα σε 5-6 εταιρίες που βρήκα, και στο google στις αξιολογήσεις , και σε όλες εφριξα με αυτά που διάβαζα.... Δεν υπήρχε ούτε μια ακόμα και στις ποιιο γνωστές που να μην υπάρχουν περιστατικά, να δώσουν αμάξι με ίσως μια μικρή γρατσουνια πχ στο κάτω μέρος του προφυλαχτηρα , που μόνο αυτοί γνωρίζουν από πριν , και όταν τους το γυρνάς σε χρεώνουν υπέρογκα ποσά στην πιστοτικη σου ότι δήθεν η ζημιά έγινε από εσένα, φαίνεται σαν να το έχουν σύστημα την συγκεκριμένη απάτη και δεν ξέρω πραγματικά ποια να εμπιστευτώ...
Νοικιασα τον Μαιο, απο centauro στο bergamo, καλη τιμή με full καλυψη οποτε δεν ειχα αγχος για τπτ. Το αυτοκινητο ολοκαινουριο
 

Anemos-T

Member
Μηνύματα
51
Likes
337
Γεια σας ! Εχει κάποιος εμπειρία και να προτείνει εταιρία για ενοικίαση αμαξιού στην Ιταλία ? και συγκεκριμένα Βερονα- Γκαρντα?
Έκανα μια μικρή έρευνα σε 5-6 εταιρίες που βρήκα, και στο google στις αξιολογήσεις , και σε όλες εφριξα με αυτά που διάβαζα.... Δεν υπήρχε ούτε μια ακόμα και στις ποιιο γνωστές που να μην υπάρχουν περιστατικά, να δώσουν αμάξι με ίσως μια μικρή γρατσουνια πχ στο κάτω μέρος του προφυλαχτηρα , που μόνο αυτοί γνωρίζουν από πριν , και όταν τους το γυρνάς σε χρεώνουν υπέρογκα ποσά στην πιστοτικη σου ότι δήθεν η ζημιά έγινε από εσένα, φαίνεται σαν να το έχουν σύστημα την συγκεκριμένη απάτη και δεν ξέρω πραγματικά ποια να εμπιστευτώ...
Locauto Rent: cars and vans rental in Italy
 

romeohellas

Member
Μηνύματα
120
Likes
66
europcar στο ντουμπαι ειχα πληρη καλυψη με ελαχιστα παραπανω χρηματα μου κρατησαν στην καρτα δεσμευμενα 400 ευρω μαλλον σαν εγγυηση γιατι ομως αφου ειχαν premium καλυψη τελος παντων μου τα γυρισαν σε 20 ημερες τωρα κοιταω για αιγυπτο και βλεπω καμμμια εταιρια δεν προσφερει πληρη καλυψη μονο βασικη και μεγαλυτερη εγγυηση σε ολα τα αυτοκινητα ξερει κανενας τι παιζει???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom