Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
20
κοιτα το manes hotel, galatahan hotel, barnathan hotel
Από όσο είδα θα υπάρξουν πολλές ακόμα επισκέψεις μου στην Κωνσταντινούπολη. Την λάτρεψα. Άφησα επίτηδες πράγματα να κάνω για να έχω πάντα λόγο να γυρίσω. To galatahan σαν να ήταν λίγο ακριβό σε σχέση με τα υπόλοιπα. Εξαιρετική επιλογή όμως στην περιοχή μια που είναι κέντρο απόκεντρο.
 

Fotis p

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Εμείς μέχρι χτες ήμασταν στο galapera apartments και έχει δίπλα otopark. Μπορείς να αναζητήσεις στους χάρτες otopark γιατί είναι αλυσίδα και από όσο είδαμε στο διπλανό μας ασφαλή με μπάρες κλπ . Έτσι θα βρείτε κοντινά ξενοδοχεία.
Α τέλεια σας ευχαριστώ πάρα πολύ εγώ βρήκα το Perla galata hotel είναι λίγο παραδίπλα από εκεί που ήσασταν. Το πάρκινγκ πόσο πληρώνατε την ημέρα;
 

Fotis p

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Αν σας είναι εύκολο να μου πείτε λίγο και το παίζει με το ίντερνετ τι συμφέρει να κάνουμε;
 

depo

Member
Μηνύματα
103
Likes
310
Επόμενο Ταξίδι
Καβάλα
Ταξίδι-Όνειρο
νησί του Πάσχα
Καλησπέρα θέλω να πάω Κωνσταντινούπολη τον Οκτώβριο έχει πετάξει κάνεις με Pegasus σε πια περιοχή να κοιτάξω για διαμονή ευχαριστώ πολυ
Καλησπέρα, έχω πετάξει με Pegasus, μια χαρά είναι, ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Επίσης η μητέρα μου πέταξε πρόσφατα με Pegasus και ήταν όλα εντάξει. Για διαμονή αν είναι πρώτη φορά στην Κωνσταντινούπολη Sultanahmet.
 

zounakos

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα, έχω πετάξει με Pegasus, μια χαρά είναι, ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Επίσης η μητέρα μου πέταξε πρόσφατα με Pegasus και ήταν όλα εντάξει. Για διαμονή αν είναι πρώτη φορά στην Κωνσταντινούπολη Sultanahmet.
Είναι οικονομικά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.830
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom