Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

AlexFocus

Member
Μηνύματα
38
Likes
105
Εμεινα για 7 βραδια στο Unver Galara Apart. Ησυχη γειτονια και αρκετα κοντα στον πυργο του Γαλατα. Δωματια καθαρα και εξυπηρετηση πολυ καλη.
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
19
Εμεινα για 7 βραδια στο Unver Galara Apart. Ησυχη γειτονια και αρκετα κοντα στον πυργο του Γαλατα. Δωματια καθαρα και εξυπηρετηση πολυ καλη.
πολυ ωραιο φαινεται . Δεν εχει ομως τρικλινα και ανεβαζει το κοστος με 2 δωματια
 

AlexFocus

Member
Μηνύματα
38
Likes
105
@fani b αν σου αρεσει οντως μπορω να σου στειλω με πμ το τηλεφωνο του ιδιοκτητη (επικοινωνια μονο με WhatsApp) να παζαρεψεις τιμη. Μου φανηκε αρκετα συνεννοησιμος τυπος.
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
19
@fani b αν σου αρεσει οντως μπορω να σου στειλω με πμ το τηλεφωνο του ιδιοκτητη (επικοινωνια μονο με WhatsApp) να παζαρεψεις τιμη. Μου φανηκε αρκετα συνεννοησιμος τυπος.
ναι βεβαια , δεν ξερω τι ακριβως θα μου δωσουν εκει που εκλεισα . Το εβαλα ομως επιστρεψιμο σε ακυρωση
 

Fotis p

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Καλημέρα, θέλουμε να πάμε Οκτώβρη με την γυναίκα μου Κωνσταντινούπολη οδικώς και ψάχνω αν έχει κανείς πάει σε κάποιο ξενοδοχείο που να έχει πάρκινγκ (σχετικά οικονομικό) ευχαριστώ.
 

connosp

Member
Μηνύματα
443
Likes
994
Καλημέρα, θέλουμε να πάμε Οκτώβρη με την γυναίκα μου Κωνσταντινούπολη οδικώς και ψάχνω αν έχει κανείς πάει σε κάποιο ξενοδοχείο που να έχει πάρκινγκ (σχετικά οικονομικό) ευχαριστώ.
Γιατί δεν βάζεις στις παραμέτρους την περιοχή που θέλεις με parking? Η πόλη έχει αμέτρητα ξενοδοχεία.
 

Fotis p

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Το βάζω αλλά όσα ρώτησα που έγραφαν πάρκινγκ μου λένε ότι έχει εκεί γύρω με πληρωμή. Και δεν ξέρω αν είναι ασφαλή. Αλλιως δεν έχω πρόβλημα. Γι αυτό ρώτησα μήπως κάποιος έχει πάει να με βοηθήσει. Ευχαριστώ πάντως.
 

connosp

Member
Μηνύματα
443
Likes
994
Το βάζω αλλά όσα ρώτησα που έγραφαν πάρκινγκ μου λένε ότι έχει εκεί γύρω με πληρωμή. Και δεν ξέρω αν είναι ασφαλή. Αλλιως δεν έχω πρόβλημα. Γι αυτό ρώτησα μήπως κάποιος έχει πάει να με βοηθήσει. Ευχαριστώ πάντως.
Το Golden horn Hotel στο Sirkeci και κοντά στην Αγιά Σοφιά έχει σίγουρα.
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
19
Το βάζω αλλά όσα ρώτησα που έγραφαν πάρκινγκ μου λένε ότι έχει εκεί γύρω με πληρωμή. Και δεν ξέρω αν είναι ασφαλή. Αλλιως δεν έχω πρόβλημα. Γι αυτό ρώτησα μήπως κάποιος έχει πάει να με βοηθήσει. Ευχαριστώ πάντως.
Εμείς μέχρι χτες ήμασταν στο galapera apartments και έχει δίπλα otopark. Μπορείς να αναζητήσεις στους χάρτες otopark γιατί είναι αλυσίδα και από όσο είδαμε στο διπλανό μας ασφαλή με μπάρες κλπ . Έτσι θα βρείτε κοντινά ξενοδοχεία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom