Διαγωνισμός ταξιδιωτικής ιστορίας από την Aegean..

Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Το θετικό της υπόθεσης, πάντως, είναι ότι διαπίστωσα ότι μπορώ να γράψω μια ιστορία - έστω και μικρή - με λιγότερες από 250 λέξεις! :haha:
εμ είδες τι καλό σου έκανε όοοολη αυτή η ιστορία:haha:;ουδέν κακόν αμιγές καλού που λένε..θά γίνεις άσσος στις μίνι ιστορίες!άμα στέλνεις δυό δυό κάθε μέρα:haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
εμ είδες τι καλό σου έκανε όοοολη αυτή η ιστορία:haha:;ουδέν κακόν αμιγές καλού που λένε..θά γίνεις άσσος στις μίνι ιστορίες!άμα στέλνεις δυό δυό κάθε μέρα:haha:
Ναι, ναι! Αφού σκέφτομαι ν' ανοίξω topic εδώ, στο travelstories, ιστορίες 250 λέξεων, με πρώτη και καλύτερη τη δικιά μου: θα γελάσει κάθε πικραμένος! :haha::haha::haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.576
Likes
14.736
:clap: Σ' ευχαριστω!!!
Εμενα χτες μου ηρθε ενα story confirmation email και αργοτερα ενα αλλο με την εγκριση.
Αν δεν εχεις λαβει το πρωτο δε ξερω, κοιταξε μηπως εγινε κανενα λαθος
Μηπως ξεπερασεις τις 250 λεξεις;
Ωραία ιστορία.Τήν ψήφισα!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το ενδεχόμενο εκεί στην Aegean να διαβάζουν travelstories (και το παρόν thread) σας έχει περάσει από το μυαλό? Προσωπικά το θεωρώ σχεδόν δεδομένο...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το ενδεχόμενο εκεί στην Aegean να διαβάζουν travelstories (και το παρόν thread) σας έχει περάσει από το μυαλό? Προσωπικά το θεωρώ σχεδόν δεδομένο...
So what? Μακάρι να το κάνουν. Ίσως έτσι φιλοτιμηθούν και δώσουν κάποιες πειστικές εξηγήσεις - αν υπάρχουν...
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ούτε η δική μου δημοσιεύτηκε!την έστειλα Παρασκευή βράδυ.
μάλλον το πιο λογικό είναι να περιμένουμε να δούμε από Δευτέρα τι θα γίνει!
και εγώ στην αρχή είπα "καλά,ιστορία με 250 λέξεις?"αλλά τεικά κατάφερα να γράψω με λιγίτερες ακόμα!!πάντα ανακαλύπτεις ότι μπορείς καινούργια πράγματα!!
καλή επιτυχία σε όλους!!:p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.446
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
So what? Μακάρι να το κάνουν. Ίσως έτσι φιλοτιμηθούν και δώσουν κάποιες πειστικές εξηγήσεις - αν υπάρχουν...
Το TravelStories δεν ενδιαφέρεται για καμία εξήγηση από την Aegean. Όποιος θέλει κάτι τέτοιο να απευθυνθεί προσωπικά στην εταιρεία και να μη χρησιμοποιεί το site για τέτοιους σκοπούς.

Επίσης έγραψα κάτι παραπάνω που ενδεχομένως να έχει νόημα, αλλά κανείς δεν το σχολίασε, το αγνοήσατε.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το TravelStories δεν ενδιαφέρεται για καμία εξήγηση από την Aegean. Όποιος θέλει κάτι τέτοιο να απευθυνθεί προσωπικά στην εταιρεία και να μη χρησιμοποιεί το site για τέτοιους σκοπούς.
Defk, συγγνώμη αλλά νομίζω ότι παρεξηγήθηκε το μήνυμά μου στο οποίο αναφέρεσαι. Φυσικά και δεν εννοώ ότι περιμένω κάποια απάντηση απο την εταιρία να δοθεί σ'αυτόν εδώ το χώρο. Οι "εξηγήσεις" που λέω περιμένω να δοθούν σε όσους έρθουν σε άμεση επαφή με την εταιρία (αν, όπως είπε ο Taver, διαβάζουν αυτό το topic και τους ενδιαφέρει εν πάση περιπτώσει).

έγραψα κάτι παραπάνω που ενδεχομένως να έχει νόημα, αλλά κανείς δεν το σχολίασε, το αγνοήσατε.
Αυτό δεν το καταλαβαίνω, δεν ξέρω σε τι απ'αυτά που έγραψες αναφέρεσαι ή αν με αφορά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.446
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ είσαι σαφής, παρντόν αν το παρερμήνευσα εγώ.

Όσο για το δεύτερο σχόλιο, δεν αναφερόταν σε σένα, ήταν ένα γενικό σχόλιο που έκανα κάπου στις αρχές του topic, όταν και έγραψα ότι αυτή η μαζική αλληλο-υποστήριξη και η αναφορά κάθε ιστορίας εδώ που έχει γραφτεί ώστε να ψηφίζεται από τα υπόλοιπα μέλη, μπορεί ίσως να θεωρηθεί παραποίηση της διαδικασίας από την εταιρεία. Δεν ξέρω πόσο τραβηγμένο σενάριο είναι αυτό, απλά εκφράζω μια πιθανότητα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Οκ είσαι σαφής, παρντόν αν το παρερμήνευσα εγώ.

Όσο για το δεύτερο σχόλιο, δεν αναφερόταν σε σένα, ήταν ένα γενικό σχόλιο που έκανα κάπου στις αρχές του topic, όταν και έγραψα ότι αυτή η μαζική αλληλο-υποστήριξη και η αναφορά κάθε ιστορίας εδώ που έχει γραφτεί ώστε να ψηφίζεται από τα υπόλοιπα μέλη, μπορεί ίσως να θεωρηθεί παραποίηση της διαδικασίας από την εταιρεία. Δεν ξέρω πόσο τραβηγμένο σενάριο είναι αυτό, απλά εκφράζω μια πιθανότητα.
OK, πλήρως αντιληπτός. Πάντως, δε νομίζω να τίθεται θέμα παραποίησης αφού, φυσικό και αναμενόμενο είναι, καθένας που έχει στείλει μια ιστορία να επικαλεσθεί την υποστήριξη των φίλων του οι οποίοι, όμως, ψηφίζουν αυτόβουλα και το αν πράγματι ψήφισαν κάποιον ή όχι κανείς δεν μπορεί να το ελέγξει - άσχετα με το τι μπορεί να λένε! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.348
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom