Γενέθλια Aegean: έως -60%

paefstra

Member
Μηνύματα
13.286
Likes
42.056
Ούτε παράνομο είναι, ούτε καν ανήθικο, φυσικά, αλλά δεν είναι και δώρο ως ευχαριστώ που με στηρίζεις 25 χρόνια., και μάλιστα υπό σχεδόν μονοπωλιακές συνθήκες σε κάποιες περιπτώσεις.
Εμ καπιταλισμος, εμ συναισθημα, δεν γινεται.
 

nick07

Member
Μηνύματα
312
Likes
584
Όσο και να προγραμματίσεις, τις γιορτές θα φύγουν χρήματα. Το να βάζεις τις καλές εκπτώσεις την περίοδο που ξέρεις ότι η μεγάλη πλειονότητα του κόσμου είναι στριμωγμένη οικονομικά, άρα και οι πωλήσεις σου σε εισιτήρια πεσμένες, δεν λέγεται " Σας κάνω δώρο γιατί γιορτάζω", λέγεται "Πουλάω ότι θα μου έμενε απούλητο για να μην μπω μέσα".
Ούτε παράνομο είναι, ούτε καν ανήθικο, φυσικά, αλλά δεν είναι και δώρο ως ευχαριστώ που με στηρίζεις 25 χρόνια., και μάλιστα υπό σχεδόν μονοπωλιακές συνθήκες σε κάποιες περιπτώσεις.
Ναι σιγα μην μας κανει δωρο επειδη τη στηριζουμε. Εμας περιμενει να της κανουμε δωρο που γιορταζει! 😂
Απο τις λιγες φορες που δεν βρισκω τιποτα να κλεισω. Και ισως η μοναδικη φορα που ψαχνοντας να εκμεταλλευτω καμια προσφορα της Αιγαιου, τελικα εκλεισα με αλλη εταιρεια που βρηκα φτηνοτερο! Σεπτεμβριο-Οκτωβριο-Δεκεμβριο που με ενδιεφερε δεν βρηκα τιποτα της προκοπης και οκ δεν θα καθομαι να ψαχνω τικετς για Φεβρουαριο 2025!
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
905
Likes
2.036
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Δεν ξερω τι λετε, εχει καλες προσφορες. Την Ιταλια τη χαριζει κ νοε-δεκ, 37€ Ρωμη,44 Μιλανο, 30€ τα εσωτερικα. Οκ 9€ δε βρηκα, γι αυτα μονο ο βολοτεας.
Τιμές μόνο με ένα αντικείμενο χωρις δεύτερη χειραποσκευή φαντάζομαι
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.415
Likes
9.351
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τιμές μόνο με ένα αντικείμενο χωρις δεύτερη χειραποσκευή φαντάζομαι
Αυτο εννοειται. Παντα λεμε την τιμη βασης για συζητηση γιατι οι αναγκες του καθενα ειναι διαφορετικες κ η μιση ελλαδα ειναι γκολντ. Για αποσκευη, comfort flex ναυλο που πληρωσα (μονο για τα μιλια) εδωσα παραπανω απο τα 37€ ενα σωρο λεφτα. Τοσα πολλα που σκεφτομαι να συνεχισω με το βολοτεα απο δω κ περα. 12€, 49€ συνολο.
Κλειστε κ μη χανετε χρονο.
 

taniakar

Member
Μηνύματα
266
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Στη θέση της Ιορδανίας που μου ακύρωσαν για 3η φορά και μάλλον πρέπει να την ξεχάσω, να κλείσω ένα Μαρόκο 1 εβδομάδα τον Μάρτιο? Καλά θα είναι από άποψη καιρού? 1 εβδομάδα είναι οκ?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.603
Likes
5.712
Ήθελα κι εγώ ένα Μαρακές, οι τιμές είναι πάτωμα άλλα πήγαν την αναχώρηση από πέμπτη σε τέταρτη και δυστυχώς δεν μπορώ. Φέτος τζίφος, τίποτε, είναι και η οικονομική κρίση. Aστα να πάνε. Last year.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.135
Likes
1.989
Στη θέση της Ιορδανίας που μου ακύρωσαν για 3η φορά και μάλλον πρέπει να την ξεχάσω, να κλείσω ένα Μαρόκο 1 εβδομάδα τον Μάρτιο? Καλά θα είναι από άποψη καιρού? 1 εβδομάδα είναι οκ?
Εγω παντως εκλεισα!ευελπιστω να ναι καλα απο θεμα καιρου!απλα οι προσφορες για τη βδομαδα που ναι και η 25η μαρτιου μεσα για Μαροκο βλεπω να εξαφανιζονται σιγα σιγα :haha:
 

taniakar

Member
Μηνύματα
266
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Εγω παντως εκλεισα!ευελπιστω να ναι καλα απο θεμα καιρου!απλα οι προσφορες για τη βδομαδα που ναι και η 25η μαρτιου μεσα για Μαροκο βλεπω να εξαφανιζονται σιγα σιγα :haha:
Έκλεισα για την εβδομάδα που είναι η καθαρά Δευτέρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.363
Μηνύματα
889.901
Μέλη
39.034
Νεότερο μέλος
mohael

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom