Γενέθλια Aegean: έως -60%

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.511
Likes
9.649
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
είπα μήπως δεν είδα κάτι....
Ασχετο θυμάστε πέρσι black friday, έως ποιά περίοδο έπιανε? Δηλ. έφτανε αυγουστο 2024 ή και ποιό πέρα?
Κρατήσεις στις 24/11/2023
Πτήσεις μεταξύ 15/01/2024 - 26/10/2024
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Εχουμε καμία προσφορά? Για ταξίδι 28 οκτωβρίου.
Αν είχες αεροπορική για ποιο λόγο να έβγαζες προσφορά δύο μήνες από το μοναδικό τριήμερο πριν τα Χριστούγεννα;
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
147
Likes
32
Αν είχες αεροπορική για ποιο λόγο να έβγαζες προσφορά δύο μήνες από το μοναδικό τριήμερο πριν τα Χριστούγεννα;
Αν έχω αεροπλάνο που πάει σε προορισμό κάθε ημέρα αλλά τις περισσότερες έχει μέχρι σήμερα πληρότητα περί 15%, δεν θα έβγαζες κάτι?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πετυχαίνεις συχνά πτήσεις Aegean με 25 άτομα πληρότητα και ειδικά σε τριήμερο;
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
688
Likes
2.832
Αν έχω αεροπλάνο που πάει σε προορισμό κάθε ημέρα αλλά τις περισσότερες έχει μέχρι σήμερα πληρότητα περί 15%, δεν θα έβγαζες κάτι?
Αυτο και πολλα αλλα, δεν αποφασιζεται μια τιμη πλεον μπακαλιστικα 'αργια, δυο μηνες πριν, εκπτωση', στις αεροπορικες πλεον υπαρχει ολοκληρο τμημα pricing που θα χρησιμοποιει ενα σωρο πολυπλοκα συγχρονα εργαλεια προβλεψης χρησιμοποιωντας και ιστορικα στοιχεια και την σημερινη κατασταση και αλλα δεδομενα οπως ο ανταγωνισμος για να αποφασιστει πού, πότε και πόσο θα μπει ή οχι εκπτωση.

Εχω κλεισει με τρελη προσφορα 1+1 αγιου πνευματος. Επομενως δεν ισχυει οτι δεν μπαινει εκπτωση σε αργια.
 
Last edited:

Ppetran

Member
Μηνύματα
147
Likes
32
Πετυχαίνεις συχνά πτήσεις Aegean με 25 άτομα πληρότητα και ειδικά σε τριήμερο;
Εξαρτάται πότε πετάς στο τριήμερο και αν σε ενδιαφέρει μόνο το τριήμερο ή +- μέρα (1) πιο μπροστά ή/και πιο πίσω.
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
688
Likes
2.832
Εξαρτάται πότε πετάς στο τριήμερο και αν σε ενδιαφέρει μόνο το τριήμερο ή +- μέρα (1) πιο μπροστά ή/και πιο πίσω.
Εγω εχω μπει σε τριημερο αργιας σε σχεδον αδεια πτηση που σημαινει οτι οι περισσοτεροι ειχαν παρει τη χθεσινη αρα η δικια μου θα μπορουσε να πωληθει φθηνοτερα κ δεν θυμαμαι αλλα πιθανοτατα για αυτο να την επελεξα.
 
Μηνύματα
41
Likes
25
Θέλω να κλείσω πτήσεις για Δεκέμβριο για Ισπανία, υπάρχει περίπτωση να βγάλει στα κοντά καμιά προσφορά ή να μην περιμένω;
 

pan82

Member
Μηνύματα
716
Likes
908
Θέλω να κλείσω πτήσεις για Δεκέμβριο για Ισπανία, υπάρχει περίπτωση να βγάλει στα κοντά καμιά προσφορά ή να μην περιμένω;
Eίναι σχεδόν βέβαιο ότι θα βγάλει, πέρσι είχε βγάλει τέλη Αυγούστου μεγάλο εκπτωτικό και δύο flash sales ένα αρχές Οκτώβρη και ένα αρχές Νοέμβρη. Αρκεί να θέλεις μέχρι τα μέσα Δεκέμβρη και όχι μέσα στις γιορτές
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom