Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

TrObAs

Member
Μηνύματα
41
Likes
11
Νομίζω είναι πολυ καλο το budget για 2 ατομα Ευρωπη 4 - 5 μερες! Και εγω τοσα θα υπολογιζα! Πολλες επιλογες νομιζω! Εξαρταται τα ενδιαφεροντα! Δειτε μια Κρακοβία ή ενα Βερολίνο ή Ρώμη
Η σύζυγός έλεγε για Φλωρεντία
 

TrObAs

Member
Μηνύματα
41
Likes
11
Η συζυγος ειναι σοφη. Σιγα μη συγκριθει η Φλωρεντια με τις περιπτερομπυρες της Πολωνιας.
Χάχαχα. Μια γνώμη ακόμη αξίζει η ενοικίαση αυτοκινήτου για να πάμε εκεί? Να πάμεεσω Μιλάνου η μέσω Ρώμης?
 

alex_07

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Καλησπερα, ειναι το πρωτο μας ταξιδι οικογενειακως (οικογενεια 4 ατομων με 2 παιδια 16-18 χρονων) και θελουμε να παμε αρχες αυγουστου καπου εκτος ελλαδος για καμια βδομαδα περιπου. Τι θα προτεινατε;;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.861
Likes
9.801
Εγω θα σου ελεγα Λονδινο γι' αυτες τις ηλικιες αλλα εσεις μπορει να ειστε της φυσης και της ησυχιας... επομενως δεν συγκεκριμενοποιεις λιγο τις προτιμησεις σας?
 

World Traveller

New Member
Μηνύματα
4
Likes
7
Καλημέρα,έχουμε αποφασίσει να ''κατεβάσουμε ρολά'' για 10 μέρες τέλος Αυγούστου.Θέλουμε να πάμε κάπου να ξεκουραστούμε αλλά να μην είναι και τελείως ερημικά.Να έχουμε επιλογές σε αξιοθέατα ή εξόδους.Έχουμε ταξιδέψει αρκετά στην Ευρώπη και ψάχνουμε έναν προορισμό που δεν έχουμε πάει και να μας εντυπωσιάσει!!Έχω σκεφτεί Ιταλία και Ισπανία αλλά όχι στα πολύ τουριστικά.Αν κάποιος έχει πάει κάπου διαφορετικά και μπορεί να μας πει καμιά ιδέα,θα ήταν πολύ βοηθητικό!!
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
319
Likes
774
Θες να μας πεις λίγο περισσότερες πληροφορίες;

Ποιες χώρες σου έχουν αρέσει ως τώρα; Θέλετε ζεστό καιρό, θάλασσα κλπ ή δεν σας ενδιαφέρει; Είστε οικογένεια, ζευγάρι ή φίλοι;
 

World Traveller

New Member
Μηνύματα
4
Likes
7
Θες να μας πεις λίγο περισσότερες πληροφορίες;

Ποιες χώρες σου έχουν αρέσει ως τώρα; Θέλετε ζεστό καιρό, θάλασσα κλπ ή δεν σας ενδιαφέρει; Είστε οικογένεια, ζευγάρι ή φίλοι;
Είμαστε ζευγάρι.Ωραία ειναι και η θάλασσα αλλα όχι απαραίτητη!Καλό θα ήταν να μην βρέχει..Μου αρέσει πολύ το Λονδίνο αλλα ο καιρος είναι αστατος και εχουμε παει ήδη.Σκέφτηκα και την Σκωτία αλλα με προβληματίζει ο καιρος.Γι αυτο είπα για Ιταλία και Ισπανία.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.502
Likes
4.576
Είμαστε ζευγάρι.Ωραία ειναι και η θάλασσα αλλα όχι απαραίτητη!Καλό θα ήταν να μην βρέχει..Μου αρέσει πολύ το Λονδίνο αλλα ο καιρος είναι αστατος και εχουμε παει ήδη.Σκέφτηκα και την Σκωτία αλλα με προβληματίζει ο καιρος.Γι αυτο είπα για Ιταλία και Ισπανία.
Ε αν δεν πάτε καλοκαίρι Σκωτία πότε θα πάτε? Αν δεν είναι θέμα το οικονομικό
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.575
Likes
4.141
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ε αν δεν πάτε καλοκαίρι Σκωτία πότε θα πάτε? Αν δεν είναι θέμα το οικονομικό
Κι ομως η καλυτερη εποχη για Σκωτια ειναι η ανοιξη (Απριλης - Μαιος). Το καλοκαιρι αυξανονται οι βροχοπτωσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.830
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom