Αίγυπτος ΑΙΓΥΠΤΟΣ- Διαπλέοντας το Νείλο και δραπετεύοντας από την Ταχρίρ

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
867
Καλέ, δεν είχα ανακαλύψει τόσο καιρό αυτή τη φανταστική ιστορία!! Πολύ μου άρεσε και ανυπομονώ για τη φυγάδευσή σας από τη χώρα!
Vario οι φωτογραφίες σου είναι μαγευτικές, αν ποτέ παντρευτώ θα σε έχω υπόψη μου για τη φωτογράφιση :);)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Καλέ, δεν είχα ανακαλύψει τόσο καιρό αυτή τη φανταστική ιστορία!! Πολύ μου άρεσε και ανυπομονώ για τη φυγάδευσή σας από τη χώρα!
Vario οι φωτογραφίες σου είναι μαγευτικές, αν ποτέ παντρευτώ θα σε έχω υπόψη μου για τη φωτογράφιση :);)
Σε ευχαριστω πολυ!! Ο γαμος στην Ικαρια φανταζομαι ε? ;)
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Φανταστικα!Μου θυμισες παρα πολλα πραγματα που ειχα ξεχασει.Αν και εχω 10 dvd απο αυτο το ταξιδι δεν αξιωθηκα εδω και 8 χρονια να τα δω.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
796
Τέλειες φωτογραφίες! Φωτογραφικό ταλέντο :D
Μου ξύπνησες αναμνήσεις...
Θέλουμε συνέχεια!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Μπράβο βρε Vario πολύ ωραίες φωτογραφίες. Και έλεγα ποιος θα με φωτογραφίζει στο γάμο μου!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Μπράβο βρε Vario πολύ ωραίες φωτογραφίες. Και έλεγα ποιος θα με φωτογραφίζει στο γάμο μου!!
Πλακα-πλακα, εχω να φωτογραφησω ενα γαμο στη Λαρισα τον Αυγουστο, μπας εισαι εσυ βρε @jimp και το κρατας κρυφο? :p
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Πλακα-πλακα, εχω να φωτογραφησω ενα γαμο στη Λαρισα τον Αυγουστο, μπας εισαι εσυ βρε @jimp και το κρατας κρυφο? :p
Όχι αλλά αν μου πεις πόσο του μηνός μπορεί και να συναντηθούμε, να σε γυρίσω στην εξωτική και δροσερή αυγουστιάτικη Λάρισα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.028
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom