The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.613
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Βαλιτσούλα άμα είσαι τεμπέλα υπάρχει πρόβλημα :)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Όσοι δεν έχουν ασχοληθεί ποτέ με γυμναστήριο/χορό/πιλάτες κλπ κλπ, λόγω απειρίας και ασχετίλας νομίζουν πως οι σχετικοί θα τους κοροϊδεύουν. Καμία σχέση. Κάποια στιγμή όσο άπειρος κι αν είσαι αποκτάς πείρα και νιώθεις καλύτερα. Γι αυτό άσε τα ααααάντε (πάμε πάλι :bleh:) και ξεκίνα κάτι με όσες επιλογές έχεις. Γυμναστήριο? Γυμναστήριο! Μια χαρά!
Εμένα πάντως μ'έχουν κοροιδέψει..Ξέρεις ποιες, αυτές που κατοικούν στα γυμναστήρια, ενδημικά είδη, και κυκλοφορούν μόνο με κοντά σορτσάκια και σετάκια, αστειευόμενες με όλους τους γυμναστές- κολλητάρια. Το ξέρετε το είδος, δε μπορεί.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Βαλιτσούλα άμα είσαι τεμπέλα υπάρχει πρόβλημα :)
Tα πάντα είναι θέμα μαρκετινγκ...Εκεί που κάποιος βλέπει μια τεμπέλα, άλλος βλέπει μια έκρηξη δημιουργικότητας στις δικαιολογίες :clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.613
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εμένα πάντως μ'έχουν κοροιδέψει..Ξέρεις ποιες, αυτές που κατοικούν στα γυμναστήρια, ενδημικά είδη, και κυκλοφορούν μόνο με κοντά σορτσάκια και σετάκια, αστειευόμενες με όλους τους γυμναστές- κολλητάρια. Το ξέρετε το είδος, δε μπορεί.
Ελα ρε συ, η ιδέα σου θα είναι .
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εμένα πάντως μ'έχουν κοροιδέψει..Ξέρεις ποιες, αυτές που κατοικούν στα γυμναστήρια, ενδημικά είδη, και κυκλοφορούν μόνο με κοντά σορτσάκια και σετάκια, αστειευόμενες με όλους τους γυμναστές- κολλητάρια. Το ξέρετε το είδος, δε μπορεί.
Σιγά, κορόιδεψε κι εσύ αυτές. Ο κόσμος πειράζει αυτούς που φαίνονται ευάλωτοι στο πείραγμα -ανθρώπινη φύση. Την επόμενη φορά κοίταξε μία προς τα κάτω σε αυτά που δεν έχεις και συνέχισε να ασκείσαι. Σύντομα θα νιώσεις καλύτερα.

Τώρα για το τεμπέλα χμμμμ ναι υπάρχει πρόβλημα..
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ελα ρε συ, η ιδέα σου θα είναι .
Όχι ειλικρινά - όταν φταίω εγώ το λέω- υπήρξε φορά που γράφτηκα και άκουσα ατάκα δίπλα μου "τσσσσσσ ήρθε πάλι ο Μάιος και γραφτήκαν όλες οι άσχετες"

Ρατσιστές!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όχι ειλικρινά - όταν φταίω εγώ το λέω- υπήρξε φορά που γράφτηκα και άκουσα ατάκα δίπλα μου "τσσσσσσ ήρθε πάλι ο Μάιος και γραφτήκαν όλες οι άσχετες"

Ρατσιστές!

χαχαχαχ τι νούμερο>!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εμένα πάντως μ'έχουν κοροιδέψει..Ξέρεις ποιες, αυτές που κατοικούν στα γυμναστήρια, ενδημικά είδη, και κυκλοφορούν μόνο με κοντά σορτσάκια και σετάκια, αστειευόμενες με όλους τους γυμναστές- κολλητάρια. Το ξέρετε το είδος, δε μπορεί.
Καλά μωρέ, σκασίλα σου και σένα! :D Μπορεί να μην ήταν και κάτι "χοντρό" αλλά στο μυαλό σου να πήρε μεγάλες διαστάσεις λόγω του ότι είχες πάει εκεί μέσα μες στην ανασφάλεια. Αν δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία στον εαυτό σου θα διαπιστώσεις ότι όλα είναι πολύ πιο χαλαρά από ό, τι φαντάζεσαι.

Εγώ πάντως από τότε που πήγα σε ένα γυμναστήριο για γυναίκες ήρθα στα ίσια μου! Όταν δεν υπάρχει η αντρική παρουσία τριγύρω να δεις πώς εξαφανίζεται η γυναικεία ανταγωνιστικότητα και η τάση για εντυπωσιασμό! Εγώ σκάω μύτη με κάτι ΑΘΛΙΕΣ φόρμες, κολάν και ενίοτε με τα γυαλιά μου (μιλάμε για τις απόλυτες γυαλούμπες λόγω υψηλότατης μυωπίας και αστιγματισμού) και δεν έχω εισπράξει ειρωνικά βλέμματα και λοιπά ούτε για δείγμα!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
χαχαχαχ τι νούμερο>!!!
Χαχαχαχα άσε! Αλλά όπως λες βρίσκουν και τα κάνουν! Εκείνη τη στιγμή το έπαιξα πολύ κουλ, αλλά δεν ξαναπάτησα :bleh:

Λοιπόν τέρμα. Έκλεισα ραντεβού με φίλη γυμνάστρια να πάμε αύριο για εγγραφή. Είναι επίσημο. Θα γίνει χαμός :bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.613
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ασχετη με τα γυμναστήρια μπορεί να είσαι αλλά κατά τ'άλλα μια χαρά κουκλάρα είσαι , δεν έχεις να μασήξεις πουθενά. Η αρχή πρέπει να γίνει και μετά ποιος σε πιάνει. Ούτε τεμπέλα θα είσαι ούτε τίποτα. Trust us.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Eίμαι πολύ motivated! Φανταστείτε πορώθηκα από σας, μπήκα τώρα και στο Pinterest και χαζεύω motivational posts για γυμναστήριο - αν βλέπεις κάτι τέτοια νομίζεις θα πας και θα κάνεις χαμό! Στην αρχή βέβαια η πραγματικότητα θα είναι κάπως έτσι:

http://4.bp.blogspot.com/-KLt7PmMjv.../gQayDY-io5M/s320/what-i-really-look-like.jpg

Αλλά δεν πειράζει!!

Αφήστε γιατί μου βγάλαν και την καρδιά μου 10 χρόνια μεγαλύτερη από το κανονικό, είμαι αγχωμένη. Μια νέα εποχή αρχίζει!
 
Last edited by a moderator:

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.066
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom