The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ασε τα χτυπήματα στα γυμναστήρια και βάλε στη ζωή σου μορφές γυμναστικής όπως η γιογκα το πιλάτες και η ορθοσωμική. Για να μεινουν και ες αεί και όχι μόνο λίγους μήνες πριν το καλοκαίρι.
Μα για yoga, pilates και κολύμβηση θα πάω στο gym
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
προσωπικα το γυμναστηριο μου φαινεται πολυ βαρετο....προτιμω να περπαταω εκατο ωρες η να περνω τα βουνα.....
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κι εγώ δεν παίζει να μην δοκιμάσω ντόπια κουζίνα κι είμαι αρκετά κοιλιόδουλη εν γένει, αλλά στα ταξίδια πάντα αδυνατίζω.

Όσον αφορά το γυμναστήριο περνάω φάσεις που πηγαίνω συστηματικά (όπως τώρα, που έχει βάλει το gym μου και Zumba και είναι ευχάριστη η εκγύμνανση), αλλά και περιόδους αποχής! Καθόλου σταθερή σχέση δεν έχω με αυτά. :D
Στους ταξιδιώτες ολα συγχωρούνται :) Ασθενείς και οδοιπόροι, είπαμε :bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Άν όχι χορός, η zumba πραγματικά αποτελεί ΠΟΛΥ ευχάριστη εκγύμναση.
Βαλιτσούλα άσε τα "ααααααάντε να δούμε) και γράψου αύριο! Μια απόφαση είναι και μετά λίγο πείσμα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
προσωπικα το γυμναστηριο μου φαινεται πολυ βαρετο....προτιμω να περπαταω εκατο ωρες η να περνω τα βουνα.....
Μωρέ και εγώ! Όπως και ποδήλατο κάνω (το καλοκαίρι σχεδόν καθημερινά). Αλλά δυστυχώς χρειάζεται και η σύσφιξη οπότε το gym είναι μονόδρομος.:(
Άν όχι χορός, η zumba πραγματικά αποτελεί ΠΟΛΥ ευχάριστη εκγύμναση.
Ναι, αλλά ακριβώς επειδή είναι χορευτική άσκηση και εγώ με το ρυθμό δεν είχα ποτέ καλές σχέσεις, το απέφευγα και δεν πήγαινα όταν είχε Zumba φοβούμενη ότι όλοι θα γελάνε. Αλλά καμία σχέση!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.615
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλύτερα σκέτη κολύμβηση τότε.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Zmaria η απάντηση στο γιατί αααααντε θα δω είναι η επόμενη παράθεση :(
Όσοι δεν έχουν ασχοληθεί ποτέ με γυμναστήριο/χορό/πιλάτες κλπ κλπ, λόγω απειρίας και ασχετίλας νομίζουν πως οι σχετικοί θα τους κοροϊδεύουν. Καμία σχέση. Κάποια στιγμή όσο άπειρος κι αν είσαι αποκτάς πείρα και νιώθεις καλύτερα. Γι αυτό άσε τα ααααάντε (πάμε πάλι :bleh:) και ξεκίνα κάτι με όσες επιλογές έχεις. Γυμναστήριο? Γυμναστήριο! Μια χαρά!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλύτερα σκέτη κολύμβηση τότε.
Νομίζω ξέχασα να συμπληρώσω ότι είμαι τεμπέλα :roll::clap:

Αν άθροιζα όλα τα αθλήματα και χόμπι (μπαλέτο, χορός) που ΘΑ ξεκινούσα δε θα μου έφτανε ένα τετράδιο :bleh:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Όσοι δεν έχουν ασχοληθεί ποτέ με γυμναστήριο/χορό/πιλάτες κλπ κλπ, λόγω απειρίας και ασχετίλας νομίζουν πως οι σχετικοί θα τους κοροϊδεύουν. Καμία σχέση. Κάποια στιγμή όσο άπειρος κι αν είσαι αποκτάς πείρα και νιώθεις καλύτερα. Γι αυτό άσε τα ααααάντε (πάμε πάλι :bleh:) και ξεκίνα κάτι με όσες επιλογές έχεις. Γυμναστήριο? Γυμναστήριο! Μια χαρά!
εδω θα αρχισω εγω χορο :haha::haha::haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.066
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom