The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Κι εγώ έχω στείλει και περιμένω να μαζέψω καμιά ψήφο:xmas_cheesygrin:, αλλά... Εντωμεταξύ βλέπω 2 γνωστές μου που έχουν κάνει like, αλλά εγώ δεν έχω πάρει τους δυο "βαθμούς":xmas_sad:
Πρεπει να τους στειλεις προσκληση, να μπουν μεσω αυτης να κανουν Like, να συμπληρωσουν την αιτηση του διαγωνισμου και μετα να καλεσουν κι αυτες κανα 2 ατομα πατωντας εκει που λεει "πες το στους φιλους σου"

Με λιγα λογια κλαφ'τα Χαραλαμπε! Μερικοι μπερδευονται, αλλοι δε θελουν να βοηθησουν (ω ναι! υπαρχουν και τετοιοι) και αλλοι ευτυχως τα καταφερνουν.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πρεπει να τους στειλεις προσκληση, να μπουν μεσω αυτης να κανουν Like, να συμπληρωσουν την αιτηση του διαγωνισμου και μετα να καλεσουν κι αυτες κανα 2 ατομα πατωντας εκει που λεει "πες το στους φιλους σου"

Με λιγα λογια κλαφ'τα Χαραλαμπε! Μερικοι μπερδευονται, αλλοι δε θελουν να βοηθησουν (ω ναι! υπαρχουν και τετοιοι) και αλλοι ευτυχως τα καταφερνουν.
Ναι, πρόσκληση έστειλα, κάποιοι έκαναν like, αλλά πιθανόν δεν συμπλήρωσαν την αίτηση ή δεν κάλεσαν με τη σειρά τους άλλα άτομα, οπότε γι' αυτό δεν πήρα και τους πόντους.:xmas_sad:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι, πρόσκληση έστειλα, κάποιοι έκαναν like, αλλά πιθανόν δεν συμπλήρωσαν την αίτηση ή δεν κάλεσαν με τη σειρά τους άλλα άτομα, οπότε γι' αυτό δεν πήρα και τους πόντους.:xmas_sad:
Εγω εχω πεισμωσει! Θελω να το κερδισω. :xmas_cheesygrin:
Δυστυχως δε μπορουμε να ψηφισουμε η μια την αλλη...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μπα, δε νομίζω ότι έχω καμιά ελπίδα. Εγώ πάντως μπήκα από το δικό σου λινκ:xmas_smile:
Και σε ποιούς να στείλουμε πρόσκληση βρε κορίτσια, αφού έτσι κι αλλιώς είστε ήδη μέσα και έχετε στείλει στους περισσότερους? (αλλαξο-τέτοιες θα κάνουμε)? Η όλη ιστορία είναι σαν το γνωστό "αεροπλανάκι" και οι πιθανότητες να κερδίσεις είναι πολύ περιορισμένες.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Και σε ποιούς να στείλουμε πρόσκληση βρε κορίτσια, αφού έτσι κι αλλιώς είστε ήδη μέσα και έχετε στείλει στους περισσότερους? (αλλαξο-τέτοιες θα κάνουμε)? Η όλη ιστορία είναι σαν το γνωστό "αεροπλανάκι" και οι πιθανότητες να κερδίσεις είναι πολύ περιορισμένες.
Μα δεν εχουμε ολοι τους ιδιους φιλους. Εγω δεν εχω και παρα πολλους απο'δω μεσα, που θα με βοηθουσαν κιολας. Eυτυχως οσους εχω με βοηθανε :xmas_cheesygrin: Απο γνωστους και φιλους προσπαθω να τα κερδισω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Εγώ δεν έχω καν fb manelaki...σόρρυ που δε μπορώ να βοηθήσω. Καλή επιτυχία όμως.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.667
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μανελακι ξαναστειλε προσκληση και στειλε και πμ με οδηγιες να το δω το απογευμα με την ησυχια μου γιατι αλλ'αντ'λλων εκανα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μανελακι ξαναστειλε προσκληση και στειλε και πμ με οδηγιες να το δω το απογευμα με την ησυχια μου γιατι αλλ'αντ'λλων εκανα.
Δε με αφηνει να στειλω ξανα. Μπες παλι απ'την ιδια προσκληση και αν σε αφησει βαλε ξανα τα στοιχεια σου και προσκαλεσε κανα δυο φιλους σου.
Δε πειραζει Φενια :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
900.460
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom