The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Άτιμο facebook που δε μας αφήνεις να φτιάξουμε πια λογαριασμούς χωρίς επιβεβαίωση κινητού:evil:
Τι εννοεις; Προσπαθησα να παρω και καμια ψηφο ετσι αλλα δε ξερω τι γινεται και δε το καταμετρα. Δε μου ζητησε πουθενα κινητο! :xmas_mrgreen: Αλλα και παλι το κολπο δε πετυχε.
Άντε ρε γμτ! Αυτό δεν το ήξερα! manelaki, κι εμένα μου πέρασε απ' το μυαλό η ίδια ιδέα:xmas_cheesygrin:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
:xmas_lol: :xmas_lol: :xmas_lol:

Μου κανει εντυπωση παντως που πολλοι δεν ειναι καθολου προθυμοι να βοηθησουν! :xmas_evil:

Δεν νομίζω να χει να κάνει με προθυμία παρά με βαρεμάρα. Εγώ βαριέμαι πάντως να ανοίγω οοοοοοοόλες τις εφαρμογές που μου στέλνουν. Αν δεν το γράφατε εδώ, δεν θα το άνοιγα καν να δω τι είναι. Και δεν το χω ανοίξει ακόμα, να βρω πρώτα χρόνο.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το προσπαθεις κι εσυ North;
Ναι όταν προσπαθώ να φτιάξω ένα καινούριο λογαριασμό μου ζητάει επιβεβαίωση μέσω κινητού τηλεφώνου (γράφεις το νούμερο, σου στέλνουν κωδικό και τον συμπληρώνεις).

Ναι είχα αρχίσει να παίζω, αλλά μετά σταμάτησα γιατί είδα ότι στην ουσία αυτός ο διαγωνισμός είναι ένα αεροπλανάκι (Ponzi scheme) όπως πολύ σωστά είπε ο babaduma.

Eπειδή έχω κάτι να τελειώσω τις επόμενες ημέρες, αφού τελειώσω θα ψάξω για κάτι εναλλακτικές που γνωρίζω και θα ενημερώσω σχετικά (μάλλον με pm).:xmas_wink:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Έχεις δίκιο Μαρία, μόλις μίλησα με μια φίλη μου και μου είπε ότι βαριόταν να το κάνει, οπότε την καθοδήγησα απ' το τηλέφωνο και πήρα ένα ακόμα ποντάκι:xmas_cheesygrin:

Δεν βλέπω όμως προκοπή...:xmas_sad:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Έχεις δίκιο Μαρία, μόλις μίλησα με μια φίλη μου και μου είπε ότι βαριόταν να το κάνει, οπότε την καθοδήγησα απ' το τηλέφωνο και πήρα ένα ακόμα ποντάκι:xmas_cheesygrin:

Δεν βλέπω όμως προκοπή...:xmas_sad:
Θα στο κάνω κι εγώ αλλά μετά, αν ξεχαστώ θύμησέ το μου..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι όταν προσπαθώ να φτιάξω ένα καινούριο λογαριασμό μου ζητάει επιβεβαίωση μέσω κινητού τηλεφώνου (γράφεις το νούμερο, σου στέλνουν κωδικό και τον συμπληρώνεις).

Ναι είχα αρχίσει να παίζω, αλλά μετά σταμάτησα γιατί είδα ότι στην ουσία αυτός ο διαγωνισμός είναι ένα αεροπλανάκι (Ponzi scheme) όπως πολύ σωστά είπε ο babaduma.

Eπειδή έχω κάτι να τελειώσω τις επόμενες ημέρες, αφού τελειώσω θα ψάξω για κάτι εναλλακτικές που γνωρίζω και θα ενημερώσω σχετικά (μάλλον με pm).:xmas_wink:
Eμενα δε μου ζητησε πουθενα κατι τετοιο. Δε ξερω γιατι.
Τι εννοειται αεροπλανακι;
Στειλε γιατι μπορει μεχρι τοτε να τα'χω παρατησει....

Δεν νομίζω να χει να κάνει με προθυμία παρά με βαρεμάρα. Εγώ βαριέμαι πάντως να ανοίγω οοοοοοοόλες τις εφαρμογές που μου στέλνουν. Αν δεν το γράφατε εδώ, δεν θα το άνοιγα καν να δω τι είναι. Και δεν το χω ανοίξει ακόμα, να βρω πρώτα χρόνο.
Ποτε ουτε εγω τις ανοιγω τις εφαρμογες! Καμια! Αλλα αν καποιος μου ζητησει να κανω κατι για να τον βοηθησω σε καποιο διαγωνισμο δεν υπαρχει περιπτωση να μη το κανω, μιλαμε για 2 λεπτα υποθεση στη κυριολεξια!
Σε πολλους το ζηταω προσωπικα, οποτε σε αυτη τη περιπτωση ξερουν περι τινος προκειται η εφαρμογη. Οποτε καταλαβαινεις νομιζω γιατι απορω!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ποτε ουτε εγω τις ανοιγω τις εφαρμογες! Καμια! Αλλα αν καποιος μου ζητησει να κανω κατι για να τον βοηθησω σε καποιο διαγωνισμο δεν υπαρχει περιπτωση να μη το κανω, μιλαμε για 2 λεπτα υποθεση στη κυριολεξια!
Σε πολλους το ζηταω προσωπικα, οποτε σε αυτη τη περιπτωση ξερουν περι τινος προκειται η εφαρμογη. Οποτε καταλαβαινεις νομιζω γιατι απορω!
Ε αν το ζητάς προσωπικά τότες αλλάζει..
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Να ρωτήσω και κάτι? Μόνο έναν μπορείς να βοηθήσεις?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
900.461
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom