The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
έλεγα να γυρίσω τεταρτη αλλα μαλλον θα γυρισω παρασκευη...σιγουρα καλοκαιρι λόγω παραλίας το Τελ Αβίβ θα είναι πιο τέλειο...αλλα μου αρεσει τρελα η νυχτερινή τους ζωη, βασικα μέχρι τώρα διακοπες party κάνω
Ναι το καλοκαιρι ειναι τελειο στο Τελ Αβιβ.......
Αλλα τι κανεις τετοια ωρα μεσα ??? Σηκω και πηγαινε να κλαμπαρεις!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πάντως στο αεροδρόμιο ούτε που με ρώτησαν που θα πάω , μόνο από που ήρθα πολύ ευκολία.
Ευαγγελία ήπια ήπια! ;-)
Και από φαγητα τελεια..ειδικά ψάρια!
Αχ τι ωραια, τι ωραια !!!!!:xmas_razz::xmas_razz:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ναι το καλοκαιρι ειναι τελειο στο Τελ Αβιβ.......
Αλλα τι κανεις τετοια ωρα μεσα ??? Σηκω και πηγαινε να κλαμπαρεις!!!
απο την παρασκευη κλαμπαρω! μονο σημερα ηρθα να κοιμηθω γιατι αυριο ξεκιναω νωρίς.
δεν θα μεινω ιερουσαλημ, μονοήμερη θα πάω. και μετα Χαιφα σε ορκωμοσία πανεπιστημίου
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.667
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
They may say I am a dreamer, but I am not the only one
 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
σε λυπάμαι :xmas_cheesygrin:
Πολύ ωραία ήταν τελικά Φένια....το αντίθετο από αυτό που περιγράφεις και σωστά αποφεύγεις και κατακρίνεις (ούτε σχολιάζαμε-κουτσομπολεύαμε άλλους, συζητάγαμε συνεχώς πολλά θέματα, από τη χρήση του iPad, τον κρίκο της Παπαρίζου (οκ εγώ ήμουν αυτός:xmas_mrgreen:) και το τζικέηκ που τους πήγα). Δεν ήταν φυσικά πάρτυ, αλλά μια πανέμορφη συνάντηση φίλων. Ότι πρέπει για την ηλικία μας δηλαδή...:xmas_wink::xmas_mrgreen:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Δε βαζετε ενα χερακι να κερδισω στο διαγωνισμο μεσω facebook;;; Aντε να πεισεις 40 ατομα να παιξουν, ουφ!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μπιμπίλα είναι μια τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλλα κατασκευασμένος από μια σειρά κόμβοι και βρόχοι. Η μπιμπίλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να κάνει το τρόχισμα δαντελλών καθώς επίσης και doilies, περιλαίμια, και άλλα διακοσμητικά κομμάτια.

Μπιμπίλα
Καμμία σχέση! Αυτό που λες πρώτη φορά το ακούω. Η μπιμπίλα που ξέρω εγώ είναι (στην αργκό των ραφτάδων) αυτό που είναι ευρύτερα γνωστό σαν "ρεβέρ" του (ανδρικού) παντελονιού.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καμμία σχέση! Αυτό που λες πρώτη φορά το ακούω. Η μπιμπίλα που ξέρω εγώ είναι (στην αργκό των ραφτάδων) αυτό που είναι ευρύτερα γνωστό σαν "ρεβέρ" του (ανδρικού) παντελονιού.
Βρε δεν το λέω εγώ, ένα κατακαημένο λινκ από τον γκούγκλη το λέει :) Εντυπωσιάστηκα που ξέρεις αργκό ραφτάδων! Είσαι του κλάδου;

Άσχετο και ίσως λαϊκίστικο, αλλά εφόσον δεν είμαι πολιτικός και εφόσον είναι η στενάχωρη πραγματικότητα..

Lifo Team - Ο,ΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΩΡΑ - «Δεν θα γυρίσω να πάρω την Αννα. Συγγνώμη»
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δε βαζετε ενα χερακι να κερδισω στο διαγωνισμο μεσω facebook;;; Aντε να πεισεις 40 ατομα να παιξουν, ουφ!
Κι εγώ έχω στείλει και περιμένω να μαζέψω καμιά ψήφο:xmas_cheesygrin:, αλλά... Εντωμεταξύ βλέπω 2 γνωστές μου που έχουν κάνει like, αλλά εγώ δεν έχω πάρει τους δυο "βαθμούς":xmas_sad:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
900.460
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom