The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα τι αλλο θα πεις; Πες μου... Λιγουρευτηκα και κατι σοκολατακια με φρουτα του παθους, του δασους δε θυμαμαι αλλα κρατηθηκα....
Αν το φωτογραφισαααα;;;;;; Η τελευταια φορα που εφαγα οποτε να'χω να το θυμαμαι ε;
Ταρτα λεμονιου, προφιτερολ κι αυτα τα στικς με τζιντζερ πηρα (σε εμπιστευτηκα οπως ειδες!)

GTS???????????????? Να δοκιμασεις ταρτα λεμονιου απ'τη Μελισσα. Πραγματικα πολυ καλη, ξινη οπως μ'αρεσει :xmas_cheesygrin:
Ευγε παιδι μου!! Αρχιζεις και παιρνεις τον σωστο δρομο....... Αντε γιατι ψωνιζες απο τα χαμετυπια !!!!
(Βεβαια ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα τα κανεις απο ΤΥΨΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΑΦΤ ):xmas_twisted::xmas_twisted::xmas_twisted:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ευγε παιδι μου!! Αρχιζεις και παιρνεις τον σωστο δρομο....... Αντε γιατι ψωνιζες απο τα χαμετυπια !!!!
(Βεβαια ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα τα κανεις απο ΤΥΨΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΑΦΤ ):xmas_twisted::xmas_twisted::xmas_twisted:
Το θεωρεις πραγματικη θυσια λοιπον!!!! Χαχαχα το ειπες και μονη σου!:xmas_mrgreen:
Αχ ναι το ομολογω, απο τυψεις εφαγα την ταρτα λεμονι... αργα και βασανιστικα για να τιμωρησω τον εαυτο μου, κι οχι γιατι δεν ηθελα να τελειωσει!!!:xmas_lol:
Μια φορα εφαγα, δε μπορω και να το καθιερωσω... στις λιγουρες μου μαλλον με Max Perry θα βολευομαι :xmas_mrgreen:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το θεωρεις πραγματικη θυσια λοιπον!!!! Χαχαχα το ειπες και μονη σου!:xmas_mrgreen:
Αχ ναι το ομολογω, απο τυψεις εφαγα την ταρτα λεμονι... αργα και βασανιστικα για να τιμωρησω τον εαυτο μου, κι οχι γιατι δεν ηθελα να τελειωσει!!!:xmas_lol:
Μια φορα εφαγα, δε μπορω και να το καθιερωσω... στις λιγουρες μου μαλλον με Max Perry θα βολευομαι :xmas_mrgreen:
Θυσια εκανες εσυ για τον εαυτο σου..... Μη μπερδευεσαι :xmas_mrgreen: Θυσιασες το μέτριο και το βιομηχανοποιημενο για το μερακι ,τα παρθενα υλικα και την φαντασια του γαλλου σεφ.
Γιατι εχεις λιγουρες? Ειναι συχνες? Μηπως εγκυμονεις??
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Θυσια εκανες εσυ για τον εαυτο σου..... Μη μπερδευεσαι :xmas_mrgreen: Θυσιασες το μέτριο και το βιομηχανοποιημενο για το μερακι ,τα παρθενα υλικα και την φαντασια του γαλλου σεφ.
Γιατι εχεις λιγουρες? Ειναι συχνες? Μηπως εγκυμονεις??
Βαλε και τις χθεσινες "αποτομες αποβολες γαστρικου περιεχομενου απο το στομα" και...... :harakiri::harakiri::harakiri:
Τριχα δεν θα αφησεις πανω στο ομορφο κεφαλακι μου!!! :russianroulette:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.297
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom