The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κολλητικό είναι Nedelja μου, το πέρασα κι εγώ την προηγούμενη βδομάδα και τώρα το περνούν όσοι ήρθαν σε επαφή μαζί μου...Αν εκτός από κλειστό λαιμό ανεβάσεις για 1-2 μέρες και υψηλό πυρετό (39) θα είναι η ίωση du jour.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κολλητικό είναι Nedelja μου, το πέρασα κι εγώ την προηγούμενη βδομάδα και τώρα το περνούν όσοι ήρθαν σε επαφή μαζί μου...Αν εκτός από κλειστό λαιμό ανεβάσεις για 1-2 μέρες και υψηλό πυρετό (39) θα είναι η ίωση du jour.
Αρνούμαι να το δεχτώ...όταν έχω πυρετό υποφέρω.... και δεν υποφέρομαι...:xmas_cheesygrin:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αφιερώνεται στην Κλεοπάτρα...............



Ευχαριστω πολυ πολυ φιλεναδουλα!!!!
Δε μπορω να το βαλω και στο τερμα στη δουλεια ρε γμτ να το ευχαριστηθω οπως πρεπει:xmas_biggrin:
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αρνούμαι να το δεχτώ...όταν έχω πυρετό υποφέρω.... και δεν υποφέρομαι...:xmas_cheesygrin:
Να χτυπησω ξυλο βρε παιδια ...εχω πολλα χρονια να ανεβασω υψηλο πυρετο...ειναι λες η καθημερινη γυμναστικη που κανω?Βοηθουν τα χειμερινα μπανια και η θαλασσα ?Δεν ξερω......

τριτη και 13 σημερα ...βοηθεια μας:xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Να χτυπησω ξυλο βρε παιδια ...εχω πολλα χρονια να ανεβασω υψηλο πυρετο...ειναι λες η καθημερινη γυμναστικη που κανω?Βοηθουν τα χειμερινα μπανια και η θαλασσα ?Δεν ξερω......

τριτη και 13 σημερα ...βοηθεια μας:xmas_mrgreen:
Πάντως τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια που κάνω εγώ δεν βοηθούν σίγουρα....:xmas_cheesygrin:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μη μασας ...γλεντα το εσυ παιδακι μου τωρα που μπορεις ..και ας αρρωσταινεις που και που.
Παρεπιπτοντως η κατσικωμενη σου...ετσι απλα τα μαζεψε μονη της και εφυγε?
Μαγικο!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παρεπιπτοντως η κατσικωμενη σου...ετσι απλα τα μαζεψε μονη της και εφυγε?
Μαγικο!
Ε όχι και τόσο απλά, παίχτηκε ολόκληρη παράσταση οσκαρικών προδιαγραφών... με δήθεν τηλέφωνα από φίλο που έπαιρνε και ξαναέπαιρνε για το πότε θα αδειάσει το σπίτι για να έρθει.... και τη μαμά μου να την παίρνει κάθε 3 και λίγο και να τη ρωτάει πότε θα φύγει...Τα μαγικά δεν πιάνουν στην συγκεκριμένη...:xmas_lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναι μωρε σωστα ...αυτο στο ειχαμε προτεινει αληθεια ?Δηλ να επιμενει καποιος οτι θελει να τη διαδεχτει στη φιλοξενια?
Αν και αυτη θα ηταν ικανη να πει..ολοι οι καλοι χωρανε ..και να μεινετε ολοι μαζι.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ε όχι και τόσο απλά, παίχτηκε ολόκληρη παράσταση οσκαρικών προδιαγραφών... με δήθεν τηλέφωνα από φίλο που έπαιρνε και ξαναέπαιρνε για το πότε θα αδειάσει το σπίτι για να έρθει.... και τη μαμά μου να την παίρνει κάθε 3 και λίγο και να τη ρωτάει πότε θα φύγει...Τα μαγικά δεν πιάνουν στην συγκεκριμένη...:xmas_lol:
Χαχαχα! Ξεμπερδέψατε πάντως! Τέτοιου είδους άνθρωποι στο τέλος φεύγουν και θιγμένοι!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.642
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αντε περαστικά μας
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.220
Βλέπω γινόμαστε πολλές....άντε να συγκρίνουμε πυρετούς. Εγώ είχα να ανεβάσω πυρετό από παιδί, τι μου λέτε τώρα....

Αφιερωμένο
 
Last edited by a moderator:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.642
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Βλέπω γινόμαστε πολλές....άντε να συγκρίνουμε πυρετούς. Εγώ είχα να ανεβάσω πυρετό από παιδί, τι μου λέτε τώρα....

Αφιερωμένο
Εγώ σα κακό σκυλί που ψόφο δεν έχει έχω μόνο δέκατα & πονόλαιμο & βήχα & ζαλάδες. Αυτά. Πυρετό κι εγώ από τότε που είχα περάσει ανεμοβλογιά ( πριν 7 χρόνια :xmas_evil: )
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.241
Μέλη
39.274
Νεότερο μέλος
sergia35

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom