The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
To βαζω για να το εμπεδωσετε //και αφιερωνω την κουκλαρα Μεγκαν Φοξ στα αγορια του οφ τοπικ.
 
Last edited by a moderator:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.404
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Σκάω να κανονίσω άλλο ταξίδι! Ο χειμώνας μου είναι κενός...Βέβαια και το πορτοφόλι κενό είναι..Αλλά μια Καππαδοκία για την άνοιξη;;
Μια Καππαδοκία την Ανοιξη φλερταρω και εγω !!
Ενδιαφέρον και οικονομικό ταξιδι ....
Πως σκεφτεσαι να πας ;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μια τέτοια νύφη σαν την Mastraleksi θα πάω στην μάνα μου!
Όποια και να πας θα περάσει από κόσκινο και από την μαμά σου κι από τις αδερφές σου εδώ μέσα. Ααααα όλα κι όλα δεν σε δίνουμε όπου να ναι!

Που είσαι συ? Πότε θα έρθεις για μαθήματα????
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Όποια και να πας θα περάσει από κόσκινο και από την μαμά σου κι από τις αδερφές σου εδώ μέσα. Ααααα όλα κι όλα δεν σε δίνουμε όπου να ναι!

Που είσαι συ? Πότε θα έρθεις για μαθήματα????
Αυτό έλεγα και στην twinkιe (η οποία έχει ενθουσιαστεί με το χορό) πως λόγω πολλών ωρών δουλειάς την ημέρα δεν προλαβαίνω ρε γαμώτο!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αυτό έλεγα και στην twinkιe (η οποία έχει ενθουσιαστεί με το χορό) πως λόγω πολλών ωρών δουλειάς την ημέρα δεν προλαβαίνω ρε γαμώτο!
Η twinkie ενθουσιασμένη? Αποκλείεται! :xmas_lol:
Κρίμα που δεν προλαβαίνεις...
Πάντως από τα 5 άτομα που κερδίσατε κουπόνια μόνο η Twinkie ήρθε. Αν δεν τα καταφέρετε μπορείτε να τα δωρίσετε να ξέρετε, μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως μορφή δώρου.. Εσύ προσπάθησε να έρθεις θα σου αρέσει, έχεις περιθώριο όλο το 2012..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.916
Likes
10.041
Η twinkie ενθουσιασμένη? Αποκλείεται! :xmas_lol:
Κρίμα που δεν προλαβαίνεις...
Πάντως από τα 5 άτομα που κερδίσατε κουπόνια μόνο η Twinkie ήρθε. Αν δεν τα καταφέρετε μπορείτε να τα δωρίσετε να ξέρετε, μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως μορφή δώρου.. Εσύ προσπάθησε να έρθεις θα σου αρέσει, έχεις περιθώριο όλο το 2012..
... και να ξέρεις επίσης, πώς μπορώ να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να δεχτώ εγώ τα μαθήματα...όχι για μένα, για τον φουκαριάρη τον Glosoli που δεν προλαβαίνει!!! :xmas_cheesygrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.540
Μηνύματα
900.253
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom