The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καθε Δεκεμβρη ριχνουν και απο ενα Η1Ν1 στην αγορα ....τυχαιο?
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.220
Αυτο το πτηνουλι δεν ειναι θεικο?Το ειχε νομιζω καποια στιγμη κ ο τριπ στο αβαταρ του .
Το εψαχνα και γω να το βρω ..αλλα βρηκα τη στρουθοκαμηλο.Που το βρισκετε ρε σεις?
Εμένα με βρήκε αυτό, όχι εγώ εκείνο. Μου χτύπησε το παράθυρο μια μέρα, του άνοιξα από καλοσύνη και συμπόνοια και αυτό φταρνίστηκε πάνω μου...the rest is history...godamn bird...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλημέρα... παρόλο το biutiful ξενύχτι...την πρωινή ταλαιπωρία στην τράπεζα...το λαιμό μου που σε λίγο θα είναι χειρότερος από της Aria όταν ακούω αυτούς τους τύπους μου φτιάχνει η διάθεση....


Να καλωσορίσω και τον επαναστάτη του forum που επέστρεψε μετά από μικρή αποχή για να γεμίσει τις σελίδες του off-topic...:xmas_cheesygrin:
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ζωρζ ακους και στο Τσε απο σημερα ή μαλλον στο Γκτσε?
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.220
Προς το παρόν την ακούω αλλιώς :xmas_mrgreen:....θα αποχωρήσω διακριτικά για λίγο, πάει, γέρος άνθρωπος καταστράφηκα...πονώ ο δόλιος...
Εγώ πάντως προτιμώ fisherman's friends....τι lysopaine και φλωριές....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.916
Likes
10.040
2 βράδυα τώρα κοιμάμαι από τις 23.00... αλλά δε νιώθω καλύτερα... περισσότερο σα συνταξιούχος...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
2 βράδυα τώρα κοιμάμαι από τις 23.00... αλλά δε νιώθω καλύτερα... περισσότερο σα συνταξιούχος...
Αισθητή η απουσία σου Vario ...... Πίνεις και τηλιο πριν πέσεις για ύπνο ;
Κρίμα που κοψανε και τον Αυτια το πρωί ,για να ολοκληρωσεις το look του συνταξιούχου :xmas_cheesygrin:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Προς το παρόν την ακούω αλλιώς :xmas_mrgreen:....θα αποχωρήσω διακριτικά για λίγο, πάει, γέρος άνθρωπος καταστράφηκα...πονώ ο δόλιος...
Εγώ πάντως προτιμώ fisherman's friends....τι lysopaine και φλωριές....
Εμ αυτά σου έλεγα...άμα μεγαλώνει ο άνθρωπος....
Fisherman's friends πάντα ειδικά κεράσι...απλά τέλειες... αλλά επειδή πάω φουλ για αφωνία είπα να βάλω τα μεγάλα μέσα οι lysopaine περιέχουν και κάποιο φάρμακο νομίζω σε μικρή ποσότητα οπότε χαπακώνομαι κανονικότατα (άκου φλωριές....)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Kαλα και συ αρρωστη?Τι γινεται εδωπερα βρε παιδι μου ...
Κατσε να μην ανταλασσω πολλα πολλα ποστ και πμ μαζι σας:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Kαλα και συ αρρωστη?Τι γινεται εδωπερα βρε παιδι μου ...
Κατσε να μην ανταλασσω πολλα πολλα ποστ και πμ μαζι σας:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Μην αγχώνεστε υψηλότατη το δικό μου δε νομίζω να είναι κολλητικό... κάτσε να κάνω ένα πείραμα :kiss:
αν κολλήστε πείτε μου να σας αποζημιώσω με σουπίτσες...:xmas_lol:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.916
Likes
10.040
Αισθητή η απουσία σου Vario ...... Πίνεις και τηλιο πριν πέσεις για ύπνο ;
Κρίμα που κοψανε και τον Αυτια το πρωί ,για να ολοκληρωσεις το look του συνταξιούχου :xmas_cheesygrin:
:xmas_lol::xmas_lol: Δεν μου αρέσει το τήλιο, ούτε και ο Αυτιάς... αλλά πλέον είμαι σίγουρη ότι δεν μου αρέσει και ο κανονικός 8ωρος βραδυνός ύπνος!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.241
Μέλη
39.274
Νεότερο μέλος
sergia35

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom