The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ε, τότε να τη φέρω αλλά αν αποτύχετε θα την πάρετε μαζί....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ε, τότε να τη φέρω αλλά αν αποτύχετε θα την πάρετε μαζί....
το σπιτι μου προσφερει καφε και σημερα, αυτη τη φορα χωρις αναλυση της διαδικασιας αυθαιρετων :bleh:

και ειδες τι ωρα ξυπνησα παλι,,,,,παει χαλασα
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.214
το σπιτι μου προσφερει καφε και σημερα, αυτη τη φορα χωρις αναλυση της διαδικασιας αυθαιρετων :bleh:

και ειδες τι ωρα ξυπνησα παλι,,,,,παει χαλασα
Α, αυτά λεγατε? Τι ενδιαφέρον...και είπα να πέρναγα (ακάλεστος φυσικά), να έφερνα και κανά τσιζκέικ....σας είπα ότι ανακάλυψα κορυφαίο, με φιλαδέλφεια και μασκαρπόνε μέσα...μμμμ...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
το σπιτι μου προσφερει καφε και σημερα, αυτη τη φορα χωρις αναλυση της διαδικασιας αυθαιρετων :bleh:

και ειδες τι ωρα ξυπνησα παλι,,,,,παει χαλασα
Πάει χάλασες όντως...με απογοητεύεις...:haha:
Θα καταχραστώ νομίζω και αυτή τη φορά τη φιλοξενία σας...και ας έχει και ανάλυση...τούρκικα να μην έχει...:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ε δεν την αδικω στο οτι θελει να βλεπει το Τουρκοπουλο..οχι σ αυτο δε θα την αδικησω.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Α, αυτά λεγατε? Τι ενδιαφέρον...και είπα να πέρναγα (ακάλεστος φυσικά), να έφερνα και κανά τσιζκέικ....σας είπα ότι ανακάλυψα κορυφαίο, με φιλαδέλφεια και μασκαρπόνε μέσα...μμμμ...
Χτες αυτά σήμερα θα θάψουμε οπότε...δεν χωράς στα σχέδια μας...βέβαια το cheesecake χωράει...μόνο του όμως....:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βρε βαριο κοιτα κ λιγο στο δεξι μερος της οθονης σου.I need help.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.786
Likes
17.857
Νταλάρας...

Πάρα πολλά τραγούδια του μ' αρέσουν και τον ακούω γενικώς....είναι επαγγελματίας ίσως με την κακή έννοια και όχι απο τις καλύτερες φωνές στην Ελλάδα αλλά έχει δουλέψει πραγματικά πολύ....
Σαν χαρακτήρα δεν τον ξέρω .....έχει δημιουργηθεί μια κακή εικόνα γύρω του γιατί έχει μπεί σε πολλά σχήματα, αλλά έχει βοηθήσει πολλούς νέους καλλιτέχνες και συγχρόνως έχει βοηθηθεί και αυτός ώστε να είναι πάντα στο προσκήνιο.... Και γω δεν τον πολυπάω αλλά τον ακούω μια χαρά...

Δεν μας χ@@@εις ρε Νταλάρα πρωί πρωί:D....έμεινε απο τον Χάρρυ κλύν νομίζω
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Α, αυτά λεγατε? Τι ενδιαφέρον...και είπα να πέρναγα (ακάλεστος φυσικά), να έφερνα και κανά τσιζκέικ....σας είπα ότι ανακάλυψα κορυφαίο, με φιλαδέλφεια και μασκαρπόνε μέσα...μμμμ...
μμμμ...ενδιαφερον ....πρωτον να ειναι αρκετο γιατι ειμαι λιγουρα και δευτερον με τι αλκοολ το συνοδευετε?

Πάει χάλασες όντως...με απογοητεύεις...:haha:
Θα καταχραστώ νομίζω και αυτή τη φορά τη φιλοξενία σας...και ας έχει και ανάλυση...τούρκικα να μην έχει...:haha:
ισχυει ακομα η απαγορευση τηλεορασης εδω, τουρκικα μονο στη τουρκια!:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.151
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom