The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.778
O Παγδατής πάει καλά;; νίκησε τον Γιαπωνέζο και πάει για τον Ισπανό τον Φερέρ και μετά με το καλό και για τον Φέντερερ..


άλλο

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν τον έχει τον Φερέρ ο Παγδατής... με τίποτα... όσο και να κραυγάζουν οι έλληνες στις εξέδρες.

Η ματσάρα που περιμένει όλη η πόλη τώρα είναι το Σάββατο, Φέντερερ εναντίον Τόμικ.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.778
Δεν τον έχει τον Φερέρ ο Παγδατής... με τίποτα... όσο και να κραυγάζουν οι έλληνες στις εξέδρες.

Η ματσάρα που περιμένει όλη η πόλη τώρα είναι το Σάββατο, Φέντερερ εναντίον Τόμικ.
ε καλά που λέει ο λόγος ...Νο 5 ο Ισπανός εντάξει...:D
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Να μετράς επειδή μπούχτισες τόσους μήνες να τα βλέπεις μερικά ρημαδοψιλά σε ένα βαζάκι, δεκάλεπτα/εικοσάλεπτα, και σου βγαίνουν 48 ευρώ. :O
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Να μετράς επειδή μπούχτισες τόσους μήνες να τα βλέπεις μερικά ρημαδοψιλά σε ένα βαζάκι, δεκάλεπτα/εικοσάλεπτα, και σου βγαίνουν 48 ευρώ. :O

Μια χαρά..εγώ μαζεύω σε κουμπαρά 1,2,5λεπτα αλλά δε νομίζω ότι θα πάνε ποτέ πάνω από 5-10 ευρώ :(:cool:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μια χαρά..εγώ μαζεύω σε κουμπαρά 1,2,5λεπτα αλλά δε νομίζω ότι θα πάνε ποτέ πάνω από 5-10 ευρώ :(:cool:
Mην το λες...το πρόβλημα είναι ποιος θα στα αλλάξει. Το έκανα κάποτε κι εγώ και δεν τα πήρε ούτε τράπεζα, ούτε σούπερ μάρκετ.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Απο κουμπαρα με κερματα μπορείς να κανεις ταξίδι η ταξιδια πολυ εύκολα

Ποσα είναι τα περισσότερα χρήματα που έχετε μαζέψει για ταξίδι ? με αυτόν τον τροπο ;;;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Να μετράς επειδή μπούχτισες τόσους μήνες να τα βλέπεις μερικά ρημαδοψιλά σε ένα βαζάκι, δεκάλεπτα/εικοσάλεπτα, και σου βγαίνουν 48 ευρώ. :O
Γι αυτό το λόγο ακριβώς δεν αφήνω τα ψιλά να μαζευτούν. Τα κουβαλάω μαζί μου, και πληρώνω με ψιλά όποτε μπορώ, για να φεύγουν.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.094
Likes
6.556
Εγω συνηθως τα δινω στα διοδια.
Και επειδη βαριουνται να τα μετρησουν,αφου με κοιτανε λιγο περιεργα μου ανοιγουν την μπαρα.

Πλεον εχω σταματησει και λεω να τα κρατησω μεσα στον κουμπαρα,αγνωστο μεχρι ποτε,απλα ελπιζω οταν τον ανοιξω να ειναι αρκετα!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Mην το λες...το πρόβλημα είναι ποιος θα στα αλλάξει. Το έκανα κάποτε κι εγώ και δεν τα πήρε ούτε τράπεζα, ούτε σούπερ μάρκετ.
Απλά θα πάω να πληρώνω παντού με δαύτα..αν δεν τα θέλουν ας μη τα πάρουν:bleh:

Απο κουμπαρα με κερματα μπορείς να κανεις ταξίδι η ταξιδια πολυ εύκολα

Ποσα είναι τα περισσότερα χρήματα που έχετε μαζέψει για ταξίδι ? με αυτόν τον τροπο ;;;
Η αλήθεια είναι ότι με αυτόν τον τρόπο δεν έχω μαζέψει ποτέ για ταξίδι. Οι αποταμιεύσεις μου έως τώρα γίνονται με λίγο πιο χοντρά από 1,2,5λεπτα:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.776
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom