The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.779
Στο οφ τόπικ είμαι;;;:roll:
κβαντομηχανική και φιλοσοφία εδώ μέσα;;; μπράβο αναβάθμιση....:D

και που νάξερε ο Κος Τραχανάς ότι θα γινόταν μνεία για το έργο του εδώ μέσα...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
916
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Oυ κατσικοπόδαρη,τι κατάρα μου έδωσες και ανέβαλα το ταξίδι μου
για αύριο.Ούτε ο Μητσοτάκης να ήσουν.

Ρε συ οχι, δε φταιω εγω...... :( Αφου στην πλακα τα λεω... ισα ισα χαιρομαι να ταξιδευει ο κοσμος!! Καποιος αλλος μαλλον σε φθονησε.......... να 'χεις το νου σου.....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.987
Likes
27.965
Ξέρεις τι είναι να φορτώνεις το αυτοκίνητο και μόλις τελειώσεις να το ξεφορτώνεις;
Την ατυχία μου μέσα.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
916
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ξέρεις τι είναι να φορτώνεις το αυτοκίνητο και μόλις τελειώσεις να το ξεφορτώνεις;
Την ατυχία μου μέσα.

Πωπω φανταζομαι το ξενερωμα σου... Ελπιζω να μην υπαρχει σοβαρος (και ασχημος) λογος για τον οποιο το ανεβαλες...Αλλά ενταξει θα φυγεις αυριο...Καθε εμποδιο σε καλο παντως να εχεις στο μυαλο σου....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Η Ελλαδα δεν σταματα να ειναι ενα απο τα αγαπημενα θεματα των γαλλικων ΜΜΕ. Την τελευταια βδομαδα αφορμη ειναι η πρωτια στην ανεργια αλλα και η μολυνση λογω της υπερβολικης χρησης καυσοξυλων.

Με τετοια πολιτικη οι Ελληνες δεν προκειται ποτε να ριξουν το χρεος τους στα επιπεδα του 2004 και καταλογιζουν τεραστιες ευθυνες στον Nicolas Sarkozy πως εμποδισε στην αρχη τους δανειστες να παρουν σκληρα μετρα για την ελληνικη οικονομια.
Στο επικεντρο βεβαιως καθημερινα η λιστα Lagarde καθως και η ατιμωρησια των ελληνων πολιτικων.
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Με τετοια πολιτικη οι Ελληνες δεν προκειται ποτε να ριξουν το χρεος τους στα επιπεδα του 2004 και καταλογιζουν τεραστιες ευθυνες στον Nicolas Sarkozy πως εμποδισε στην αρχη τους δανειστες να παρουν σκληρα μετρα για την ελληνικη οικονομια.
Κάτι δεν πάει καλά σ΄αυτό που γράφεις. Το πρώτο μισό της φράσης αναιρεί το δεύτερο μισό. Πώς γίνεται ν΄αναγνωρίζουνo oτι η σκληρή λιτότητα δεν πρόκειται να ρίξει το χρεος στα επίπεδα του 2004 κι από την άλλη να κατηγορούν τον Σαρκοζί , που εμπόδισε τους δανειστές να λάβουν σκληρά μέτρα; Qu' est-ce que le poete veut dire?

Για τις συνεχείς " επιτυχίες" του Ολάντ ( οικτρά αποτυχημένος μέχρι τώρα) τί γράφουν;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ότι πρέπει να έχει ως παράδειγμα το Σαμαρά για να πάει μπροστά στη ζωή του.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.546
Μηνύματα
899.850
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom