The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Και μετά αναρωτιούνται γιατί καμιά φορά ακολουθούν τα βήματα της Τζούλιας...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου


Διαβάστε το αγγλικό... Καλύτερο από ανέκδοτο... Κλαίω από τα γέλια!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το παει για διεθνη καριερα!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Να ρωτησω κατι τις γυναικες του φορουμ; Σας συμβαινει κ εσας οταν ψαχνετε κατι συγκεκριμενο να αγορασετε (πχ ενα φορεμα, ενα παλτο κλπ) ακομα κ αν βρειτε αυτο που σας αρεσει στο πρωτο μαγαζι που θα μπειτε να μην το αγοραζετε τελικα γιατι θελετε να δειτε τι αλλο υπαρχει στην αγορα κ να κανετε μια ερευνα; Νομιζω οτι μου συμβαινει σε αρρωστο βαθμο. Δυσκολευομαι να αγορασω κατι που μου αρεσει αν ειναι το πρωτο που θα δω.. Πειτε μου οτι δεν ειμαι μονη...!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.887
Likes
9.945
Να ρωτησω κατι τις γυναικες του φορουμ; Σας συμβαινει κ εσας οταν ψαχνετε κατι συγκεκριμενο να αγορασετε (πχ ενα φορεμα, ενα παλτο κλπ) ακομα κ αν βρειτε αυτο που σας αρεσει στο πρωτο μαγαζι που θα μπειτε να μην το αγοραζετε τελικα γιατι θελετε να δειτε τι αλλο υπαρχει στην αγορα κ να κανετε μια ερευνα; Νομιζω οτι μου συμβαινει σε αρρωστο βαθμο. Δυσκολευομαι να αγορασω κατι που μου αρεσει αν ειναι το πρωτο που θα δω.. Πειτε μου οτι δεν ειμαι μονη...!
ισχυει... ομως ισχυει, σε μενα τουλαχιστον, αν δω απο την αρχη κατι που μου αρεσει, μετα οσα και να δοκιμασω σκεφτομαι το αρχικο, οποτε γυρναω πισω και το αγοραζω τελικα.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
varioAthens said:
ισχυει... ομως ισχυει, σε μενα τουλαχιστον, αν δω απο την αρχη κατι που μου αρεσει, μετα οσα και να δοκιμασω σκεφτομαι το αρχικο, οποτε γυρναω πισω και το αγοραζω τελικα.
Ναι ναι κ αυτο μου συμβαινει..! Ειναι κουραστικο να κανεις γυρους ολο το απογευμα για να καταληξεις σε αυτο που ειδες 4 ωρες πριν!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.492
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Να ρωτησω κατι τις γυναικες του φορουμ; Σας συμβαινει κ εσας οταν ψαχνετε κατι συγκεκριμενο να αγορασετε (πχ ενα φορεμα, ενα παλτο κλπ) ακομα κ αν βρειτε αυτο που σας αρεσει στο πρωτο μαγαζι που θα μπειτε να μην το αγοραζετε τελικα γιατι θελετε να δειτε τι αλλο υπαρχει στην αγορα κ να κανετε μια ερευνα; Νομιζω οτι μου συμβαινει σε αρρωστο βαθμο. Δυσκολευομαι να αγορασω κατι που μου αρεσει αν ειναι το πρωτο που θα δω.. Πειτε μου οτι δεν ειμαι μονη...!
Συνήθως δοκιμάζω κάτι κι αν τη νύχτα το σκέφτομαι και δε μπορώ να κοιμηθώ την επομένη πάω σούμπιτη και το αγοράζω ! Ειδικά αυτό μου συμβαίνει με τα φορέματα. Τα τζιν όμως μπάμ και κάτω :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Να ρωτησω κατι τις γυναικες του φορουμ; Σας συμβαινει κ εσας οταν ψαχνετε κατι συγκεκριμενο να αγορασετε (πχ ενα φορεμα, ενα παλτο κλπ) ακομα κ αν βρειτε αυτο που σας αρεσει στο πρωτο μαγαζι που θα μπειτε να μην το αγοραζετε τελικα γιατι θελετε να δειτε τι αλλο υπαρχει στην αγορα κ να κανετε μια ερευνα; Νομιζω οτι μου συμβαινει σε αρρωστο βαθμο. Δυσκολευομαι να αγορασω κατι που μου αρεσει αν ειναι το πρωτο που θα δω.. Πειτε μου οτι δεν ειμαι μονη...!
Εννοειται ..μη φοβου δεν εισαι μονη.
Δε μου παει να αγορασω το πρωτο πρωτο..λεω μπορει να υπαρχουν κ επομενα καλυτερα .
Αν βεβαια βρω κατι που να μου αρεσει πολυ κ να θεωρησω την τιμη πολυ καλη ..το αγοραζω αμεσως.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.450
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom