The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
εμενα το διαμαντι αυτο το εχει καταπιει ο σκουπιδοντενεκες.. ουυυ μερες τωρα......
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν το χαριζουν σε ολους θα δει και την πλατινα στα γεραματα το Κατερινακι!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.492
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σιχαίνομαι τα Τζάμπο. Προτιμώ το Μουστάκα. Ανοιξε και στη Θεσσαλονίκη πλέον οπότε πάμε μόνο εκεί. Εχει και πολύ ωραία λούτρινα κουκλάκια που η κόρη μου τα λατρεύει.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αν το χαριζουν σε ολους θα δει και την πλατινα στα γεραματα το Κατερινακι!
Σε όλους το χαρίζουν:D Και αν ξεχάσεις να πάρεις κάτι και πας και 2η ή 3η φορά τότε μπορεί να μαζέψεις καμιά ντουζίνα από δαύτα...
εμενα το διαμαντι αυτο το εχει καταπιει ο σκουπιδοντενεκες.. ουυυ μερες τωρα......
Εγώ λέω να το δώσω στον πατέρα μου να το βάλει στην ταράτσα για να διώχνει τα πουλιά:lol: (όλη η γειτονιά έχει γεμίσει με cd, γιατί, λέει, έτσι δεν πλησιάζουν τα περιστέρια).
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
tripakias said:
Αν το χαριζουν σε ολους θα δει και την πλατινα στα γεραματα το Κατερινακι!
Ανάγκη είχε...θαρρείς και λίγες δόξες έζησε στην καριέρα της
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.556
Σημερα με περιμενε μια εκπληξη στο φορουμ, γυρισα απο το αεροδρομιο και διαβασα τοπικ που δεν ηξερα πως υπηρχαν!

Δωσε πονο!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ανάγκη είχε...θαρρείς και λίγες δόξες έζησε στην καριέρα της
Στις πωλησεις ομως αδικηθηκε και τωρα πρεπει να αποδοθει δικαιοσυνη...

Εγώ θα την έλεγα κλασσική αξία πια. Άδικα προσπάθησαν να την μιμηθούν
Ρε γμτ αυτο το τραγουδι οσες φορες (σε οποια εκδοση) και να το ακουσω παντα στο ιδιο συμπερασμα καταληγω... Θαρρεις πως γραφτηκε για μενα!
 
Last edited by a moderator:

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Να ρωτησω κατι τις γυναικες του φορουμ; Σας συμβαινει κ εσας οταν ψαχνετε κατι συγκεκριμενο να αγορασετε (πχ ενα φορεμα, ενα παλτο κλπ) ακομα κ αν βρειτε αυτο που σας αρεσει στο πρωτο μαγαζι που θα μπειτε να μην το αγοραζετε τελικα γιατι θελετε να δειτε τι αλλο υπαρχει στην αγορα κ να κανετε μια ερευνα; Νομιζω οτι μου συμβαινει σε αρρωστο βαθμο. Δυσκολευομαι να αγορασω κατι που μου αρεσει αν ειναι το πρωτο που θα δω.. Πειτε μου οτι δεν ειμαι μονη...!
Αν είναι κάτι που πραγματικά μου αρέσει, θα το καταλάβω από την πρώτη στιγμή. Αρα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην το αγοράσω και να συνεχίσω το ψάξιμο.
Αν έχω όμως και τον παραμικρό ενδοιασμό, τότε ξέρω ότι δεν είναι αυτό που θέλω.

Μου έχει τύχει κάποιες φορές να δω τυχαία κάτι σε βιτρίνα, χωρίς να ψάχνω κάτι συγκεκριμένο. Αν μου κάνει αυτό το "κλικ" (κάτι σαν τον έρωτα με την πρώτη ματιά :D), σημαίνει ότι πρέπει οπωσδήποτε να το αγοράσω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.444
Μέλη
39.251
Νεότερο μέλος
SotiriosV

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom