The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.207
Καλημερα!!! Δηλωνω την αμεριστη συμπαρασταση μου στην underwater! Αγαπω Ρακιντζη κ εγω. Μεγαλωσα με τα τραγουδια του! Τι να πρωτοθυμηθω.. Να εισαι εκει, περασμενα ξεχασμενα, ολοκληρο φεγγαρι κ αλλα πολλα....
tripakias, υπηρξε μια περιοδος που ως φοιτητρια ειχα αναγκη χαρτζιλικι κ ψαχνοντας τις αγγελιες στις τοπικες εφημεριδες βρηκα αυτο. Ατακες του τυπου η δουλεια δεν ειναι ντροπη τις εχεις ακουσει ετσι;;; Αυτο πού θυμαμαι ειναι οτι υπηρχε κολπο για να μην κερδιζουν οι παιχτες κ μαλιστα ειχα εκπαιδευτει πολυ καλα σε αυτο (παιρνουσε κ απο το χερι μου). Καποια στιγμη ομως κατι δεν προεβλεψα σωστα κ ενας παιχτης κερδισε ενα μεγαλο χρηματικο ποσο! Θυμαμαι, λοιπον, οτι μπροστα στην καμερα επρεπε να ειμαι ενθουσιασμενη κ να του δινω συγχαρητηρια ενω μεσα μου σκεφτομουν την γκρινια που θα ακουσω μετα απο το αφεντικο μου... Αυτα!
Για το θέμα αυτό έχει κάνει και αναφορά σε εκπομπή ο μέγας Γεωργίου με την περίφημη ατάκα "κάποτε πληρώναμε για το μ***ι, τώρα πληρώνουμε για την αναμονή, ήμαρτον". Μεγάλη καλτ εκπομπή, όποιος βρει βίντεο ας ποστάρει...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλημερα!!! Δηλωνω την αμεριστη συμπαρασταση μου στην underwater! Αγαπω Ρακιντζη κ εγω. Μεγαλωσα με τα τραγουδια του! Τι να πρωτοθυμηθω.. Να εισαι εκει, περασμενα ξεχασμενα, ολοκληρο φεγγαρι κ αλλα πολλα.... !
Τα καλά τραγούδια γράφονται πάντα μετά από χωρισμό. Ετσι και ο Ρακιντζής, μετά την Αρβανίτη έκανε τον καλό του δίσκο ("Ετσι μ'αρέσει") Αν δεν τα τραγουδούσε και ο ίδιος θα ήταν ακόμα καλύτερα. :haha:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
Μα αυτο ειναι πραγματικα δυσκολο!!! Πώς να χωρεσεις 7 γραμματα σε 4 παυλες;;; Οχι, οχι επιπεδο πολυτεχνειου δεν απαιτειτο!
Και οι ...ραδιο αρβυλα,παντα επικαιροι..:clap::clap:

 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.017
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom