The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ε καιρός να διευρυνεις τους ορίζοντες σου λοιπόν
Τούτος εδω είναι πολυυυ ταλαντούχος κ χαρισματικός
Άντε καληνύχτα σας αύριο θα κοιμάμαι στη δουλεια
Δες το Shame
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ε πάλι καθυστερημένα έσκασα στο οφφ :) Με κάνατε και γέλασα!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ έσκασα πιο καθυστερημένα.....
Λοιπόν κυρίες μου κάτω τα χέρια σας από τον Marco μας!! Ευαγγελία καλυτερα που δεν τους αρεσει, μένει όλος για εμάς....Αν και με χαλάει λίγο η ηλικία του αλλά δεν πειράζει....

Να σημειωθεί ότι κυκλοφορεί και σε αυτή την έκδοση...

Google Αποτελέσματα Eικόνων για http://static.musicroom.it/625X0/www/musicroom/it/img/marco-mengoni-a-sanremo-2013.jpg
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
tripakias said:
Ρε σεις τωρα που μιλατε για μοδα, παιζει και στην Ελλαδα η μοδα να κυκλοφορεις με ακουστικα σαν κι αυτα στο κεφαλι εξω στο δρομο;
Ναι αλλά τα in ακουστικά είναι τα Beats by dr Dre.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Καλημερα!!! Δηλωνω την αμεριστη συμπαρασταση μου στην underwater! Αγαπω Ρακιντζη κ εγω. Μεγαλωσα με τα τραγουδια του! Τι να πρωτοθυμηθω.. Να εισαι εκει, περασμενα ξεχασμενα, ολοκληρο φεγγαρι κ αλλα πολλα....
tripakias, υπηρξε μια περιοδος που ως φοιτητρια ειχα αναγκη χαρτζιλικι κ ψαχνοντας τις αγγελιες στις τοπικες εφημεριδες βρηκα αυτο. Ατακες του τυπου η δουλεια δεν ειναι ντροπη τις εχεις ακουσει ετσι;;; Αυτο πού θυμαμαι ειναι οτι υπηρχε κολπο για να μην κερδιζουν οι παιχτες κ μαλιστα ειχα εκπαιδευτει πολυ καλα σε αυτο (περνουσε κ απο το χερι μου). Καποια στιγμη ομως κατι δεν προεβλεψα σωστα κ ενας παιχτης κερδισε ενα μεγαλο χρηματικο ποσο! Θυμαμαι, λοιπον, οτι μπροστα στην καμερα επρεπε να ειμαι ενθουσιασμενη κ να του δινω συγχαρητηρια ενω μεσα μου σκεφτομουν την γκρινια που θα ακουσω μετα απο το αφεντικο μου... Αυτα!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.017
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom