The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.524
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
"ελληνική διακαιοσύνη " ... και "ελληνική παιδεία "
 
Last edited by a moderator:

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε Φένια,γιατί έπρεπε να δω ένα μαλάκα να κατουράει;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
εμενα παντως πιο πολυ με ενοχλησε να τον ακουω να μιλαει! με αηδιασε πιο πολυ κι απο τη συγκεκριμενη σωματικη αναγκη! :mad:
Αυτο που το Μιλανο ειναι μεγαλη ευρωπαικη χωρα που το πας;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αυτό το feeling, να πας να δώσεις αίμα για το αδερφό φίλου που ήταν κρίσιμη κατάσταση και έχει ίδιο τύπο αίματος με εσένα, άλλα να μη σου πάρουν αίμα με την αιτία ότι στην Αθήνα υπάρχει επιδημία Ελονοσίας, και να μαθένεις πριν από λίγο ότι πέθανε; Δε νομίζω να υπάρξει παρώμιο ;(
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
αυτό το feeling, να πας να δώσεις αίμα για το αδερφό φίλου που ήταν κρίσιμη κατάσταση και έχει ίδιο τύπο αίματος με εσένα, άλλα να μη σου πάρουν αίμα με την αιτία ότι στην Αθήνα υπάρχει επιδημία Ελονοσίας, και να μαθένεις πριν από λίγο ότι πέθανε; Δε νομίζω να υπάρξει παρώμιο ;(
απιστευτο.....που εγινε αυτο?(υποθετουμε οτι ο ανθρωπος ηταν ηδη σε κρισιμη κατασταση και δεν ευθυνεται...που δεν δοθηκε το....μολυσμενο?αιμα)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Κρακοβία,
μου είπαν ότι στην Αθήνα υπάρχει επιδημία Ελονοσίας και δε μπορώ να δώσω αίμα για 6 μήνες. Απλά εμένα η απορία μου, που στην αθήνα, χείμωνα μπορείς να βρεις κουνούπια με ελονοσία ;/
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κρακοβία,
μου είπαν ότι στην Αθήνα υπάρχει επιδημία Ελονοσίας και δε μπορώ να δώσω αίμα για 6 μήνες. Απλά εμένα η απορία μου, που στην αθήνα, χείμωνα μπορείς να βρεις κουνούπια με ελονοσία ;/
Μέσα στο 2012 διαγνώστηκαν αρκετά κρούσματα ελονοσίας σε διάφορες περιοχές στην Ελλάδα, εκ των οποίων τα περισσότερα αφορούσαν σε μετανάστες. Γι'αυτό και τα αυξημένα μέτρα και οι καραντίνες σχετικά με τις αιμοδοσίες.

ΚΕΕΛΠΝΟ > Νοσήματα / Θέματα Υγείας > Λοιμώδη Νοσήματα > Νοσήματα που μεταδίδονται μέσω Διαβιβαστών > Ελονοσία
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.577
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom