Summer vs. Winter

Καλοκαίρι ή Χειμώνας

  • Καλοκαίρι

    Votes: 83 53,5%
  • Χειμώνας

    Votes: 72 46,5%

  • Total voters
    155
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
:haha::haha:tripakias ευχαριστώ για τη"συνταγή"!
πρόλαβες βλέπω την προμηθεύτηκες πρώτος,δώσε δώσε στους δικούς σου θα τη χρειασθείτε εσείς μάλλον,
άντε παίδες 3 ακόμα θέλουμε
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
:cool::cool::cool::cool::cool:ΚΑΛΟκαιρι,το λεει και η λεξη μονη της,..:cool::cool::cool:
Μη στέκεσαι στην ετυμολογία. Ευφημισμός είναι για να μην παραπονιόμαστε για την ταλαιπωρία του :haha:
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
αντε ρε Jorge , επιτελους !!!
ε,ναι ρε κικηηη..τι συγκρινουμε τωρα??:clap::clap:

Μη στέκεσαι στην ετυμολογία. Ευφημισμός είναι για να μην παραπονιόμαστε για την ταλαιπωρία του :haha:
ε,μεταξυ μας μια ταλαιπωρια την εχει για εποχη,αν σκεφτεις οτι παμε στη δουλεια με 2 κ τρια μπλουζακια για να αλλαζουμε,απ τον ιδρωτα..:D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ε,ναι ρε κικηηη..τι συγκρινουμε τωρα??:clap::clap:



ε,μεταξυ μας μια ταλαιπωρια την εχει για εποχη,αν σκεφτεις οτι παμε στη δουλεια με 2 κ τρια μπλουζακια για να αλλαζουμε,απ τον ιδρωτα..:D
Nαι ενώ τον χειμώνα που δεν κουβαλάς τα 2-3 μπλουζάκια αλλά τα φοράς & το παλτό κτλ και ντύνεσαι σαν κρεμμύδι για να μην κρυώνεις είναι καλύτερα? :D
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ε,μεταξυ μας μια ταλαιπωρια την εχει για εποχη,αν σκεφτεις οτι παμε στη δουλεια με 2 κ τρια μπλουζακια για να αλλαζουμε,απ τον ιδρωτα..:D
Εμ όταν σε λέω εγώ...Αντε ξανασκέψου το. ;)

σημ. μην ακούσω τίποτα για πλύση εγκεφάλου, ε;
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
:cool::cool::cool::cool::cool:ΚΑΛΟκαιρι,το λεει και η λεξη μονη της,..:cool::cool::cool:
ε αυτό πιά:D,καλά βρε Γιώργο εσύ έχεις να φανείς στο φόρουμ κάτι μήνες...χρόνια,χαμένος στο διάστημα ή σε καμιά Βενεζουέλα..,και τώρα έρχεσαι να μας την πείς δηλ;;;
σίγουρα κάποιος κατάσκοπος στο σφύριξε δε μπορεί:bleh:
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Nαι ενώ τον χειμώνα που δεν κουβαλάς τα 2-3 μπλουζάκια αλλά τα φοράς & το παλτό κτλ και ντύνεσαι σαν κρεμμύδι για να μην κρυώνεις είναι καλύτερα? :D
:haha::haha:..δε το συζηταμε,εχεις δικιο..:lol:αλλα δεν παυει να ειναι ενα αρνητικο της αγαπημενης μας εποχης..:D

Εμ όταν σε λέω εγώ...Αντε ξανασκέψου το. ;)

οχι..οχι..δεν με ψηνεις ετσι ευκολα..:haha::haha:
σημ. μην ακούσω τίποτα για πλύση εγκεφάλου, ε;
 
Last edited by a moderator:

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
ε αυτό πιά:D,καλά βρε Γιώργο εσύ έχεις να φανείς στο φόρουμ κάτι μήνες...χρόνια,χαμένος στο διάστημα ή σε καμιά Βενεζουέλα..,και τώρα έρχεσαι να μας την πείς δηλ;;;
σίγουρα κάποιος κατάσκοπος στο σφύριξε δε μπορεί:bleh:[/QUOTE

:haha::haha::haha::haha:..τρελοκομειοοοο,λες να με ταξαν τιποτα για να υπερασπισω ''καλοκαιρι''??:lol::lol:..αστα να πανε,εχω χαθει ειναι η αληθεια..:D:Dστα κοντα θα ξεκινησω να εξιστορω ενα καλοκαιρι γεματο παν-ελα,που αλλου??στο αλησμονητο περουυυυυ..:peru01:
Μηπως να ψιλοοργανωναμε κανα καφε στα κοντα??ε,εφη?:D
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
:haha::haha::haha::haha:..τρελοκομειοοοο,λες να με ταξαν τιποτα για να υπερασπισω ''καλοκαιρι''??:lol::lol:..αστα να πανε,εχω χαθει ειναι η αληθεια..:D:Dστα κοντα θα ξεκινησω να εξιστορω ενα καλοκαιρι γεματο παν-ελα,που αλλου??στο αλησμονητο περουυυυυ..:peru01:
Μηπως να ψιλοοργανωναμε κανα καφε στα κοντα??ε,εφη?:D
Μην το λες σε μένα...τόχω κάνει παλιά,φτάνει,
όποιος θελει αναλαμβάνει και βγάζει ανακοίνωση:bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.207
Αραγμένος σε παραλία γνωστού ξενοδοχείου στο Σούνιο, με τον ήλιο να ζεσταίνει τα κοκκαλάκια μου, το κρύο καφεδάκι παραδίπλα, το αγαπημένο μου βιβλίο στα χέρια, μια υπέροχη δροσερή θάλασσα να λαμποκοπάει, το ναό του Ποσειδώνα φάτσα-κάρτα, αναρωτιέμαι τι θέλει ο χειμώνας να'ρθει πάλι και γιατί δε ξεκουμπίζεται μια και καλή.

Φίλοι του χειμώνα, όταν μας λέτε για χειμωνιάτικες λιακάδες, για ήλιο και θάλασσα το χειμώνα, εικόνες ειλικρινά υπέροχες, δε κάνετε κάτι άλλο από το να μας περιγράφετε ένα μικρό καλοκαίρι, απλά δε το έχετε καταλάβει :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.013
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom