New Member in trouble!

Emaki_Sagi

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία..?
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά, με υγεία και όμορφες & ταξιδιάρικες στιγμές!

Έχω συμβουλευτεί πολλάκις το travelstories.gr και ομολογώ πως οι πληροφορίες/εμπειρίες που καταγράφονται είναι απίστευτα όμορφες και χρήσιμες και σας ευχαριστώ ιδιαιτέρως γι' αυτό. Αποφάσισα να γραφτώ κι εγώ - δυστυχώς όχι με καλή αφορμή - και αναγκάζομαι να ζητήσω τη γνώμη/συμβουλή όσων μπορούν και θέλουν..
Είχα προγραμματίσει με μία φίλη ένα ταξίδι στην Ισλανδία τον προσεχή Απρίλιο και για κακή μου τύχη αποφάσισε να με κρεμάσει και να το "κάψει" το project.. Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι με κλεισμένα εισητήρια και κάποιες (ευτυχώς λίγες) κλεισμένες διαμονές και ταυτοχρόνως σε αδιέξοδο. Το να επιχειρήσω μεν να πάω μόνη μου, το θεωρώ αρκετά παρακινδυνευμένο, νομίζω δεν έχω τα κότσια. Το να χάσω τέτοιο ταξίδι συν τα όποια χρήματα δε, με στεναχωρεί πολύ, συνεπώς ιδού το αδιέξοδο..
Καμιά ιδέα..;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
Βαλε και εσυ μια profile picture , τι βαζεις την γατα? γραψε τοπο διαμονης, ενδιαφεροντα κτλ..:) χρονια πολλα!
 

Emaki_Sagi

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία..?
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γεια σου spirosninja, Χρόνια Πολλά και σε σένα! Θα γράψω κάποια πράγματα, αφού εξοικιωθώ λίγο με το όλο site και τις λειτουργίες του. Σε κάθε περίπτωση, δεν καταλαβαίνω σε τί σε ενοχλεί η γατούλα, έτσι κι αλλιώς ο καθένας βάζει ό,τι του αρέσει ως profile picture, σωστά?
P.s.: Μήπως περιμένεις να πιστέψω πως είσαι εσύ στη δική σου φώτο..? :)o_O
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.097
Likes
6.563
Γεια σου spirosninja, Χρόνια Πολλά και σε σένα! Θα γράψω κάποια πράγματα, αφού εξοικιωθώ λίγο με το όλο site και τις λειτουργίες του. Σε κάθε περίπτωση, δεν καταλαβαίνω σε τί σε ενοχλεί η γατούλα, έτσι κι αλλιώς ο καθένας βάζει ό,τι του αρέσει ως profile picture, σωστά?
P.s.: Μήπως περιμένεις να πιστέψω πως είσαι εσύ στη δική σου φώτο..? :)o_O
Δεν τα πιάνεις τα υπονοούμενα...
Να πας και μόνη σου, τι απάντηση περιμένεις να πάρεις σε ταξιδιωτικό φόρουμ.
 

Emaki_Sagi

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία..?
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Πήρα τη δική σου απάντηση προς το παρόν jimp, σε ευχαριστώ :)
 

Irouli

Member
Μηνύματα
115
Likes
147
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Εγώ νομίζω ότι δεν βρίσκεσαι δε δίλημμα έχεις πάρει ήδη την απόφαση να μην πας.... Οπότε δεν χρειάζεσαι κάποια βοήθεια από εδώ
 

Emaki_Sagi

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία..?
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Σεβαστή η άποψή σου Irouli, παρόλα αυτά καμία απόφαση δεν έχω πάρει ακόμα. Αυτό που ισχύει και που έγραψα αρχικά, είναι πως θεωρώ πως είναι αρκετά παρακινδυνευμένο κατά τη γνώμη μου. Μπορεί και να έχεις δίκιο αναφορικά με τη βοήθεια που αναφέρεις, ωστόσο, είπα να στείλω μήπως σε κάποιον έχει τύχει κάτι παρόμοιο και θέλει να μοιραστεί το βίωμά του ή να δώσει κάποια συμβουλή. Όπως και να΄χει, σ' ευχαριστώ.
 

Irouli

Member
Μηνύματα
115
Likes
147
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Σεβαστή η άποψή σου Irouli, παρόλα αυτά καμία απόφαση δεν έχω πάρει ακόμα. Αυτό που ισχύει και που έγραψα αρχικά, είναι πως θεωρώ πως είναι αρκετά παρακινδυνευμένο κατά τη γνώμη μου. Μπορεί και να έχεις δίκιο αναφορικά με τη βοήθεια που αναφέρεις, ωστόσο, είπα να στείλω μήπως σε κάποιον έχει τύχει κάτι παρόμοιο και θέλει να μοιραστεί το βίωμά του ή να δώσει κάποια συμβουλή. Όπως και να΄χει, σ' ευχαριστώ.
Δεν είναι καθόλου παρακινδυνευμενο! Ίσα ίσα είναι μια από τις πιο ασφαλείς χωρες! Κάνε καλό προγραμματισμό μόνο και όλα θα πάνε κατ ευχήν και θα περάσεις κ τέλεια ! Κ εγώ μόνη μου είχα κλείσει να πάω και τελευταία στιγμή αποφάσισε να έρθει κ η κολλητή μου
 

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
Γεια σου spirosninja, Χρόνια Πολλά και σε σένα! Θα γράψω κάποια πράγματα, αφού εξοικιωθώ λίγο με το όλο site και τις λειτουργίες του. Σε κάθε περίπτωση, δεν καταλαβαίνω σε τί σε ενοχλεί η γατούλα, έτσι κι αλλιώς ο καθένας βάζει ό,τι του αρέσει ως profile picture, σωστά?
P.s.: Μήπως περιμένεις να πιστέψω πως είσαι εσύ στη δική σου φώτο..? :)o_O
εγω ειμαι αλλα πιο νεος!

σωστα λεει ο Jimp πηγαινε μονη σου αλλα για να ρωτας εδω σημαινει οτι λεει η Irouli.
Αλλος λογος ειναι οτι μπορει να ψαχνεις παρεα για το ταξιδι οποτε θα πρεπει να δωσεις καποια στοιχεια
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.097
Likes
6.563
Είναι που δεν μου άρεσε η απάντηση.. :haha:
Να γραφτείς σε άλλο φόρουμ τότε.
Πέρα από την πλάκα, εσύ ξέρεις τα οικονομικά σου και πόσο το θέλεις το ταξίδι. όσο για τα κότσια σου, νομίζω ένα στοίχημα με τον εαυτό σου για να δεις αν τα έχεις ή όχι είναι ότι καλύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.214
Μέλη
39.293
Νεότερο μέλος
xristnadrag@gmail

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom