Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

giota235

Member
Μηνύματα
214
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Έχουν πιστωθεί σε κανέναν τα 500 μίλια από το coffee island?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.887
Likes
7.450
Από αύριο 20% έξτρα μίλια για κάθε μετατροπή από πόντους Aegean Bonus Visa.
Άρα το πήγε δυο φορές τον χρόνο. Μια τον περασμένο Φεβρουάριο και μια τώρα.


H προσφορά των επιπλέον μιλίων ισχύει για μετατροπές Bonus πόντων σε μίλια εξαργύρωσης, που θα πραγματοποιηθούν από 10.10.2024 (10:00, ώρα Ελλάδας) έως και 24.10.2024 (23:59, ώρα Ελλάδας).

Η καταχώρηση των επιπλέον μιλίων εξαργύρωσης στον Miles+Bonus λογαριασμό των μελών θα γίνει έως και 6/11/24.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
160
Likes
37
https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2024/abv_conversion_oct24/
Από αύριο 20% έξτρα μίλια για κάθε μετατροπή από πόντους Aegean Bonus Visa.
Επειδή δεν έχω την Aegean Bonus Visa αλλά άλλη κάρτα της Alpha (mastercard) αξίζει να την αλλάξω και να έχω πόντους για αλλαγή? Με την αγορά εισητηρίων υπάρχει κάτι επιπλέον μέσω αυτής της κάρτας που σου δίνει?
Εχω και μια Miles&More (LUF) κάρτα από πειραιώς. Μπορεί να συνδιαστεί με κάποιο τρόπο και πως λόγω συμμαχίας?
 

Pilcher

Member
Μηνύματα
15
Likes
44
Επειδή δεν έχω την Aegean Bonus Visa αλλά άλλη κάρτα της Alpha (mastercard) αξίζει να την αλλάξω και να έχω πόντους για αλλαγή? Με την αγορά εισητηρίων υπάρχει κάτι επιπλέον μέσω αυτής της κάρτας που σου δίνει?
Εχω και μια Miles&More (LUF) κάρτα από πειραιώς. Μπορεί να συνδιαστεί με κάποιο τρόπο και πως λόγω συμμαχίας?
Με την Aegean Bonus Visa οι πόντοι bonus μπορούν να μετατραπούν σε μίλια εξαργύρωσης, νομίζω αυτή είναι η βασική διαφορά. Με την premium που έχω εγώ κερδίζω 4 πόντους για κάθε ευρώ στην Aegean και στους μεγάλους συνεργάτες και αυτοί μετατρέπονται σε 5 μίλια εξαργύρωσης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.223
Μέλη
39.293
Νεότερο μέλος
xristnadrag@gmail

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom