META (Facebook Instagram) και ΑΙ

tatooine

Member
Μηνύματα
1.828
Likes
7.256
Η Meta εκπαιδεύει τα συστήματά της, τεχνητής νοημοσύνης χρησιμοποιώντας τα δεδομένα μας.
Οποίος οποία θέλει να μην συμμετάσχει μπορεί.
Data Subject Rights for Third Party Information Used for AI at Meta | Facebook
θα τικάρει το κουτάκι που λέει.
Θέλω να εκφράσω την αντίρρησή μου ή να περιορίσω την επεξεργασία των προσωπικών πληροφοριών μου από τρίτους που χρησιμοποιούνται για τη δημιουργία και τη βελτίωση τεχνητής νοημοσύνης στο Meta

και θα ακολουθήσει τις οδηγίες.
Είναι απλό και γρήγορο.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.882
Likes
9.904
Η Meta εκπαιδεύει τα συστήματά της, τεχνητής νοημοσύνης χρησιμοποιώντας τα δεδομένα μας.
Οποίος οποία θέλει να μην συμμετάσχει μπορεί.
Data Subject Rights for Third Party Information Used for AI at Meta | Facebook
θα τικάρει το κουτάκι που λέει.
Θέλω να εκφράσω την αντίρρησή μου ή να περιορίσω την επεξεργασία των προσωπικών πληροφοριών μου από τρίτους που χρησιμοποιούνται για τη δημιουργία και τη βελτίωση τεχνητής νοημοσύνης στο Meta

και θα ακολουθήσει τις οδηγίες.
Είναι απλό και γρήγορο.

Tι απλο καλε? Ζηταει εκθεση 100 λεξεων σε καθε απαντηση...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.828
Likes
7.256
Από τον λογαριασμό σου ινσταγκραμ μπες εδώ. Καλύτερα από υπολογιστή.
Meta Privacy Policy - How Meta collects and uses user data
Πάνω πάνω πατάς στον σύνδεσμο δικαίωμα σας να εναντιωθείτε.
θα διαλέξεις τη χωρά, Ελλάδα.
Έχει δω κουτιά. Στο ένα που είναι παράνομα υποχρεωτικό γράφει.
Περιγράψτε πώς σας επηρεάζει αυτή η επεξεργασία.
(Υποχρεωτικό)

θα γράψεις στα ελληνικά ότι δεν επιθυμείς να επεξεργάζεται τα προσωπικά δεδομένα η meta για κανένα λόγο.
Το πιο κάτω κουτί το αφήνεις κενό.
Φυσικά συμπληρώνεις το μειλ σου εκεί που το ζητάει και αντιστοιχεί στον λογαριασμό σου.
Πατάς υποβολή και στο επόμενο, θα σου βγάλει να πληκτρολογήσεις έναν μοναδικό κωδικό που σου έχουν στείλει στο μειλ σου. Τον συμπληρώνεις, πατάς επόμενο και έγινε. Σε λίγα λεπτά θα σου έρθει μειλ με επιβεβαίωση.
Είναι όλα αυτόματα δεν τα εξετάζουν. Καλό είναι να το κάνουν όλοι άλλα δεν θα το κάνουν.





Γεια σας,

Έχουμε εξετάσει το αίτημα εναντίωσης που υποβάλατε και θα το εγκρίνουμε. Αυτό σημαίνει ότι το αίτημά σας θα εφαρμοστεί από εδώ και στο εξής.

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα σχετικά με την παραγωγική τεχνητή νοημοσύνη και το πώς προστατεύουμε το απόρρητο σε αυτό το πλαίσιο, διαβάστε τις σχετικές πληροφορίες στο Κέντρο απορρήτου:
privacycenter.instagram.com/privacy/genai

Αυτός ο φάκελος Εισερχομένων δεν λαμβάνει εισερχόμενα μηνύματα. Σε περίπτωση που απαντήσετε, δεν θα λάβουμε την απάντησή σας.

Σας ευχαριστούμε,
Η ομάδα Privacy Operations
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.333
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom