Γαλλία Στην Αλσατια...

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
161
Likes
130
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
To Freiburg είναι ωραιότατο ,αμαρτία να μην βαλετε και αυτο στο προγραμμα μιας και θα ειστε στην περιοχή .
 

annoula

Member
Μηνύματα
371
Likes
876
Καλησπέρα σε όλους,
Σκέφτομαι να επισκεφτώ την Αλσατία και τα εισιτήρια που βρίσκω είναι στο Baden/Karlsruhe. Θα ήθελα να επισκεφτούμε εκτός των χωριών και του Colmar και το Europa Park. Πού θα μου προτείνατε να κλείσω όσο πιο κεντρικά γίνεται μεταξύ Κολμαρ- Europa Park και φυσικά αεροδρομίου? Χωριό ή ακόμη και συγκεκριμένο κατάλυμα ευπρόσδεκτο.
Σημ. Θα έχω όχημα, αλλά η πτήση φθάνει αργά το βράδυ.
Τα χωριουδακια της Αλσατιας ειναι για βολτα, οχι για να μεινεις 5 μερες. Μεινε Στρασβουργο που ειναι πανεμορφο αλλιως Κολμάρ. Και για το Freiburg προσυπογραφω και εγω. Εχει και εκπληκτικο παγωτο.
 
Μηνύματα
812
Likes
713
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις. Μένω Στρασβούργο λοιπόν ως βάση (βρήκα κάτι στο budget μου και με πάρκινγκ). Επομένως μοιράζω τις 2,5 ημέρες σε χωριά, Κολμάρ και Φράιμπουργκ.
 

annoula

Member
Μηνύματα
371
Likes
876
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις. Μένω Στρασβούργο λοιπόν ως βάση (βρήκα κάτι στο budget μου και με πάρκινγκ). Επομένως μοιράζω τις 2,5 ημέρες σε χωριά, Κολμάρ και Φράιμπουργκ.
Απ τα χωρια εμενα μου αρεσαν παρα πολυ το Ρικβιρ και το Έγκισαιμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.328
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom