Eurovision 2012 !!!!

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όπως καταλάβατε μ'έπιασε και τα ακούω τώρα. Σουηδίααααααα!!!

Το τοπ 3 μου (σε τυχαία σειρά):

Σουηδία-Νορβηγία-Ισλανδία

Βόρεια εφέτος!!!!!!!

(δεν τα άκουσα όλα)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είδες ρε Αντώνη κακίες πια; Νέο παλληκάρι είναι, κούνησε λίγο τη μέση (λες και πόσοι δεν το κάνουνε στα μπουζούκια) και του κολλήσανε τη ρετσινιά. Τς τς τι ξόμπλια είμαστε Θεέ μου. Εγώ είπα ότι θα πάω κόντρα φέτος. Θα ψηφίσω Αλβανία που είναι ασχημούλα (εμπρός της γης οι άσχημοι) και μέσα στην αντιαισθητικώς επουλωθείσα ανεμευλογιά, αλλά έχει φωνάρα. Βαρέθηκα πια τους κουκλους και τις κούκλες.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Είδες ρε Αντώνη κακίες πια; Νέο παλληκάρι είναι, κούνησε λίγο τη μέση (λες και πόσοι δεν το κάνουνε στα μπουζούκια) και του κολλήσανε τη ρετσινιά. Τς τς τι ξόμπλια είμαστε Θεέ μου. Εγώ είπα ότι θα πάω κόντρα φέτος. Θα ψηφίσω Αλβανία που είναι ασχημούλα (εμπρός της γης οι άσχημοι) και μέσα στην αντιαισθητικώς επουλωθείσα ανεμευλογιά, αλλά έχει φωνάρα. Βαρέθηκα πια τους κουκλους και τις κούκλες.
Ε εντάξει, είναι λίγο υπερβολική η αλβανίδα νομίζω, φωνάρα, αλλά με κουράζει κάπως... :roll: Προτιμώ τη Σουηδέζα και φωνάρα και την ακούω μετά χαράς!! :D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.095
Likes
6.559
Ενα σακουλακι αιγινης εφαγα με αυτη τη γιουροβιζιον.

Πολυ αγωνια!
Ενα μελαχροινο με λευκο φορεμα,με το ενα ποδι εξω και το αλλο αφαντο,απο το φορεμα,ηταν η κροατια?

Περασε αυτη?
Επανερχομαι και απαντω στον εαυτο μου.

Την ουκρανια εννοουσα.
Που ακουσα για αυτη οτι ειναι απο κονγκο,Σωστα?

Καλο κοριτσι φανηκε παντως:cool:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επανερχομαι και απαντω στον εαυτο μου.

Την ουκρανια εννοουσα.
Που ακουσα για αυτη οτι ειναι απο κονγκο,Σωστα?

Καλο κοριτσι φανηκε παντως:cool:
Αυτη μου θυμισε τη vario αλλα στο πιο αφρικανικο, στρουμπουλο και λουλουδατο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Ε εντάξει, είναι λίγο υπερβολική η αλβανίδα νομίζω, φωνάρα, αλλά με κουράζει κάπως... :roll: Προτιμώ τη Σουηδέζα και φωνάρα και την ακούω μετά χαράς!! :D
Εγω την αλβανιδα τη βρισκω υπερβολικη... δεν διακρινω που σταματαει να ερμηνευει και που αρχιζει να ουρλιαζει... ισως ειμαι αμουση, δεν ξερω, αλλα με κουραζει και σε καποιες στιγμες με ενοχλει στα τυμπανα...πραγματικα :D... Ασε που η κολλημενη κοτσιδα στο ντεκολτε με απωθει εντελως.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγω την αλβανιδα τη βρισκω υπερβολικη... δεν διακρινω που σταματαει να ερμηνευει και που αρχιζει να ουρλιαζει... ισως ειμαι αμουση, δεν ξερω, αλλα με κουραζει και σε καποιες στιγμες με ενοχλει στα τυμπανα...πραγματικα :D... Ασε που η κολλημενη κοτσιδα στο ντεκολτε με απωθει εντελως.
Ναι, ισως ειναι η μονη που δεν μου θυμιζει εσενα. Βεβαια εχετε την ιδια εκταση φωνης.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τι έχουμε εδω; Ποιος ενοχλεί τη Βαριο;
Δεν κάνετε κάτι χρήσιμο ;
Για βάλτε εδω το line up του σημερινού τελικού περικαλω πολυ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.003
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom