Eurovision 2012 !!!!

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ρε παιδια σας αρεσει πραγματικα αυτη η χοντρομαλακια που λεγεται eurovision ή απλα ψαχνετε τροπο να σκοτωσετε την ωρα σας? Εμενα τα τραγουδια μου θυμιζουν επιπεδο παιδικου σταθμου.

Εμένα μου τέλειωσαν τα πασατέμπο γι αυτό ασχολούμαι :D
Ευαγγελία κοιμάσαι ήσυχη, πέρασαν οι αγαπημένοι σου!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε παιδια σας αρεσει πραγματικα αυτη η χοντρομαλακια που λεγεται eurovision ή απλα ψαχνετε τροπο να σκοτωσετε την ωρα σας? Εμενα τα τραγουδια μου θυμιζουν επιπεδο παιδικου σταθμου.
Ναι , μας αρεσει κυριως για το κουσέλι
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρε παιδια σας αρεσει πραγματικα αυτη η χοντρομαλακια που λεγεται eurovision ή απλα ψαχνετε τροπο να σκοτωσετε την ωρα σας? Εμενα τα τραγουδια μου θυμιζουν επιπεδο παιδικου σταθμου.
Ελα μωρε ...δε βαριεσαι ....be happy... παρε χαπι:haha:

Στο παρατζαστ η Τουρκια.
Το χαρηκα για Βουλγαρια...ε οχι και η Εσθονια βρε παιδια ..καλυτερη ηταν η Ινδιανα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αντε τελειωσε και σημερα..
Παμε να κλεισουμε κανα ξενοδοχειο τωρα
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ήρθε και το γουρούνι
Σε ότι αφορά το Αζερμπαιτζάν κόντεψα να πάθω νευρική κρίση από την επανάληψη των ίδιων πλάνων. Τους εμπεδώσαμε τους πύργους. Μήπως ψάχνουν αγοραστές και νοικάρηδες; Δυστυχώς την παλιά πόλη και το Sheki που είναι τα καλύτερα δεν τα ανέδειξαν πολύ. Επίσης ουδεμία αναφορά στο Xinaliq που θεωρείται ένα από τα πιο ενδιαφέροντα ορεινά χωριά.
Σε ότι αφορά τα αποτελέσματα, κάποια αναμενόμενα κάποια εντελώς έκπληξη για μένα. Προσωπικά θα ήθελα Πορτογαλία, Σλοβενία αντί Βοσνία. Η Λιθουανία πώς προέκυψε;;;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Ενα σακουλακι αιγινης εφαγα με αυτη τη γιουροβιζιον.

Πολυ αγωνια!
Ενα μελαχροινο με λευκο φορεμα,με το ενα ποδι εξω και το αλλο αφαντο,απο το φορεμα,ηταν η κροατια?

Περασε αυτη?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.601
Likes
29.764
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δυστυχώς την παλιά πόλη και το Sheki που είναι τα καλύτερα δεν τα ανέδειξαν πολύ. Επίσης ουδεμία αναφορά στο Xinaliq που θεωρείται ένα από τα πιο ενδιαφέροντα ορεινά χωριά.
Δεν έχω δει τα εν λόγω πλάνα, αλλά υποθέτω ότι τα καλύτερα τα φιλάνε για τον τελικό (κι εγώ αυτό θα έκανα...)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Ρε ευαγγελια πλακα μας καμνεις? Δεν σου αρεσε η Σουηδια και σου αρεσε η Τουρκια??? Αλλα οπως εχω ξαναπει, τι να περιμενει κανεις απο καποια που εχει υποστηριξει Dana International???
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν ξερω γιατι αλλα εμενα η Σουηδεζα μου θυμισε τη vario στο πιο μελαχροινο και στο πιο ασχημο...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε ευαγγελια πλακα μας καμνεις? Δεν σου αρεσε η Σουηδια και σου αρεσε η Τουρκια??? Αλλα οπως εχω ξαναπει, τι να περιμενει κανεις απο καποια που εχει υποστηριξει Dana International???
Καλα ενταξει η Σουηδια τωρα θυμηθηκε τους ηλεκτρονικους ηχους και ειπε να πεταξει ενα τραγουδι
Λιγα λογια για την Dana... Ειναι θεσμος
!!! Μολις ειδα οτι εχει γενεθλια 2 Φεβρουαριου! Μια μερα πριν τα δικα μου!!
Αμ πες μας οτι εισαι ΥΔΡΟΧΟΑΡΑ γλυκια μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.009
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom