Eurovision 2012 !!!!

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
βασικα ειναι η εταιρεια ΟΛΩΝ των συμεττεχοντων..:cool:

Βασικά από ότι διάβασα απευθύνθηκαν και στις αλλες δισκογραφικές αλλά μόνο η universal αλλά μόνο αυτή ανταποκρίθηκε οπότε αυτή διάλεξε και τους συμμετέχοντες

Α..βασικα λοιπον προτεινε τα δικα της παιδια .
Εβανζελι δεν ειδες ενα παπουτσι αλλοκοτο που φορουσε η κοπελα του No Parking ...τακουνι αλλα στο πλαι εμοιαζεσαν ροδακια απο roller skates.
Το λαχανί γοβάκι της Ελευθερίας όμως έμαθα ότι εκλεψε στιλιστικά την παράσταση.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Προς ενημέρωση των φαν η Ιταλία άλλαξε τραγούδι!
Ξεχάστε το Per Sempre. H Zilli στη σκηνή του Baku θα μας τραγουδήσει L'amore e feminne...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Δεκα απο εμενα
 
Last edited by a moderator:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα γίνεται αυτο ; Επιτρέπεται απο τους κανονισμούς ; Ότι θέλει κάνει η Ιταλία επειδή είναι στους "μεγάλους " ;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μα γίνεται αυτο ; Επιτρέπεται απο τους κανονισμούς ; Ότι θέλει κάνει η Ιταλία επειδή είναι στους "μεγάλους " ;
καλα εσύ που το ξέρεις ότι δεν επιτρέπεται?
κι έπειτα μην είσαστε τόσο αθώοι. τα ιταλικά ΜΜΕ μιλάνε για εντολή που ήρθε απευθείας από Λονδίνο, από τα κεντρικά της Universal (δισκογραφική της Zilli)..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και συ που το ξέρεις ; Έχεις inside info ? Ότι θέλετε κάνετε μου φαίνεται ! Αίσχος
Και την είχα σε υπόληψη την Zilli !
Γουστάρω πολυ τα τραγούδια της και τη φωνή της ,αλλα αυτο που έκανε ήταν bad publicity
Ελπίζω να μην ζηλέψουν και οι Ρώσοι και αλλάξουν τις μπαμπούσκες :bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και συ που το ξέρεις ; Έχεις inside info ? Ότι θέλετε κάνετε μου φαίνεται ! Αίσχος
Και την είχα σε υπόληψη την Zilli !
Γουστάρω πολυ τα τραγούδια της και τη φωνή της ,αλλα αυτο που έκανε ήταν bad publicity
Ελπίζω να μην ζηλέψουν και οι Ρώσοι και αλλάξουν τις μπαμπούσκες :bleh:
ε κάτι ακούμε κι εμείς..
είπαμε η εντολή ήρθε από τα κεντρικά, η Rai δεν έχει καμμία ανάμιξη. εξάλλου το νέο τραγούδι, είναι και ο τίτλος του άλμπουμ της..καθόλου τυχαίο φυσικά..
προσωπικά προτιμούσα το per sempre..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.013
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!







 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Η αλήθεια είναι ότι είχα σημαντικότερα πράγματα να κάνω και δεν τον είδα τον ελληνικό τελικό, παρά μόνο κάποια στιγμή είδα το κλιπ που πέρναγε ένα μέρος των τραγουδιών και μας καλούσε να ψηφίσουμε.
Επαναλαμβάνω ότι μουσικά το τραγούδι της dora μου άρεσε περισσότερο, πλην όμως υστερούσε σημαντικά σε σκηνική παρουσία.
Το killer bie μαλλον ήταν πιο ροκ για ελληνικά γούστα μας και από παρουσία δεν έλεγαν τίποτα.
Οπότε μιας και το τέταρτο τραγούδι ήταν απαράδεκτο μας έμεινε η Ελευθερίου που είχε την καλύτερη παρουσία από όλους, αλλά το τραγούδι υστερούσε σε σχέση μέχρι άλλα.
Βασικά από ότι διάβασα απευθύνθηκαν και στις αλλες δισκογραφικές αλλά μόνο η universal αλλά μόνο αυτή ανταποκρίθηκε οπότε αυτή διάλεξε και τους συμμετέχοντες

Το λαχανί γοβάκι της Ελευθερίας όμως έμαθα ότι εκλεψε στιλιστικά την παράσταση.
Καλή φωνή αλλά το τραγούδι δεν με τρέλανε. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Βέβαια δεν εχω ακούσει αλλα τραγούδια που φαντάζομαι ότι θα ειναι πολύ κατώτερα του.
Βρε πως αλλαζουν οι καιροι !!!!
Αντε σε θελουμε και στο τελικο.....ολο εμεις θα γραφουμε ???:bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εχω καποιες παρατηρησεις για το Σουηδικο.
α) η τραγουδιστρια ειναι διδυμη αδερφη της Alanis Morrisette ?
β) αυτη ειναι αχαρη ψηλεγκω
γ) τα ρουχα της θελουν καψιμο ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ...φερτε της τον στυλιστα της Παπαριδου καλε!
δ) το τραγουδι παιρνει ουσια οταν πεταγεται το μελαμψο γαμπρουδακι και κανει τα δικα του ..... αυτη φυσικα παιρνει 0 στις χορευτικες της ικανοτητες
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
μέχρι τώρα ποιός είναι το φαβορί για να τζογάρω;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.027
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom