Eurovision 2009

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οχι ρε παιδιά πείτε την αλήθεια σας αρέσει το τραγούδι της Νορβηγίας;;;
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
εγω τον βρισκω εξαιρετικο τον νορβηγο..

τα σκηνικα, η χορογραφια, οι κοπελες, η μουσικη, το βιολι, το υφος, η εκφραση του ..

για ολα αυτα τον μισω ...
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
και εγω τον βρισκω καταπληκτικο τον Νορβηγο και το τραγουδι του καταπληκτικο επισης! και τον παω με χιλια λεμεεεεεεεεεεεεε!
επιτελους τα ειπα γιατι θα εσκαγα στη σιωπη τοσες μερες
αν ειναι να μην το παρει ο Σακης να το παρει ο Αλεξανδρος!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Οχι ρε παιδιά πείτε την αλήθεια σας αρέσει το τραγούδι της Νορβηγίας;;;

ναι για να πω τη μαύρη αλήθεια όχι απλώς μου άρεσε ........το βρήκα φοβερό , αυτή η μουσική είναι μοναδική , και παρά το ότι έχει ειπωθεί για τον τραγουδιστή το απέδωσε με το ανάλογο ύφος .....τι να κάνουμε είναι πολυ καλός ο άτιμος...
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ ο νορβηγός,η χορογραφία μου θυμισε κατι σαν θεατρικη παράσταση,......το βιολί, η μελωδία,αλλα και ο ιδιος νομίζω ....τοχει που λενε,φωνή, εκφραση ,δυναμισμό
 

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω ψηφιζω Γερμανια!!!!Ειναι ενα αρκετα καλο τραγουδι μα ολα τα λεφτα ειναι η Dita Von Teese...H γυναικα κανει πραγματικα show!!!!!

xxx
 

afriend

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου να'ναι με καλή παρέα
Οχι ρε παιδιά πείτε την αλήθεια σας αρέσει το τραγούδι της Νορβηγίας;;;
Ναι, μου αρέσει η Νορβηγία όπως και η Αγγλία. Αλλά πιο πολύ μου αρέσει το τραγούδι μας. Λέτε να είμαι προκατειλημμένος; :cool:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εμένα πλην του τμήματος με το βιολί δε μου άρεσε. Η μουσική του Webber στο Αγγλικό κομμάτι μου άρεσε πολύ περισσότερο. Όπως και η φωνή της τραγουδιστριας.Προσοχή μιλάω για μουσική και όχι σοου που είναι η eurovision
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Η Χαντισε τοχασε τελειως δεν το ειχε πως να το κανουμε

Νορβηγια μεγαλη απειλη

Αγγλια η δυσκολοτερη συνθεση και ερμηνια σιγουρα στη πρωτη πενταδα

Ουκαρανια η χαρα της σιλικονης χειλη σαμπρελα....

Ολα δυσκολα φετος.....δεν ξερει κανεις τιποτα να δουμε και τη θεα της Ισπανιας....
 

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η γιουροβιζιον θελει εναν Marilyn Manson να ξεσκουριασει.........Ολο τα ιδια και τα ιδια.....Go on Marilyn!!!!
 

afriend

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου να'ναι με καλή παρέα
Υπομονή παιδιά!

Η ψηφοφορία σε λίγο αρχίζει!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.600
Likes
29.756
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λοιπόν, τώρα που τελειώσανε τα τραγούδια ας μιλήσω κι εγώ. Τα είδα ολα και τα άκουσα για πρώτη φορά σήμερα.

Είχα αποφασίσει να μποϊκοτάρω φέτος το διαγωνισμό, παρότι μέχρι πέρισι (και ιδιαίτερα πριν το 2001) τον παρακολουθούσα κάθε χρόνο ανελλιπώς. Οστόσο, κάτι η ανατροπή των άλλων μου σχεδίων, κάτι η εμφάνιση του A.L.Webber επί σκηνής, με έψησαν και φέτος...

Αυτά που μου άρεσαν, με σειρά εμφάνισης, είναι τα τραγούδια της Γαλλίας, της Σουηδίας, του Αζερμπαϊτζάν, της Βοσνίας, της Μάλτας, της Εσθονίας, της Γερμανίας της Νορβηγίας, του UK και της Φινλανδίας.

Το Ελληνικό έκτρωμα, με αισθητική των σόου της Ρούλας Κορομηλά, κακοφωτισμένο σαν κάθε σοόυ της κατηγορίας εκείνης, και τον κ. Ρουβά να καταβάλλει μια απεγνωσμένη προσωπική προσπάθεια να τιμήσει ένα συμβόλαιο στην επιτυχία του οποίου δε συνέβαλλε κανένας άλλος, δεν μου άρεσε καθόλου.

Ας δούμε τι θα γίνει στην ψηφοφορία....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.984
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom