Eurovision 2009

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Πειράζει που εμένα ως τραγούδι και μόνο, πλην του Σάκη, μέχρι στιγμης μου άρεσε η Πορτογαλία.

dik απο που ηρθες ???? Η Εσθονια , Κροατια, Βοζνια Σουηδια δεν σου ειπαν τιποτα ????

Ασε τη Μαλτα η χαρα του διαιτολογου....φωνη δεν λεω αλλα το ολο πακετο δεν δενει πως να το κανουμε

Τους Ολανδους τους ειδες χθες ????? Μονο μια ατσαλινη σκηνη μπορουσε να αντεξει το βαρος των 5....και επενδυση γαρμπιλομπετον...

Αν ανεβαινε και η Μαλτα μαζι η σκηνη θα εκανε σιγουρα γουβα....που να αντεξει ????
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μάλτα:Πολύ καλή φωνή, αλλά μάλλον η χειρότερη εμφάνιση της Chiara οπότε....
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Κροαατία και Εσθονία μου άρεσαν πολύ.Μάλλον όμως δεν έιναι και πολύ στο ύφος της γιουροβίζιον ,ιδιαίτερα η Εσθονία, παρότι το τραγούδι ήταν καταπληκτικό
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
dik απο που ηρθες ???? Η Εσθονια , Κροατια, Βοζνια Σουηδια δεν σου ειπαν τιποτα ????

Ασε τη Μαλτα η χαρα του διαιτολογου....φωνη δεν λεω αλλα το ολο πακετο δεν δενει πως να το κανουμε

Τους Ολανδους τους ειδες χθες ????? Μονο μια ατσαλινη σκηνη μπορουσε να αντεξει το βαρος των 5....και επενδυση γαρμπιλομπετον...

Αν ανεβαινε και η Μαλτα μαζι η σκηνη θα εκανε σιγουρα γουβα....που να αντεξει ????
Δεν πρόλαβα να παρακολουθήσω τους ημιτελικούς, πλην του Σάκη.
Την Εσθονία μόλις την άκουσα για πρώτη φορά και το βρήκα συμπαθητικό. Η Βοσνία έχει στείλει πολύ καλύτερα μελωδικά τραγούδια. Για την Κροατία θα σου πω μόλις τη δω.
Η Πορτογαλία μου θύμισε fado που μου αρέσει. Ήταν κάτι διαφορετικό αλλά όχι για Εurovision. Eγώ μίλησα για το τραγούδι και όχι για σκηνική παρουσία.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
γιατι εχω την εντυπωση οτι φετος ολες οι χωρες εχουν βαλει τα δυνατα τους??

μηπως τους δωσαμε καλα μαθηματα ολα τα προηγουμενα χρονια με τις εμφανισεις του σακη, της ελενας και της καλομοιρας και πηραν αερα???

αν υποψιαστω οτι θα μας περασει η γερμανια, αγγλια η γαλλια τοτε εχω τρεις πιθανοτητες:

ή να μην ξανα δω ποτε πια γιουροβιζιον
ή να παω και να τους πεταξω ντοματες
ή να πεσω απο το μπαλκονι..

για πειτε και εσεις προγνωστικα να δουμε ποιος θα πεσει μεσα..
εγω την εδωσα την τριαδα μου..
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλέ πως την έκαναν έτσι τη δεκαεξάρα; Ημαρτον!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Καλά τι βλέμα ήταν αυτό της Χαντισε;βγάζει κάτι που σε απωθεί .......η φωνή και τα αγγλικά της .......χωρίς σχόλιο.(τώρα το κατάλαβα γιατί έχει πέσει στα προγνωστικά)
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Κροαατία και Εσθονία μου άρεσαν πολύ.Μάλλον όμως δεν έιναι και πολύ στο ύφος της γιουροβίζιον ,ιδιαίτερα η Εσθονία, παρότι το τραγούδι ήταν καταπληκτικό
πως με πιανεις φιλεναδα....:):)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
βοσνια δεν μου αρεσε καθολου..
μαλτα φωναρα..
μισω τον νορβηγο..:mad::mad:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Νορβηγία: Εκτος από το βιολί τίποτα ιδιαίτερο. Αν είναι να χάσει ο Σάκης από αυτό το τραγούδι τι να πω! Καλά και αυτές οι τούμπες τι άσχετες που είναι; Περιμένω να ακούσω και την Αγγλία πάντως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.966
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom