Ethiopian Airlines Ethiopian Airlines

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.077
Γιατί το σάιτ της Αιγαίου είναι γτπ? Ή δεν έχει ενημερωθεί ακόμα? Χθες ενώ έβλεπα κάτι εισιτήρια στο σάιτ οι τηλεφωνητές/τριες δεν το έβλεπαν, μπάχαλο.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Ενώ βλέπω διαθεσιμότητα στο Tokyo ADD και ξεχωριστά στο Add Ath γιατί δεν μου το βγάζει ως εννιαίο; Και δείχνει να έχει και business.
Εχει φουλ διαθεσιμότητα στην οικονομική. Δυο μπίζνες ανά πτήση από τέλος Άνοιξης. 100 εύρω.
Το ταξίδι είναι μεγάλο κρατάει 30 ώρες και έχει στάση Σεούλ.
Επίσης μείωσαν τις μπίζνες για EZE, GRU από δυο σε μια.
Εχει πλέον διαθεσιμότητα για οπού πετάει. άπλα πρέπει να ψάξεις.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: GTS

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Γιατί το σάιτ της Αιγαίου είναι γτπ? Ή δεν έχει ενημερωθεί ακόμα? Χθες ενώ έβλεπα κάτι εισιτήρια στο σάιτ οι τηλεφωνητές/τριες δεν το έβλεπαν, μπάχαλο.
Το ίδιο συνέβη και σε μένα. Αλλά βρήκα εναλλακτική χωρίς τελικά να χάσω μέρες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.077
Εχει φουλ διαθεσιμότητα στην οικονομική. Δυο μπίζνες ανά πτήση από τέλος Άνοιξης. 100 εύρω.
Το ταξίδι είναι μεγάλο κρατάει 30 ώρες και έχει στάση Σεούλ.
Επίσης μείωσαν τις μπίζνες για EZE, GRU από μια, δυο.
Εχει πλέον διαθεσιμότητα για οπού πετάει. άπλα πρέπει να ψάξεις.
Από ΕΖΕ έχω κλείσει 2 εισιτήρια μπιζ, με την αλλαγή φεύγουμε μία μέρα αργότερα αλλά κοιτούσα να φύγουμε νωρίτερα, μόνο που έχει μόνο 1 θέση μπιζ διαθέσιμη. Είσαι σίγουρος ότι οι διαθέσιμες από ΕΖΕ μπιζ είναι μόνο 1;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Από ΕΖΕ έχω κλείσει 2 εισιτήρια μπιζ, με την αλλαγή φεύγουμε μία μέρα αργότερα αλλά κοιτούσα να φύγουμε νωρίτερα, μόνο που έχει μόνο 1 θέση μπιζ διαθέσιμη. Είσαι σίγουρος ότι οι διαθέσιμες από ΕΖΕ μπιζ είναι μόνο 1;
ATH EZE έχω ψάξει όλη τη χρονιά δεν έχει. Αυτό είναι καιρό τώρα. Μόνο μια μπιζ. Και μονό για αυτούς τους δυο προορισμούς που προανέφερα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Μήπως η @katkats μπορεί να ανοίξει ένα νήμα ( αποκλειστικά για την ethiopian όπως έχουν οι άλλες αεροπορικές) γιατί είναι πλέον σημαντική εταιρία;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.077
ATH EZE έχω ψάξει όλη τη χρονιά δεν έχει. Αυτό είναι καιρό τώρα. Μόνο μια μπιζ. Και μονό για αυτούς τους δυο προορισμούς που προανέφερα.
Απλά να σου πω ότι εγώ έκλεισα 2 εισιτήρια μπιζ από ΕΖΕ την άνοιξη, αλλά σε ξεχωριστές κρατήσεις, για 2 άτομα με τη μία δε μου έβγαζε.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.902
Likes
12.824
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μήπως η @katkats μπορεί να ανοίξει ένα νήμα ( αποκλειστικά για την ethiopian όπως έχουν οι άλλες αεροπορικές) γιατί είναι πλέον σημαντική εταιρία;
Θα το μεταφέρω στον administrator, εγώ δεν μπορώ.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Απλά να σου πω ότι εγώ έκλεισα 2 εισιτήρια μπιζ από ΕΖΕ την άνοιξη, αλλά σε ξεχωριστές κρατήσεις, για 2 άτομα με τη μία δε μου έβγαζε.
Καλό να το γνωρίζω, άρα έχουν μπαγκ. Κάνοντας λοιπόν δυο διάφορτικές κρατήσεις βγάζει και τη δεύτερη μπιζ μετά της αγορά της πρώτης;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.077
Καλό να το γνωρίζω, άρα έχουν μπαγκ. Κάνοντας λοιπόν δυο διάφορτικές κρατήσεις βγάζει και τη δεύτερη μπιζ μετά της αγορά της πρώτης;
Όρκο δε παίρνω, αλλά σε μένα έτσι έγινε. Αν κοιτάξεις ξεχωριστά τα σκέλη θα το δεις (εγώ το είδα αλλά δες το κι εσύ).
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Στο σκέλος ADD EZE , και GRU και EZE, GRU προς ADD δίνει μονό μια μπιζ, οπού είναι και το πρόβλημα. Στο σκέλος Αθήνα αντίς και τούμπαλιν δίνει δυο μονοκόμματα. Συνδυαστικά δίνει πάλι μόνο μια και στις δυο κατευθύνσεις. Δεν το έχω συναντήσει αυτό με κανέναν άλλον προορισμό τους. Οποία αφετηρία και να βάλεις αν περιλαμβάνει Μπουενος και Σαο κόβει μια θέση.
Αν σου άνοιξε δεύτερη μπιζ μετά την αγορά της πρώτης έχουν μπαγκ. Ας ελπίσουμε ότι είναι έτσι.
Θα ξέρω με σιγουριά σε μερικούς μήνες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.192
Μέλη
39.245
Νεότερο μέλος
PachaMama

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom