Basketball

kokobloko

Member
Μηνύματα
15
Likes
185
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη για το 8ο
Last edited:

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.799
Likes
1.142
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αχ ρε Λαρεντζάκη πανάθα τι σου μελλε να πάθεις. Πως τα φέρνει η ζωή.
Αχ ρε φίλοι του οσφπ ποιον αποθεώνετε! Αυτον που σας ελεγε τοσα ωραια πραγματα παλια. Σαν να γινω εγω παιχτης του οσφπ καποτε. :haha::haha:

View attachment 465819 View attachment 465820
χαχαχαχαχαχχαχαχαχα δεν τα ηξερα αυτά, α ρε κόμπρα πως το γυρισες έτσι ευγε παιδί μου.... βεβαια εδω δεν θα γινει η αναλογη κριτικη α λα κωστα σλουκα , ο καταπρασινος λαρεντζακης δικαιολογητε! το παιδι βρηκε τον δρομο του δεν μας συμφερει να κανουμε κριτικη, ο σλουκας ειναι προκλητικος που το γυρισε ο κομπρα δεν ειναι.... δειτε παθος και φανατισμος και φρασεολογια ουτε το 1/100 του σλουκα μιλαμε χαχαχαχαχααχαχαχαχαχα μη πειτε κατι δεν πρεπει , ρε μηπως ειναι fake ολο αυτο? to good to be true
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.129
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Kαλα πάτε καλά;
Ποιος αποθέωσε Λαρεντζακη ;
Ποιος σας είπε ότι δεν είναι γνωστό ότι υπήρξε οπαδός του Παναθηναικου.
Πήρες αφορμή που λέει ο λογος και αναπαραγαγεις άρθρα διετίας
Αλλά εδώ δεν ειναι οπαδικο site όπως το Olaprasina gr η ο gavros gr για να αναδημοσιευουμε υβρεολογια.
Προφανώς καποιοι πονάνε ακόμη μετά την 29η Mαιου 2024
Αν δεν σας πιάνει το depon αλλάξτε παυσίπονα
Περαστικά.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.129
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ο Ολυμπιακός προχωράει σε επίσημη καταγγελία για ρατσιστική επίθεση στον Κάνααν

Ανεπιιβεβσιωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι ο κος Δημήτρης Γιαννακοπουλος θα του δώσει δωρεάν διαρκείας για του χρόνου
Αλλά και εσυ ρε Κανααν τα ήθελε ο κωλός σου.
Μα τα βάλεις με τον mvp του f4 ;

Η είδηση και το σχετικό βιντεο αγνοείται στον βόθρο sdna
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.799
Likes
1.142
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ο ολυμπιακος προχωράει σε καταγγελια για ρατσιστικη επιθεση εναντιον οπαδου? οκ καλά θα κανει να τιμωρηθει, αυτες οι χιλιαδες που βριζαν μαναδες παικτων???? αυτοι δεν πρεπει να τιμωρηθουν? οτι να ναι μιλαμε χαλια μαυρα, ο λεσορτ δεν χτυπησε τον λαρεντζακη μια φιλικη κινηση του εκανε και του ειπε που εισαι ρε μπρο βαζελε ελα πισω στην ομαδα της καρδιας σου,
ο αλλος ο καραγκιοζης τι ειπε στο τελος? δεν θα γινω γραφικος να μιλησω για διαιτησια οπως καποιοι άλλοι ..... Ήταν και ο τρόπος που σφύριξαν οι διαιτητές από την αρχή. Φορτώθηκαν οι παίκτες μας με 2-3-4 φάουλ. Ο Παναθηναϊκός σούταρε 10 βολές παραπάνω. αλλα δεν θα γινω γραφικος να μιλησω για διαιτησια, μπραβο κοουτς που δεν μιλησες για διαιτησια που σας φορτωσε με φαουλ απο την αρχη και που εδωσε μαλλον δωρο 10 βολες παραπάνω λες και δεν ειχες δωσει εντολη μολις παει το θηριο να ξεφυγει βαρατε τον να χανει τις βολες ...... ευτηχως που δεν μιλησες δλδ και κρατηθηκες σκεψου να μιλουσες για φορτωμα φαουλ και βολες παραπανω θα γινοσουν γραφικος μετα :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.129
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Παιδιά χαλαρώστε
Δεν γράφουμε σε οπαδικα σαΐτ.
Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο στην κουβέντα..
Αναπαράγετε χυδαια υβρεολογια για να ειρωνευτειτε παικτη του Ολυμπιακου.
Εξισώνετε ρατσιστική επίθεση με ύβρεις, όταν παγκόσμια ξέρουμε ότι δεν ειναι το ίδιο.
Ένα παιχνίδι είναι χαβαλέ κάνουμε
Καλή και δημιουργική ημέρα σε όλους
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.799
Likes
1.142
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Παιδιά χαλαρώστε
Δεν γράφουμε σε οπαδικα σαΐτ.
Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο στην κουβέντα..
Αναπαράγετε χυδαια υβρεολογια για να ειρωνευτειτε παικτη του Ολυμπιακου.
Εξισώνετε ρατσιστική επίθεση με ύβρεις, όταν παγκόσμια ξέρουμε ότι δεν ειναι το ίδιο.
Ένα παιχνίδι είναι χαβαλέ κάνουμε
Καλή και δημιουργική ημέρα σε όλους
αν εχω διπλα μου 2 ανθρωπους που ο ενας θα κανει την ρατσιστικη ενεργεια που εκανε και ο αλλος θα βρισει την μανα χυδαια, για μενα προσωπικα ειναι το ίδιο αισχρα και τα δυο.
οπότε εγω τα εξισώνω δικαιωμα μου ειναι να σκεφτομαι ετσι... παγκοσμιος ο ρατσιστης ειναι χειροτερος απο αυτον που βριζει χυδαια την μανα καποιου? δεν το ηξερα τωρα το εμαθα ομως σε ευχαριστω.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.338
Likes
3.581
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Το τόπικ πάει να ξεφύγει --- εδω ειναι ταξιδιωτικό κ οχι οπαδικό site
Ειχε κλειδωθει παλιά το ποδόσφαιρο, να μην κλειδωθεί κ το μπασκετ
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
554
Likes
4.126
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ας μιλήσουμε για το ΝΒΑ που είναι πιο ουδέτερο και δεν ανάβουν τα αίματα τόσο εύκολα! Τι βλέπετε; Θα το ανατρέψουν οι Μάβερικς;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.689
Likes
16.628
Θα ηθελα να μάθω ποιος μ@λ@κ@ς ειπε οτι "ο αθλητισμος ενωνει".. καποιος που παρακολουθει μονο στιβο ισως θα μπορουσε να πει κατι τετοιο.. σε ολα τα υπολοιπα αθληματα και ειδικά σε αυτά που ρεει χρημα δεν υπάρχει σωτηρία..
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.611
Ας μιλήσουμε για το ΝΒΑ που είναι πιο ουδέτερο και δεν ανάβουν τα αίματα τόσο εύκολα! Τι βλέπετε; Θα το ανατρέψουν οι Μάβερικς;
Όχι γιατί περιμένουν από το Ντονσιτς 50 πόντους σε κάθε ματς και είναι πολύ προβλέψιμοι.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.129
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
αν εχω διπλα μου 2 ανθρωπους που ο ενας θα κανει την ρατσιστικη ενεργεια που εκανε και ο αλλος θα βρισει την μανα χυδαια, για μενα προσωπικα ειναι το ίδιο αισχρα και τα δυο.
οπότε εγω τα εξισώνω δικαιωμα μου ειναι να σκεφτομαι ετσι... παγκοσμιος ο ρατσιστης ειναι χειροτερος απο αυτον που βριζει χυδαια την μανα καποιου? δεν το ηξερα τωρα το εμαθα ομως σε ευχαριστω.
Κοίτα διεθνώς οι ποινικές και πειθαρχικες ποινές για ρατσιστική επίθεση είναι πιο αυστηρές
Η ηθική απάξια της πράξης αντικειμενικά είναι βαρύτερη λόγω φυλετικης διάκρισης. Τσ συνταγματα των περισσότερων χωρών έχουν ειδικη προβλεψη
Εσύ βέβαια δικαίωμα σου να πιστεύεις ο τι θες .
Μην μπούμε σε ανάλυση.

Οι Αγγελόπουλοι σε παιχνίδι Ευρωλιγκας σε ανάλογη περίπτωση βρήκαν τον ένοχο και του απαγόρευσαν την είσοδο.
Από χθες αγνοείται ανακοίνωση ή story του λαλιστατου κοθ Γιαννακοπουλου.
Μάλλον θα τον πήρε τηλέφωνο για ευσημα και ανανέωση διαρκειας
Το θεμα ειναι οτι βλέπουμε ωραίο μπασκετ, αλλά με αφετηρία stories ( καποια εξ αυτων χυδαια) του ιδιοκτητη του ΠΑΟ ασχολούμαστε με διαιτησίες, με παίκτες (Κανααν) να κάνουν χειρονομίες στο ΣΕΦ και μετά, ο ίδιος παίκτης (Σλουκας) να μην δίνει το χέρι του σε πρότινος συμπαίκτη του, δηλώσεις άστοχες από προπονητές, τον Λεσορ να κλωτσάει τον Λαρεντζακη ( δεν καταλαβα για ποιο λογο) και αυτός σαν παιδάκι νηπιαγωγείου να ανταποδίδει, τον Γιαννακοπουλο από την προηγούμενη εβδομάδα ουσιαστικά να προειδοποιεί ότι στο ΣΕΦ έρχεται για να προκαλέσει, και οι Αγγελόπουλοι να ανταποδιδουν με ανακοίνωση προειδοποίηση μάλλον για κόλαση.
Ο βόθρος από χθες πάλι έχει δημοσιεύσει 4 με 5 άρθρα για τον Μπαρτζωκα .
Μπασκετικα για εμένα δίκαια προηγείται ο Ολυμπιακός, έχει παίξει καλύτερο μπασκετ σε όλη τη σειρά .
Τώρα αν ο Παναθηναικός αύριο παίξει καλύτερα δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να του δώσω συγχαρητήρια, όπως του έδωσα και για την Ευρωλίγκα.
Απλά ας κρατήσουμε ένα επίπεδο.
Με όλο τον σεβασμό στον συμφορουμιτη μου το να βάζουμε φωτογραφίες με υβρεοολογιο δεν ταιριάζει στο φόρουμ.
Ας μιλήσουμε για το ΝΒΑ που είναι πιο ουδέτερο και δεν ανάβουν τα αίματα τόσο εύκολα! Τι βλέπετε; Θα το ανατρέψουν οι Μάβερικς;
Δεν το παρακολουθώ στενά αλλά νομίζω ότι θα το πάρουν οι Σελτικς
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.350
Μηνύματα
889.655
Μέλη
39.027
Νεότερο μέλος
GEORGIAD3

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom