Basketball

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αν θες να το πάμε στην κόντρα τότε όλοι σας τα βλέπατε 50 50 και πανηγύριζατε.
Προσωπικά ισονομια θέλω
Αλλά το να γκρινιάζει ο Τρακης και να μιλά για εγκληματικές οργανώσεις ειναι απλά αστείο .
Η φρασεολογία του δε ειναι αισχρή και δε συμβαδίζει με την ηθική μου , όπως και να βράζεται η μάνα του Σλουκα κλπ.
Τι σημαίνει τα θέλει ο κακός του;
Αν θες τη γνώμη μου στα 2 πρώτα ματς έγιναν λάθη ενθεν και ενθεν.
Και τα 2 ματς τα κέρδισε η καλύτερη ομάδα.
Στο ΟΑΚΑ ιδιως μπήκε άδειος ο ΠΑΟ.
Για σήμερα καθαρά μπασκετικα βλέπω νικη ΠΑΟ.
Ο Τρακης θέλει να έρθει στο ΣΕΦ για να προκαλέσει και οι Αγγελόπουλοι με την καταγγελία επιδιώκουν την άμεση τιμωρία του αλλά μάλλον έκαναν λάθος που δεν την έστειλαν απευθείας στον Αθλητικό Εισαγγελέα.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αν θες να το πάμε στην κόντρα τότε όλοι σας τα βλέπατε 50 50 και πανηγύριζατε.
Προσωπικά ισονομια θέλω
Αλλά το να γκρινιάζει ο Τρακης και να μιλά για εγκληματικές οργανώσεις ειναι απλά αστείο .
Η φρασεολογία του δε ειναι αισχρή και δε συμβαδίζει με την ηθική μου , όπως και να βράζεται η μάνα του Σλουκα κλπ.
Τι σημαίνει τα θέλει ο κακός του;
Αν θες τη γνώμη μου στα 2 πρώτα ματς έγιναν λάθη ενθεν και ενθεν.
Και τα 2 ματς τα κέρδισε η καλύτερη ομάδα.
Στο ΟΑΚΑ ιδιως μπήκε άδειος ο ΠΑΟ.
Για σήμερα καθαρά μπασκετικα βλέπω νικη ΠΑΟ.
Ο Τρακης θέλει να έρθει στο ΣΕΦ για να προκαλέσει και οι Αγγελόπουλοι με την καταγγελία επιδιώκουν την άμεση τιμωρία του αλλά μάλλον έκαναν λάθος που δεν την έστειλαν απευθείας στον Αθλητικό Εισαγγελέα.
αν εισαι επαγγελματιας διαιτητης και εχεις διαρκειας στο σεφ και πας να σφυριξεις το ντερμπι δεν τα θελει ο κολος σου???? ειναι για σενα ηθικο και τιμιο να σφυριξει ενας τετοιος διαιτητης? θα συμφωνουσες να πηγαιναμε σε ολα τα υπολοιπα παιχνιδια με διαιτητες με διαρκειας στο οακα? τι ακριβως δεν καταλαβαινεις δλδ ???? ποιο λιανα δεν μπορω να στο κανω
οι Αγγελοπουλοι και ο τρακης μαλιστα...... ολα καλα
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αν θες να το πάμε στην κόντρα τότε όλοι σας τα βλέπατε 50 50 και πανηγύριζατε.
Προσωπικά ισονομια θέλω
Αλλά το να γκρινιάζει ο Τρακης και να μιλά για εγκληματικές οργανώσεις ειναι απλά αστείο .
Η φρασεολογία του δε ειναι αισχρή και δε συμβαδίζει με την ηθική μου , όπως και να βράζεται η μάνα του Σλουκα κλπ.
Τι σημαίνει τα θέλει ο κακός του;
Αν θες τη γνώμη μου στα 2 πρώτα ματς έγιναν λάθη ενθεν και ενθεν.
Και τα 2 ματς τα κέρδισε η καλύτερη ομάδα.
Στο ΟΑΚΑ ιδιως μπήκε άδειος ο ΠΑΟ.
Για σήμερα καθαρά μπασκετικα βλέπω νικη ΠΑΟ.
Ο Τρακης θέλει να έρθει στο ΣΕΦ για να προκαλέσει και οι Αγγελόπουλοι με την καταγγελία επιδιώκουν την άμεση τιμωρία του αλλά μάλλον έκαναν λάθος που δεν την έστειλαν απευθείας στον Αθλητικό Εισαγγελέα.
επειδη σε ενοχλει η αληθεια δεν θα συνεχισω την κουβεντα προσπαθω να καταλαβω πως γινεται να εισαι φανατικος οπαδος μιας ομαδας και να πηγαινεις σε τελικους να σφυριξεις.... για μενα δεν γινεται για την δικη σου λογικη αποτι καταλαβαινω γινεται, δεν τα θελει ο κολος του δλδ και δεν προκαλει , οκ εχουμε διαφορετικα στανταρ προφανως , καλη συνεχεια και με την νικη σας ευχομαι και αποψε και αν κερδισετε και εχει σφαλτσοφυριξει ο διαρκειας να μην θυμωσει κανεις αποψε να μην βρισει, στειλτου τα βιντεακια !!!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κι επειδη κανεις προγνωστικα θα κανω κι εγω, βολευει να αδικηθουν σημερα οι κοκκινοι για να σφαξουνε τους πρασινους στο σεφ και να λενε μη μιλατε προχθες ευνοηθηκατε.... εξυπνο θα ειναι, απο την εγκληματικη οργανωση που διευθυνει τους αγωνες...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πες μου εσυ αν συμφωνείς με τα καραγκιοζιλικια Σλουκα
Αν τελικα τον θεωρείς ισάξιο Διαμαντιδη Σπανουλη Ναβαρο.
Πες μας ποιος έχει και διάρκειας να έχουμε τον νου μας.
Δώσε μας το αποκλειστικό
Επισης δεν μας λες η διαιτησία φταίει που έχασες στα 2 πρώτα ματς;
Οι μισοί διαιτητες σε όλα τα αθλήματα κάποια ομάδα υποστηρίζουν..
Το θεμα ειναι τι σφυρίζουν μέσα στο γήπεδο.

Για βρισιές κλπ δεν σχολιάζω αλλο
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
κι επειδη κανεις προγνωστικα θα κανω κι εγω, βολευει να αδικηθουν σημερα οι κοκκινοι για να σφαξουνε τους πρασινους στο σεφ και να λενε μη μιλατε προχθες ευνοηθηκατε.... εξυπνο θα ειναι, απο την εγκληματικη οργανωση που διευθυνει τους αγωνες...
Ουτε ο Μαρινακης τέτοια φρασεολογία και επιχειρήματα.
Μπασκετικα πιστεύω ότι ο Ναν θα κάνει επιτέλους έναν καλό τελικό, ο Ολυμπιακός δύσκολα θα βρει καλό ποσοστό στα τριποντα και γενικά ο Παναθηναϊκός θα βγάλει αντίδραση.
 

pepakos

Member
Μηνύματα
210
Likes
516
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Ποιος ειναι ο διαιτητής λοιπόν που έχει διαρκείας στο ΣΕΦ και γιατι τόσο καιρό δεν έχει αποκαλυφθεί?
Οι ίδιες συνθέσεις διαιτητών πάνω κάτω σφυρίζουν όλα τα ντέρμπι τα τελευταία χρόνια.
Οι διαιτητές του 1ου τελικού μάλιστα ήταν κατα τα 2/3 ( Παπαπέτρου, Καρπάνος) οι ίδιοι που σφύριξαν και τον τελικο κυπέλλου τους οποίους τους όρισαν ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ Ολυμπιακος και Παναθηναικος.
Τώρα να μπω στη διαδικασία να κάτσω να ψάξω αν κάποιοι από αυτούς έχουν κανει like στο facebook σε κάποια σελίδα του Ολυμπιακού για να τους βαφτίσουμε "οπαδούς", δεν θα το κάνω.... λογικά το έχει κάνει το SDNA ήδη...

Προφανώς και όλοι θέλουμε ισονομια. Πώς μπορεί να γίνει αυτό? Άγνωστο.
Πριν λίγα χρόνια ο Ολυμπιακός και οι Αγγελόπουλοι επίμονα ζητούσαν με τον πλέον επίσημο τρόπο στα ΔΣ της ΕΟΚ να ορίζονται ξένοι διαιτητές στα ντέρμπι. Μάντεψε τι πήραν.
13-1
..και αντίο αντίο εκει στην Α2...και Παναγιώτη Αναστόπουλο μέχρι να σβήσει ο ήλιος.


**Ας κερδίσει ο καλύτερος απόψε και να μαστε καλα ..🍻🍻
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σήμερα θα έχουμε κόκκινη γκρίνια για την διαιτησία .
Για εμένα άδικη
Πήρε κάποια σφυρίγματα αλλά ο ΠΑΟ ήταν καλύτερος και μπράβο τους.
Για Ναν έπεσα μέσα
Τα τριποντα του ολυμπιακου πήγαν λίγο καλύτερα του αναμενόμενου.
Και για αυτο έμεινε μέσα
Για την Τετάρτη αν αντέξει ο Μιλουτινοφ ο Ολυμπιακός είναι μικρό φαβορί
 

pepakos

Member
Μηνύματα
210
Likes
516
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Είχε την ευκαιρία του ο Ολυμπιακός όταν προσπέρασε στο τέλος αλλά οι επιλογές στην επίθεση ήταν πολύ κακές. Ο ΠΑΟ καλύτερος πνευματικά απόψε, βρήκε λύσεις μέχρι και από τον κωστακουμπο και τον Παπαπετρου.

Σε αλλά νέα ο πορτοκαλι βόθρος ξαναχτύπησε. Μάντεψε εναντίον ποιανού πάλι.
F289B005-DF0E-4A47-957B-F3A9C4D0476F.jpeg
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Είχε την ευκαιρία του ο Ολυμπιακός όταν προσπέρασε στο τέλος αλλά οι επιλογές στην επίθεση ήταν πολύ κακές. Ο ΠΑΟ καλύτερος πνευματικά απόψε, βρήκε λύσεις μέχρι και από τον κωστακουμπο και τον Παπαπετρου.

Σε αλλά νέα ο πορτοκαλι βόθρος ξαναχτύπησε. Μάντεψε εναντίον ποιανού πάλι.
View attachment 465816
Mην ασχολείσαι με τον βόθρο.
Στο ημίχρονο έσπευσαν να μας ενημερώσουν ότι πλακωθηκε ο κοουτς Μπαρτζωκας με τον Γκος

Καρφιά Αταμάν για Μπαρτζώκα: «Να μη ζηλεύει, στο μέλλον μπορεί να κερδίσει μια Ευρωλίγκα»

Αν έκανε αντίστοιχη δήλωση ο Μπαρτζωκας δεν ξέρω τι θα έγραφε ο κος Κουβοπουλος
Περίμενα πιο άνετη επικράτηση Παο
Αν αντέξει ο Μιλουτινοφ είμαστε λογικό φαβορι
 

AERAS

Member
Μηνύματα
803
Likes
1.188
Είχε την ευκαιρία του ο Ολυμπιακός όταν προσπέρασε στο τέλος αλλά οι επιλογές στην επίθεση ήταν πολύ κακές. Ο ΠΑΟ καλύτερος πνευματικά απόψε, βρήκε λύσεις μέχρι και από τον κωστακουμπο και τον Παπαπετρου.

Σε αλλά νέα ο πορτοκαλι βόθρος ξαναχτύπησε. Μάντεψε εναντίον ποιανού πάλι.
View attachment 465816
και όμως ,ισχύει!!!!!!! Βγήκαν οι παίκτες του οσφπ κρατώντας 1 λουλούδι ο καθένας και ο Μπαφές με έναν τύπο ακόμη ανθοδέσμη, τα κατέθεσαν στην άκρη του πάγκου. Ο Μπαφές έκανε και τον σταυρό του 2-3 φορές.Μετά από ώρα βγήκε ο Μπαρτζώκας από τα αποδυτήρια και ένας άνρθωπος του οσφπ τον συνάντησε στο κέντρο του γηπέδου να του δώσει το λουλούδι. Ο Μπαρτζώκας έδειξε να αιφνιδιάζεται,κάτι του λέει ο τύπος που του έδινε το λουλούδι, σκύβει ο Μπαρτζ να ακούσει ,σηκώνει το χέρι και συνεχίζει προς τους διαιτητές για την καθιερωμένη χαιρετούρα. Ήταν ξεκάθαρο ότι αρνήθηκε.
Μετά την παρουσίαση των ομάδων πήγε και αυτός το κατέθεσε ,εννοείτε εν μέσω αποδοκιμασιών ,κοιτάζοντας για λίγο επιδεικτικά την κερκίδα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.047
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
AnitaDag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom