Alpha bank bonus

Яна

Member
Μηνύματα
271
Likes
300
Και κάποια ούτε καν, ρωτάμε πριν τη συναλλαγή αν παίζουν με τερματικό alpha Bank γιατί μόνο τα καταστήματα που έχουν μετράει τη συναλλαγή σαν συνεργάτης
Α. Έχουμε εικόνα κάποια από αυτά που να είναι σίγουρα; Μην τρέχουμε τζάμπα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
667
Likes
829
Α. Έχουμε εικόνα κάποια από αυτά που να είναι σίγουρα; Μην τρέχουμε τζάμπα.
Τα λέει μέσα στην εφαρμογή της bonus τα συγκεκριμένα καταστηματα.
Για Occhio σίγουρα δοκιμασμένα με αγορά Χ 100 από μένα και γνωστούς είναι το κατάστημα στο golden hall και τα καταστήματα στη Νέα Σμύρνη
 

Яна

Member
Μηνύματα
271
Likes
300
Τα λέει μέσα στην εφαρμογή της bonus τα συγκεκριμένα καταστηματα.
Για Occhio σίγουρα δοκιμασμένα με αγορά Χ 100 από μένα και γνωστούς είναι το κατάστημα στο golden hall και τα καταστήματα στη Νέα Σμύρνη
Λέει στη εφαρμογή ποια καταστήματα έχουν τερματικό της Alpha? Αυτό εννοούσα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
667
Likes
829
δεν καταλαβαινω ... δηλαδη στο eye q δεν θα παρω επι 100 ποντους απο ολα τα καταστηματα ? στην εφαρμογη γραφει μονο τα δυο ...
στο συγκεκριμένο νομίζω μετέχουν όλα λογικά εκτός του site, δε ξέρω στην εφαρμογή πολλές φορές δε τα αναγράφει σωστά εγώ εμπιστεύομαι το σαιτ.
https://www.alpha.gr/el/idiotes/Bonus/sunergates/eye-q-sykaras
 
Last edited:

croce

Member
Μηνύματα
232
Likes
433
Στις ακυρώσεις εισιτηρίων που γίνονται την περίοδο που τρέχει το πρόγραμμα προσαύξησης πόντων κατά 50% ΄, εάν τα εισιτήρια αγοράσθηκαν εκτός της περιόδου αυτής, αφαιρούνται περισσότεροι πόντοι κατά 50%, οπότε ζητάμε τηλεφωνικά να γίνει η διόρθωση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.271
Likes
42.032
Τι ανωμαλια που ζουμε με τα μιλια.
Πηγα στο Occhio να αγορασω ενα σπρει καθαρισμου γυαλιων. Συνηθως το αγοραζω 3 ευρω. Υπολογιζω οτι αν κοστιζει 3 ευρω, θα παρω 300 μιλια. Τα 1000 μιλια τα εξαργυρωνω το καλοκαιρι προς 20-25 ευρω εισιτηριο, αρα με συμφερει να πληρωσω 3 ευρω για να εξαργυρωσω προς 7 ευρω. Μου λεει η πωλητρια "αυτο εμεις δεν το πουλαμε, το δινουμε δωρεαν". Της λεω "Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, να το πληρωσω θελω". Μου λεει αποκλειεται.
Και καπως ετσι εχουμε διαστρεβλωσει την καταναλωση :D.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.355
Μηνύματα
889.774
Μέλη
39.031
Νεότερο μέλος
Ζωή Μ

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom