Alpha bank bonus

jimp

Member
Μηνύματα
5.081
Likes
6.548
15/07 υποτίθεται θα είχαν μπει 50.000 μίλια από προωθητική ενέργεια για αγορά κινητού.
Φυσικά δεν μπήκαν ποτέ, τηλέφωνο στην alpha, δεν απαντάνε, ξανά τηλέφωνο, ξανά και ξανά.
1 ώρα να καταλάβει το προσωπικό γιατί μιλάμε, άλλο ένα μισάωρο να ελέγξει, άντε να με ξαναρωτησει τι πήρα και αν κάνω λάθος, άντε μετά αναμονή και τέλος να μου ξαναζητησει τα στοιχεία για επικοινωνήσει μαζί μου όταν έχει νεότερα.

Δεν γίνεται δουλειά έτσι.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.107
Likes
2.607
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
15/07 υποτίθεται θα είχαν μπει 50.000 μίλια από προωθητική ενέργεια για αγορά κινητού.
Φυσικά δεν μπήκαν ποτέ, τηλέφωνο στην alpha, δεν απαντάνε, ξανά τηλέφωνο, ξανά και ξανά.
1 ώρα να καταλάβει το προσωπικό γιατί μιλάμε, άλλο ένα μισάωρο να ελέγξει, άντε να με ξαναρωτησει τι πήρα και αν κάνω λάθος, άντε μετά αναμονή και τέλος να μου ξαναζητησει τα στοιχεία για επικοινωνήσει μαζί μου όταν έχει νεότερα.

Δεν γίνεται δουλειά έτσι.
Μάλλον πόντους εννοείς, κ όχι μίλια ε? Όταν τους λάβεις τους πόντους, πες σε παρακαλώ αν κατάφερες να τους μετατρέψεις σε μίλια, γιατί πραγματικά δεν έχω καταλάβει τι ισχύει πλέον, μετά την αλλαγή των όρων... Διαβάζω αντικρουόμενες πληροφορίες
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.081
Likes
6.548
Μάλλον πόντους εννοείς, κ όχι μίλια ε? Όταν τους λάβεις τους πόντους, πες σε παρακαλώ αν κατάφερες να τους μετατρέψεις σε μίλια, γιατί πραγματικά δεν έχω καταλάβει τι ισχύει πλέον, μετά την αλλαγή των όρων... Διαβάζω αντικρουόμενες πληροφορίες
Ναι πόντους, συγγνώμη. Από τα νεύρα μου που προσπαθώ να βγάλω άκρη όλο το πρωί με τα τηλέφωνα.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Παιδιά αν νοικιάσω αμάξι μέσω της Aegean από Hertz και πληρώσω με την κάρτα θα πάρω τους πόντους επί 4 ή επί 1;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.112
Likes
1.695
Παιδιά αν νοικιάσω αμάξι μέσω της Aegean από Hertz και πληρώσω με την κάρτα θα πάρω τους πόντους επί 4 ή επί 1;
Στο εξωτερικό εννοείς; Δεν θα πάρεις παραπάνω πόντους, πλην τους 350 ως 1.500 ανά κράτηση, αναλόγως τις ημέρες της κράτησης και την κατηγορία, κι εφόσον κλείσεις με Hertz και όχι θυγατρική της.
Αν θες πόντους x4, θα πρέπει να κλείσεις από την Autohellas (hertz.gr) ή τα γραφεία της Hertz για κρατήσεις στις χώρες που δραστηριοποιείται, αλλά λογικά με προπληρωμή θα ισχύει παντού.
 

croce

Member
Μηνύματα
236
Likes
445
Kατεβάζοντας το myAlpha Mobile έως και τις 31 Αυγούστου , κερδίζετε 3.000 Bonus πόντους .
Παράλληλα, συμμετέχετε στην κλήρωση για 10 iPhoine 14 , από τα καταστήματα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ.
Για να πάρετε μέρος στο διαγωνισμό και να κερδίσετε τους Bonus πόντους , θα πρέπει να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας και να κάνετε την πρώτη σας σύνδεση.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.970
Likes
6.436
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα! Σας έχει τύχει ποτέ, να αγοράσετε κάτι απο Κωτσόβολο και να σας το παραδώσει μετά απο την αναγραφόμενη προθεσμία που δίνει στους ορούς για την παραλαβη του προϊόντος ; Αν ναι, οι πόντοι μπαίνουν οι τους χάνεις ;

Π.χ δείτε την κόκκινη υπογράμμιση!

5.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.830
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom