Alpha bank bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.875
Likes
51.838
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
H προσφορά του Κωτσόβολου αεροδρομίου Χ5 εξακολουθεί να ισχύει; Κι αν ναι, μπορώ να αγοράσω και ονλάιν Κυριακές; Έχουμε σάιτ του υποκαταστήματος αεροδρομίου; Μετατρέπονται σε μίλια;

Σας τα πρηξα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.616
Likes
43.746
H προσφορά του Κωτσόβολου αεροδρομίου Χ5 εξακολουθεί να ισχύει; Κι αν ναι, μπορώ να αγοράσω και ονλάιν Κυριακές; Έχουμε σάιτ του υποκαταστήματος αεροδρομίου; Μετατρέπονται σε μίλια;

Σας τα πρηξα.
Μπαινεις σαιτ Κωτσοβολου, βαζεις στο καλαθι, ζητας ραντεβου παραλαβης απο το καταστημα και οχι να τα στειλουν σπιτι και ζητας πληρωμη στο καταστημα.
 

giota235

Member
Μηνύματα
195
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
H προσφορά του Κωτσόβολου αεροδρομίου Χ5 εξακολουθεί να ισχύει; Κι αν ναι, μπορώ να αγοράσω και ονλάιν Κυριακές; Έχουμε σάιτ του υποκαταστήματος αεροδρομίου; Μετατρέπονται σε μίλια;

Σας τα πρηξα.
Μέχρι 29/10 θα είναι ανοιχτό το κατάστημα τις Κυριακές και μέχρι τότε θα ισχύει το επι 5.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.875
Likes
51.838
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μέχρι 29/10 θα είναι ανοιχτό το κατάστημα τις Κυριακές και μέχρι τότε θα ισχύει το επι 5.
Ονλάιν μπορώ να παραγγείλω από το συγκεκριμένο κατάστημα;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.587
Likes
29.696
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ονλάιν μπορώ να παραγγείλω από το συγκεκριμένο κατάστημα;
Online μπορείς να παραγγείλεις από τις αποθήκες του Κωτσόβολου, όχι από συγκεκριμένο κατάστημα.
Για να πάρεις τους επιπλέον Bonus points πρέπει η χρέωση να γίνει σε φυσικό POS του συγκεκριμένου καταστήματος.
 

pan82

Member
Μηνύματα
713
Likes
898
Ονλάιν μπορώ να παραγγείλω από το συγκεκριμένο κατάστημα;
Μπορείς σίγουρα να παραγγείλεις online με παραλαβή από το συγκεκριμένο κατάστημα. Αλλα έχω κάνει πιο παλιά και να παραγγείλω τηλεφωνικα κάτι και να ζήτησω να περάσω από κατάστημα για πληρωμή και όταν έγινε δρομολογηθε η παραγγελία μου
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.875
Likes
51.838
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπορείς σίγουρα να παραγγείλεις online με παραλαβή από το συγκεκριμένο κατάστημα. Αλλα έχω κάνει πιο παλιά και να παραγγείλω τηλεφωνικα κάτι και να ζήτησω να περάσω από κατάστημα για πληρωμή και όταν έγινε δρομολογηθε η παραγγελία μου
Δε βρίσκω ούτε ένα από τα 4 προϊόντα που είναι να αγοράσω στο συγκεκριμένο κατάστημα. Και δεν είμαι και δύσκολος!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
1.752
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μπορείς να πας στο αεροδρόμιο Κυριακή, να πληρώσεις το προϊόν και να πάρεις Χ20 τους πόντους και στην περίπτωση που δεν το έχουν εκεί διαθέσιμο να στο φέρουν στο σπίτι.
 

giota235

Member
Μηνύματα
195
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Ονλάιν μπορώ να παραγγείλω από το συγκεκριμένο κατάστημα;
Μπορείς να κανείς κανονικά την παραγγελία σου στο σάιτ του Κωτσόβολου και να επιλέξεις παραλαβή και πληρωμή στο καταστημα Αεροδρομίου, για να πάρεις τους πόντους επι 5. Μόνο Κυριακή. Στην περίπτωση που έγραψες παραπάνω ότι δεν το βρίσκεις θα κανείς το εξής: θα πας Κυριακή στο κατάστημα στο αεροδρόμιο, θα το πληρώσεις και θα το παραγγείλεις να έρθει στη δίκη σου διεύθυνση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.616
Likes
43.746
Μπορείς να κανείς κανονικά την παραγγελία σου στο σάιτ του Κωτσόβολου και να επιλέξεις παραλαβή και πληρωμή στο καταστημα Αεροδρομίου, για να πάρεις τους πόντους επι 5. Μόνο Κυριακή. Στην περίπτωση που έγραψες παραπάνω ότι δεν το βρίσκεις θα κανείς το εξής: θα πας Κυριακή στο κατάστημα στο αεροδρόμιο, θα το πληρώσεις και θα το παραγγείλεις να έρθει στη δίκη σου διεύθυνση.
Σοβαρα τωρα? Εχω να παρω λευκη συσκευη και σκεφτομουν τη μεταφορα. Εφυγα!
 

x7777

Member
Μηνύματα
888
Likes
3.429
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Στο κατάστημα της Τσιμισκή που έχει αντίστοιχη προσφορά έκανα αγορά πριν 4 εβδομάδες και ακόμη δεν έχω πάρει τους πόντους (ούτε τους κανονικούς ούτε τους Χ5). Θέλει τόσο διάστημα για να στους περάσουν;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.737
Likes
7.025
Στο κατάστημα της Τσιμισκή που έχει αντίστοιχη προσφορά έκανα αγορά πριν 4 εβδομάδες και ακόμη δεν έχω πάρει τους πόντους (ούτε τους κανονικούς ούτε τους Χ5). Θέλει τόσο διάστημα για να στους περάσουν;
Η απόδοση είναι άμεση, τη στιγμή της συναλλαγής, πάρε τηλέφωνο στην άλφα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom