Alpha bank bonus

evi01

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
1.752
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Έκανα αγορά στο αεροδρόμιο την Κυριακή και έχω ήδη μετατρέψει τους πόντους σε μίλια....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.616
Likes
43.746
Έκανα αγορά στο αεροδρόμιο την Κυριακή και έχω ήδη μετατρέψει τους πόντους σε μίλια....
Και καπως ετσι εμαθα πως εχασα 8.000 και πηρα μονο 2.000 ποντους πριν 10 μερες που πηρα μεγαλη συσκευη και δεν σκεφτηκα οτι μπορω να την παραγγειλω απο εκει γιατι νομιζα οτι επρεπε να την παρω μαζι μου.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
1.752
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Και καπως ετσι εμαθα πως εχασα 8.000 και πηρα μονο 2.000 ποντους πριν 10 μερες που πηρα μεγαλη συσκευη και δεν σκεφτηκα οτι μπορω να την παραγγειλω απο εκει γιατι νομιζα οτι επρεπε να την παρω μαζι μου.
Ότι δεν έχουν διαθέσιμο στο στέλνουν στο σπίτι από τις αποθήκες τους.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Έχω μπερδευτεί. Κυριακές στο αεροδρόμιο οι πόντοι είναι Χ 5 ή Χ20?
Θέλω να παρω iphone 850 ευρώ.. αν το πάρω από εκεί Κυριακή πόσους πόντους θα έχω?
 

pan82

Member
Μηνύματα
713
Likes
898
Έχω μπερδευτεί. Κυριακές στο αεροδρόμιο οι πόντοι είναι Χ 5 ή Χ20?
Θέλω να παρω iphone 850 ευρώ.. αν το πάρω από εκεί Κυριακή πόσους πόντους θα έχω?
Εξαρτάται πάντα τη καρτα που έχεις, με απλή κάρτα που δίνει Χ4 παίρνεις το Χ4 όπως πάντα και έξτρα Χ5 στο αεροδρόμιο αρα Χ20 συνολικα. Αν έχεις κάρτα Χ8 παίρνεις Χ8 και αυτό Χ5 αρα πάει Χ40
 

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Εξαρτάται πάντα τη καρτα που έχεις, με απλή κάρτα που δίνει Χ4 παίρνεις το Χ4 όπως πάντα και έξτρα Χ5 στο αεροδρόμιο αρα Χ20 συνολικα. Αν έχεις κάρτα Χ8 παίρνεις Χ8 και αυτό Χ5 αρα πάει Χ40
Εχω aegean visa premium. Δηλαδή 850 Χ4 Χ5 = 17.000 bonus μετατρέψιμους σε μίλια?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.737
Likes
7.025
Έχω μπερδευτεί. Κυριακές στο αεροδρόμιο οι πόντοι είναι Χ 5 ή Χ20?
Θέλω να παρω iphone 850 ευρώ.. αν το πάρω από εκεί Κυριακή πόσους πόντους θα έχω?
θα περιμένεις τη μαύρη παρασκευή γη αυτή την αγορά. Μήνας πάνω μήνας κάτω δεν αλλάζει. Άσε που μπορεί να πέσουν λίγο τα παλιά λόγο καινούριων μοντέλων το Σεπτέμβρη,
 

Sugar

Member
Μηνύματα
220
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
θα περιμένεις τη μαύρη παρασκευή γη αυτή την αγορά. Μήνας πάνω μήνας κάτω δεν αλλάζει. Άσε που μπορεί να πέσουν λίγο τα παλιά λόγο καινούριων μοντέλων το Σεπτέμβρη,
Ναι αλλά η προσφορά στον Κωτσόβολο Χ5 είναι μέχρι 29/10. Και τελικά μπορείτε να μου το διευκρινίσετε? Είναι Χ4Χ5=χ20?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.616
Likes
43.746
Ναι αλλά η προσφορά στον Κωτσόβολο Χ5 είναι μέχρι 29/10. Και τελικά μπορείτε να μου το διευκρινίσετε? Είναι Χ4Χ5=χ20?
Ναι. Κι εγω εχω δωροεπιταγη που πρεπει να εξαργυρωσω τον Οκτωβρη μη ληξει και δεν θα περιμενω black friday που λογω οικονομικης κρισης μπορει να μην ειναι οπως οι προγενεστερες.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
4.117
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Στο κατάστημα της Τσιμισκή που έχει αντίστοιχη προσφορά έκανα αγορά πριν 4 εβδομάδες και ακόμη δεν έχω πάρει τους πόντους (ούτε τους κανονικούς ούτε τους Χ5). Θέλει τόσο διάστημα για να στους περάσουν;
Και εγώ έκανα αγορά την Κυριακή από το κατάστημα της Τσιμισκή και εμφανίστηκαν αμέσως οι πόντοι στο αποδεικτικό της συναλλαγής. Επίσης, τους τσέκαρα αργότερα και από την εφαρμογή Bonus.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom