με την Air One για Πίζα

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Με τόσα μέλη στην ίδια πόλη περιμένουμε κριτικές ξενοδοχείων,εστιατορίων κλπ κλπ.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.334
Likes
1.536
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
που ειναι βρε παιδια με 30 ευρω για ιουλιο; Εγω βρισκω να παω με 10 αλλα ολες οι επιστροφες ειναι με 90! Για ποιες ημερες λετε?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
23/9 τραβελστορικη συναντηση στο ελ.Βενιζελος για Πιζα:clap:
θα μαστε και εμεις εκει!!
τραβελστορικη συναντηση εντελως ομως!!

κεγω τελικα το ιδιο με την ευαγγελια λεω να κανω..κοιταζα για σιεννα, αλλα δεν ξερω αν αξιζει να χασω χρονο με την μετακινηση..πιζα, λουκα λοιπον και τα υπολοιπα next time!

samion, ξερεις μηπως γιατι στο σαιτ της trenitalia δεν μου βγαζει τιμες για το πιζα-λουκα ή για το πιζα-σιεννα??παραείναι νωρίς μήπως?
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
πω πω κοσμος!!!:)

μονο εμεις επιστρεφουμε δευτερα;χιχιχι...

αχ δεν ξερω , εγω θα την παρω τη γευση μου απο φλωρεντια!!
και παντα υπαρχει και η δευτερη φορα!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.415
Likes
9.351
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
που ειναι βρε παιδια με 30 ευρω για ιουλιο; Εγω βρισκω να παω με 10 αλλα ολες οι επιστροφες ειναι με 90! Για ποιες ημερες λετε?
μα πόσο να περιμένει η προσφορά? ήδη τρέχει για 6η μέρα..σεπτέμβρη έχει ακόμα λίγες θέσεις.
1.πιζα, λουκα λοιπον και τα υπολοιπα next time!
2.παραείναι νωρίς μήπως?
1. συμφωνώ.
2. ε ναι, άγχος από τώρα?:haha: δίπλα είναι. κι εχει και λεωφορειο απευθείας από αεροδρόμιο..και ο σταθμός δίπλα πάλι είναι. από τα πιο εύκολα αερορόμια του κόσμου..
στα υπόψη η γραμμή Λούκα-Πίζα είναι η παλαιότερη διεθνής γραμμή του πλανήτη..από το 1846 ανελλιπώς. και το σεπτέμβρη εκεί θα είναι..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.415
Likes
9.351
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η πτηση της επιστροφης ειναι στις 12 και τα ιταλικα τρενα δεν φημιζονται για την ακριβεια τους(συγνωμη καπτεν, τα εχω φαει χρονια στη μαπα).
δεν τα έχεις φάει πιο πολύ από μένα πάντως.και την κρίση σου τη δοκίμασα στο Βέλγιο..τα "καλά" όπως έλεγες βελγικά τραίνα είχαν απίστευτες καθυστερήσεις, βρωμιά και αταξία..ιταλικά 100 φορές. οι καθυστερήσεις μήπως ήταν στην εποχή σου? (80 π.Χ.)..στην Τοσκάνη τα τραίνα εχουν ιστορία που πλησιάζει τους 2 αιώνες αν είναι δυνατόν να ακόυω τετοια πράγματα..κλείστε άφοβα όπου θέλετε.
και Φλωρεντία 1 ωρα είναι κ έχει και λεωφορείο απευθειας για αεροδρόμιο. ιδιωτικό μια και η χώρα δεν τελεί υπό την ομηρεία των ΚΤΕΛ και παρόμοιων αγυρτών.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
που ειναι βρε παιδια με 30 ευρω για ιουλιο; Εγω βρισκω να παω με 10 αλλα ολες οι επιστροφες ειναι με 90! Για ποιες ημερες λετε?
για σεπτεμβρη αν σε ενδιαφερει 26-28 υπαρχει ακομα με 30:)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
θα μαστε και εμεις εκει!!
τραβελστορικη συναντηση εντελως ομως!!

κεγω τελικα το ιδιο με την ευαγγελια λεω να κανω..κοιταζα για σιεννα, αλλα δεν ξερω αν αξιζει να χασω χρονο με την μετακινηση..πιζα, λουκα λοιπον και τα υπολοιπα next time!

samion, ξερεις μηπως γιατι στο σαιτ της trenitalia δεν μου βγαζει τιμες για το πιζα-λουκα ή για το πιζα-σιεννα??παραείναι νωρίς μήπως?
Πιζα-Σιεννα ειναι μακρια...Πιζα-Λουκα πας ανετα,φανταζομαι εχει και λεωφορεια...Πως θα γνωριστουμε στο Ελβελ?:roll:
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Εκλεισα και εγώ 26/9 με 28/9 2 άτομα με 61Ε :) Δυστυχώς δεν πρόλαβα τα 5ήμερα....Πολλά μπράβο στον Φίλο που την βρήκε την προσφορά..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν τα έχεις φάει πιο πολύ από μένα πάντως.και την κρίση σου τη δοκίμασα στο Βέλγιο..τα "καλά" όπως έλεγες βελγικά τραίνα είχαν απίστευτες καθυστερήσεις, βρωμιά και αταξία..ιταλικά 100 φορές. οι καθυστερήσεις μήπως ήταν στην εποχή σου? (80 π.Χ.)..στην Τοσκάνη τα τραίνα εχουν ιστορία που πλησιάζει τους 2 αιώνες αν είναι δυνατόν να ακόυω τετοια πράγματα..κλείστε άφοβα όπου θέλετε.
και Φλωρεντία 1 ωρα είναι κ έχει και λεωφορείο απευθειας για αεροδρόμιο. ιδιωτικό μια και η χώρα δεν τελεί υπό την ομηρεία των ΚΤΕΛ και παρόμοιων αγυρτών.
Μήπως πηγες στα cargo? εγώ εμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από τα Βελγικα τραίνα ! Βέβαια τώρα τελευταία έχεις γίνει λίγο Γκαστονε .... :bleh: θα περιμένω λοιπόν να δοκιμάσω και τα τραίνα της Τοσκανης και θα μιλήσω τότε ...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Πιζα-Σιεννα ειναι μακρια...Πιζα-Λουκα πας ανετα,φανταζομαι εχει και λεωφορεια...Πως θα γνωριστουμε στο Ελβελ?:roll:
1μιση ωρα ειναι με το τρενο!!

θα κραταμε ολοι ενα τριανταφυλλο (σαν την ταινια με τον κωνστανταρα στον ιπποδρομο)!!:haha::haha:

ps. οταν πλησιαζει η ημερομηνια, θα μιλησουμε με pm και θα δωσουμε περιγραφες!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.559
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom