Γαλλία γεια σας.. Βοήθεια για Παρίσι

Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδίβες
σε ευχαριστώ χάρηκα μόλις το διάβασα αλλά έχει δυστηχός μόνο δίκληνα!! αυή η Γάλλοι δεν είναι και πολύ της οικογένειας μου φαίνεται!!!!:(
 

iliangelo

Member
Μηνύματα
47
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
??Το σκεφτομαι
Μη κοιτας αυστηρα στα δωματια το χαρακτηρισμο δικλινο τρικλινο κλπ.Σε πολλα ξενοδοχεια υπαρχει δυνατοτητα προσθεσης κρεββατιου για επιπλεον ατομα-ειδικα παιδια
πχ το ξενοδοχειο Migny Opeρa Montmartre αναφερει στη πολιτικη τουστο booking
Παιδιά κι επιπλέον κρεβάτια
Δωρεάν! Όλα τα παιδιά κάτω των 11 ετών διαμένουν χωρίς χρέωση όταν χρησιμοποιούν το υπάρχον κρεβάτι.
Δωρεάν! Όλα τα παιδιά κάτω των 2 ετών διαμένουν χωρίς χρέωση σε βρεφικές κούνιες.
Όλα τα μεγαλύτερα παιδιά ή ενήλικες χρεώνονται EUR 39 ανά νύχτα και ανά άτομο για επιπλέον κρεβάτια.
Η μέγιστη χωρητικότητα επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 2.
Η μέγιστη χωρητικότητα βρεφικών κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1 .
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
νομίζω ότι η τίμη στα ξενοδοχεία του πάρκου είναι μαζί με τα εισιτήρια και πρωινό γι αύτο ίσως είναι ακριβά! έχεται να μου προτείνεται κάποιο ξενοδοχείο η διαμέρισμα στο παρίσι?
γεια σου χριστινακι!!!
καλως ηρθες στο site:clap::clap::clap::clap::clap:
λοιπον εγω που ειχα παει περυσι το φεβρουαριο παρισι ειχαμε μεινει σε διαμερισμα 4 ατομα
ητανε πολυ ομορφο κ βολικο κ φυσικα πεντακαθαρο κ το ειχαμε βρει στο "sweet home"
για μια βδομαδα βρηκαμε σπιτι με 500 ευρω και ειχε κ με 400 αλλα δε το προλαβαμε:(:(:mad::mad::mad:

παρ ολα αυτα μειναμε πολυ ευχαριστημενοι:D:D:clap::clap:

ελπιζω να βοηθησα
 
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδίβες
θα με βοηθάγατε πάρα πολύ αν μπορούσαται να μου δίναται διεύθυνση σε αυτά που έχεται ήδη μείνη! σας εμπιστεύομαι περισότερο απο το booking:)
 

PETER

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
χριστινα, τσεκαρε τα ξενοδοχεια στο παρακατω link...
εχω κανει αναζητηση για 1 δωματιο με 2 ενηλικες και 2 παιδια για 20-23 ιουνιου στην Disneyland σωστα? υπαρχουν αρκετες επιλογες με 260-350 συνολο για 3 βραδια...
αυτα που σου προτεινω εγω απο αυτα ειναι το Thomas Cook Explorers Hotel (μεσα στην Disneyland) με 337 ευρω και το Hotel Magic Circus (10 λεπτα με free shuttle bus) με 337 ευρω επισης.

Cheap hotels and apartments, low cost flights, and cheap holidays worldwide with alpharooms.com
 

PETER

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Χριστινα οσο αφορα της υπολοιπες μερες στο παρισι σου προτεινω το Hotel Pavillon Montaigne 3*.
Σε αυτο ειχα μεινει και εγω πριν 2 χρονια. Πιο κεντρικο δεν θα βρεις, ειναι σε ενα δρομακι καθετο στην Champs Elysees.
Ειναι μικρο αλλα υπεροχο και πεντακαθαρο.
Σου βαζω και το link απο το official site τους. Στειλ' τους ενα mail μεσα απο το site τους και ζητα τι θες. Ειναι πολυ εξυπηρετικοι. Απ' οτι θυμαμαι ειχα δωσει 75 ευρω για δικλινο το νοεμβρη του 2009.
Haute Couture - Pavillon Montaigne - rue Jean Mermoz - Faubourg Saint Honore
 
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδίβες
αυτό το site έχει της τιμές χωρίς τα εισητήρια του πάρκου, αν βάλεις 50 ευρω το άτομο το εισητήριο μας πηγαίνει συν 200 ευρω την ημέρα!!!!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.888
Likes
9.951
αυτό το site έχει της τιμές χωρίς τα εισητήρια του πάρκου, αν βάλεις 50 ευρω το άτομο το εισητήριο μας πηγαίνει συν 200 ευρω την ημέρα!!!!!!!!
Μέσα στην disneyland το οικονομικότερο ξενοδοχείο είναι το Santa Fe... γλυτώνεις τις μετακινήσεις μιας και είναι δωρεάν με τα λεωφορειάκια του Πάρκου και το κυριότερο (εάν ισχύει ακόμα) η είσοδος στο Πάρκο περιλαμβάνεται στην τιμή των διανυκτερεύσεων. Τσέκαρέ το!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Για να μην πελαγώνεις Χριστίνα ξεκίνα από τα επίσημα ξενοδοχεία της Ντισνευλαντ, τα οποία είναι μια χαρά, έχουν καλό πρωινό, περιλαμβάνουν τα εισιτήρια και επαναλαμβάνω ότι σου δίνουν τη δυνατότητα να μπεις στο πάρκο νωρίτερα από τους απλούς επισκέπτες.
Τσέκαρε τιμές και να σου φανούν ιδιάιτερα ακριβά για το μπατζετ σου, ψάξου και στα γύρω και συνέκρινε τιμές.
Επίσης τα ξενοδοχεια στην Ντισνευλαντ έχουν και κάποια special event για τα παιδιά.
Εγώ είχα μείνει σε αυτό
Disneyland Paris
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
770
Likes
2.098
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Βόρνεο
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Χριστίνα καλώς ήρθες και με το καλό να πραγματοποιήσετε το ταξίδι σας. Λοιπόν οι ΤΡΕΙΣ διανυκτερεύσεις ΜΕΣΑ στο πάρκο πιστεύω ότι επιβάλονται τη στιγμή που έχετε παιδιά. Ο χρόνος περνάει χωρίς να το καταλάβουν ούτε εκείνα, αλλά ούτε και σεις. Θα θέλουν να μπουν σε όλα τα παιχνίδια, να δουν όλα τα θεάματα και να χαζέψουν σε όλα τα μαγαζιά. Στην τιμή του ξενοδοχείου περιλαμβάνεται το καθημερινό εισητήριο. Το φθηνότερο είναι το Santa Fe. Ίσως δεν είναι τόσο ατμοσφαιρικό όσο τα άλλα, αλλά δεν αξίζει να δώσεις παραπάνω λεφτά γιατί είναι και αυτό πολύ καλό. Το κάθε δωμάτιο έχει δύο τεράστια διπλά κρεβάτια. Θα περάσετε υπέροχα όλοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.484
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom