Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.474
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μέσα κι εγώ για το εστιατόριο! Θα γνωρίσετε και την κληρονόμο του travelstories!!!

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
θα χαρούμε πολύ να σε γνωρίσουμε!!!
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Θα έρθω κι εγώ, αλλά αργά λόγω υποχρεώσεων.
θα χρειαστείτε φαντάζομαι κάποιον νηφάλιο για να οδηγήσει :p (έχω πληροφορίες ότι πάντα τα ποτήρια αδειάζουν πολύ εύκολα)
:clap:Μη ξαφνιαστείς αν ξαφνικά βρεθείς με το μικρόφωνο στο χέρι να μιλάς, κατά λαϊκή απαίτηση, για το σέλας :haha::haha:


γιαυτο υπαρχει και το μετρο ;) νομιζω δεν ητανε τυχαιος ο τοπος συναντησης ..
Νόμιζα ο τόνος είναι στο μέτρο και λέω τι θέλει αυτός στη συνάντησή μας; :haha:

Μπραβο σε ολους σας για την ιδεα να συνδιαστει,ενημερωση,γνωριμια μελων του forum,χαβαλες.Εγω θα λειπω ταξιδι αλλα αν ξαναδιοργανωθει κατι αναλογο θα προσπαθησω να δωσω το παρον με 1000.Να περασετε σουπερ.
Ευχαριστούμε, Θάνο, ελπίζουμε να σε δούμε στην επόμενη!

Αποφασίσαμε να έρθουμε και εμείς στην τραβελστοροσυνάντηση. Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά. Πρόκειται για την fou και εμένα. Επειδή όμως μένουμε εκτός Αθηνών - συγκεκριμένα στην Πάτρα - δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε να έρθουμε και στο μουσείο μπενάκη. Χρειάζεται να δηλώσουμε από τώρα και για το μουσείο?
καλή αντάμωση!!
ΙLΙΑ μου, θα χαρούμε κι εμείς πολύ να σας γνωρίσουμε, νέα μέλη είναι πάντα ιδιαίτερα ευπρόσδεκτα. Σας συμπεριλαμβάνω στον Ελλήσποντο κι όταν κλείσετε εισιτήρια, ενημερώστε με σε παρακαλώ για το μουσείο:D

Παιδιά, θέλω να 'ρθω κι εγώ, αλλά θα είμαι με τον μικρό μου (19 μηνών) και δε θα κάτσει ήσυχος. Αν μπορούσα βέβαια θα ήθελα να περάσω για ένα κρασάκι (1 μόνο, έχουμε και μωρό...) για να σας γνωρίσω.
Μέσα κι εγώ για το εστιατόριο! Θα γνωρίσετε και την κληρονόμο του travelstories!!!
:clap::clap::clap::clap: Μετά τις δηλώσεις περί κληρονόμου, υποψιάζομαι πως οι γονείς του φόρουμ με άρρενα τέκνα θα αναθεωρήσουν τη συμμετοχή τους στην εκδήλωση... Nera_gr, ακόμη το σκέφτεσαι; :haha::haha::haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.474
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:clap::clap::clap::clap: Μετά τις δηλώσεις περί κληρονόμου, υποψιάζομαι πως οι γονείς του φόρουμ με άρρενα τέκνα θα αναθεωρήσουν τη συμμετοχή τους στην εκδήλωση... Nera_gr, ακόμη το σκέφτεσαι; :haha::haha::haha:
:haha::haha::haha::haha: προσφέρεται προίκα μεγάλο ταξιδιωτικό σάιτ, επιπλωμένο και ετοιμοπαράδοτο :bleh:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Παρόλο που θα ήθελα πολύ να παραβρεθώ σε αυτή τη συνάντηση κορυφής(αν όχι από διάθεση, τουλάχιστον από ανθρωπιά μπας και πέσει λίγο αυτός ο δύσμοιρος, ο μέσος όρος ηλικίας!), δεν θα τα καταφέρω εντέλει!:cool:
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Παναγιώτα, επειδή δεν ξέρω πότε θα ξέρω, αν θες βάλε με με ένα ερωτηματικό.
 
Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
Προλαβαίνω να δηλώσω κι εγώ τελικά συμμετοχή; Θα έρθω μόνη, μόνο στο εστιατόριο και θα χαρώ πολύ που θα σας γνωρίσω από κοντά!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Νοιώθω λίγο άβολα να έρθω όντας νέοπας...
Αντε καλέ που νοιώθεις άβολα, εδώ έχεις οδηγήσει ολόκληρο χωριό σε μουσική απόγνωση, εμάς μας έχεις για πρωινό, μην μασάς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom