Τα 40 καλύτερα sites για ταξίδια

giannisz

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Να μπορουσα να αλλαξω την ονομασια του blog μου (ημερολογιο απο τα ταξιδια μου)...
Αυτο που εχω επιλεξει (solareagle) δεν θυμιζει σε καποιον που θα το δει,οτι εχει σχεση με ταξιδια.
μπορεις να το κανεις.Ονομα αλλαζεις οποτε θελεις,το url δεν μπορεις να αλλαξεις,εκτος και αν το μεταφερεις σε αλλο blog με την url που θελεις.
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Ενδιαφέρουσες ιστοσελίδες παιδιά :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.605
Likes
29.845
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Να μπορουσα να αλλαξω την ονομασια του blog μου (ημερολογιο απο τα ταξιδια μου)...
Αυτο που εχω επιλεξει (solareagle) δεν θυμιζει σε καποιον που θα το δει,οτι εχει σχεση με ταξιδια.
Θεωρείς ότι είναι ένα από τα 40 καλύτερα?
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Έρση μου φανταστικές πληροφορίες και πάρα πολύ χρήσιμα site....
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Δε ξερω αν εχουν αναφερθει παραπανω...

Trip Planner - TouristEye
Oργανωνετε το ταξιδι σας και μπορειτε να το εχετε στο κινητο σας ή σε αρχειο pdf. Διαλεγετε πολη και αξιοθεατα και εχετε πλανο του ταξιδιου σας. Για καθε αξιοθεατο/δραστηριοτητα μπορειτε να βρειτε και διαφορες χρησιμες πληροφοριες οπως ιστοσελιδα, κοστος εισιτηριων και φυσικα μια μικρη περιγραφη για το αξιοθεατο. Στο αρχειο που σας στελνουν με email ,αφου ετοιμασετε το ταξιδι σας, περιλαμβανονται αυτες οι πληροφοριες.

Mapnificent - Dynamic Public Transport Travel Time Maps
Σας δειχνει ποιες περιοχες μπορειτε να προσεγγισετε με τα ΜΜΜ σε συγκεκριμενο χρονο (που τον οριζεται εσεις). Και φυσικα μπορειτε να βρειτε και σημεια ενδιαφεροντος στη περιοχη αυτη. Το κακο ειναι οτι δεν εχει παρα πολλες πολεις.
Το βιντεο αυτο ειναι πολυ κατατοπιστικο
https://vimeo.com/16362921

Gelpme is a service to share and find exciting travel experience
Mοιραστειτε τις ταξιδιωτικες σας εμπειριες και τα συναισθηματα σας.


Kαι πολλα ακομη... https://chrome.google.com/webstore/category/app/108-travel?hl=el
Δεν αξιζουν ολα απ'οτι καταλαβα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.568
Μηνύματα
901.526
Μέλη
39.306
Νεότερο μέλος
amandalag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom