Τα κουφά της αφηρημάδας...και γκάφας.....

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Παρακαλώ την εξαίρετη φίλη μου και αρχική πόστερ, να συμπεριελάβει στον τίτλο και τις περιπτώσεις "γκάφας". Μόνο τότε θα μιλήσω, και έχω να πω πολλάααααα. Αυτό το ζητώ φυσικά ταπεινά αλλά και υστερόβουλα παράλληλα σκεπτόμενη, διότι αν προστεθεί και αυτή η "προοπτική" έχει να πέσει πολύ γέλιο , αλλά και διότι υπάρχει διεύρυνση των οριζόντων. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων αν και προειδοποιώ ότι ίσως υπάρξει μονοπώλειο εμπειριών εκ μέρους μου (είμαι δυνατή στον τομέα γκάφας και δεν ντρέπομαι να το πω)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Παρακαλώ την εξαίρετη φίλη μου και αρχική πόστερ, να συμπεριελάβει στον τίτλο και τις περιπτώσεις "γκάφας". Μόνο τότε θα μιλήσω, και έχω να πω πολλάααααα. Αυτό το ζητώ φυσικά ταπεινά αλλά και υστερόβουλα παράλληλα σκεπτόμενη, διότι αν προστεθεί και αυτή η "προοπτική" έχει να πέσει πολύ γέλιο , αλλά και διότι υπάρχει διεύρυνση των οριζόντων. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων αν και προειδοποιώ ότι ίσως υπάρξει μονοπώλειο εμπειριών εκ μέρους μου (είμαι δυνατή στον τομέα γκάφας και δεν ντρέπομαι να το πω)
Προστεθηκε, ελευθερα τωρα....
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Παρακαλώ την εξαίρετη φίλη μου και αρχική πόστερ, να συμπεριελάβει στον τίτλο και τις περιπτώσεις "γκάφας". Μόνο τότε θα μιλήσω, και έχω να πω πολλάααααα. Αυτό το ζητώ φυσικά ταπεινά αλλά και υστερόβουλα παράλληλα σκεπτόμενη, διότι αν προστεθεί και αυτή η "προοπτική" έχει να πέσει πολύ γέλιο , αλλά και διότι υπάρχει διεύρυνση των οριζόντων. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων αν και προειδοποιώ ότι ίσως υπάρξει μονοπώλειο εμπειριών εκ μέρους μου (είμαι δυνατή στον τομέα γκάφας και δεν ντρέπομαι να το πω)

Ωχ.... ετοιμάστε πακέτα χαρτομάντηλα, γιατί από τα γέλια βλέπω να μας πιάνουν τα κλάμματα :haha::haha::haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Το κουφότερο που μου έχει συμβεί ως "αφηρημάδα" :
...........
Υ.Γ.
dim_kyr, θέλω το καλυτερότερο σου ..:haha: :clap:
Βρε γιατί νομίζεις πως έβαλα τη λέξη αφηρημάδα σε εισαγωγικά ??? .
... για να μην γίνω ρεζίλι..... :haha::haha::haha:
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Απο γκαφες εχω να πω πολλα με πιο προσφατο ισως κ το πιο κορυφαιο...Πριν ενα μηνα περιπου βρεθηκα στο χωριο της μαμας μου για μια κηδεια!(σορυ αλλα κ αυτα στη ζωη ειναι!)Εγω με την μαμα μου ημασταν στην κουζινα για τους καφεδες κ το σερβιρισμα...Ολα καλα μεχρι εδω..Καθως σερβιρω μια κυρια(νομιζα οτι ηταν γειτοννισα)αρχιζει να με προσβαλλει οτι αργουμε να σερβιρουμε κ τετοια!Εγω λοιπον μπηκα εξαλλη στην κουζινα κ αρχισα να την βριζω σε μια ξαδερφη μου...Την ηλιθια λεω που δεν σεβεται τιποτα κ αλλα τετοια..Η ξαδερφη μου με ρωταει για ποια λεω της την δειχνω κ μου λεει αα την Στελλα λες?της λεω δεν ξερω ποια ειναι...Αλλα ελεος η χαζη..Ξαφνικα βλεπω την μαμα μου να μου κανει διαφορα νοηματα...μετα απο ωρα η μαμα μου μου ειπε οτι η Στελλα ειναι θεια της ξαδερφης μου(αδερφη του μπαμπα της κ πρωτη ξαδερφη της γιαγιας μου!!!!!!!!!)Ενιωσα πολυ ασχημα αλλα πειτε μου ειχα αδικο???????????.....
Πηγα μετα κ επιασα την ξαδερφη μου κ μου ειπε να μην ανησυχω κ πως αυτη φταει και ηταν φαουλ στην ολη υποθεση.......
Ουφ...ντρεπομαι αλλα τι να κανω!Δεν γνωριζω ολο το σοι.......:(
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Βρε γιατί νομίζεις πως έβαλα τη λέξη αφηρημάδα σε εισαγωγικά ??? .
... για να μην γίνω ρεζίλι..... :haha::haha::haha:
Υπάρξεις σαν εσένα ποτέ δεν γίνονται ρεζίλι!! Απλά προσθέτουν ατέλειες στο τέλειο προφίλ τους, για να προσεγγίσει στο ανθρώπινο ......
Υπάρξεις πάλι σαν εμένα, σέρνονται στα πατώματα και μόνιμη επωδός τους είναι "να ανοίξει η γη να με καταπιεί.." Επανερχόμεθα.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θέλωντας να ταίσω την γυναικεία μου ματαιοδοξία, μια καλοκαιρινή ημέρα υπεισέρχομαι στα άδυτα ενός καταστήματος γυναικείας ένδυσης. Ηθελα η ερμη να αγοράσω μια φουστα. Μπαίνω στο δοκιμαστηριο, δοκιμάζω μια, δοκιμάζω δυο, δοκιμάζω 3 και την τσακώσαμε. Μπαίνω τελευταια φορά στο δοκιμαστήριο για να βγάλω , το αντικείμενο του πόθου μου και αιτία αφαίρεσης μη σεβαστού ποσού ομολογουμένως απο το πορτοφόλι του χορηγού μου, για να την δώσω στο ταμείο για σακούλιασμα (μου αρέσει η λέξη σακούλιασμα) και κάνω την συνήθη κίνηση να σκάσω το παραδάκι. Βάζω την χείραν μου στο πίσω τσεπάκι του τζίν μου αλλά φευ... το μόνο που έπιασα ήταν το βρακί μου...... (θα έπιανα και κυτταρίτιδα , αλλά ευτυχώς δεν έχω .... ακόμα). Ενθουσιώδεις γυναίκες.... θα έλεγε ο κυρ-Γκιούλιβερ.. και όντως, στην χαρά μου επάνω είχα ξεχάσει ΄να φορέσω το παντελόνι μου το οποίο και ήταν ξεχασμένο και παραπονεμένο στο δοκιμαστήριο σε ένα κρεμαστράκι, και εγώ η Εμμανουέλα βγήκα με το βρακί, στήθηκα στο ταμείο και έψαχνα τις ανύπαρκτες τσέπες μου ........ (φήμες ότι είχαν στηθεί ορδές ανδρών στην τζαμαρία και παίρναν μάτι αντικρούονται με σθένος)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
:haha:Χαχαχαχα,δεν υπάρχετε πραγματικά! Καταρχας ξεκινησατε οδικό ταξίδι και δεν πήγατε να γεμίσετε full από τη προηγούμενη? Και κατα δεύτερον, θα ΄θελα να ξερα πως αντιδράσατε όταν μάθατε που είστε!!:clap::bleh:
"Ρε Λευτέρ... Πολύ δυτικά δεν το κόβουμε? πότε θα σπάσουμε για Κεφαλονιά?"
"Μια στιγμή να δω τα εισιτήρια... ρε εδώ λέει Ζάκυνθο?"
... ..... (παύση)
:haha::haha::haha::haha:
.... .... (παύση)
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

(φήμες ότι είχαν στηθεί ορδές ανδρών στην τζαμαρία και παίρναν μάτι αντικρούονται με σθένος)
σε παρακαλώ, μην ξεκινάς από τις καλύτερές σου... άστες για κερασάκι...:haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
και εγώ η Εμμανουέλα βγήκα με το βρακί, στήθηκα στο ταμείο και έψαχνα τις ανύπαρκτες τσέπες μου ........ (φήμες ότι είχαν στηθεί ορδές ανδρών στην τζαμαρία και παίρναν μάτι αντικρούονται με σθένος)
:haha::haha::haha::haha::haha: πόσα θες να μας τρελάνεις, όργιο ε, όργιο :haha: απίστευτη φιλενάδα...ξεμυαλισμένη :haha: :clap::clap:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Βάζω την χείραν μου στο πίσω τσεπάκι του τζίν μου αλλά φευ... το μόνο που έπιασα ήταν το βρακί μου...... (θα έπιανα και κυτταρίτιδα , αλλά ευτυχώς δεν έχω .... ακόμα).
:haha::haha: φοβερή!
να σου πω την αλήθεια κ εγώ όταν βγαίνω από το δοκιμαστήριο πάντα με διπλοτσεκάρω για να σιγουρευτώ ότι τα φοράω όλα!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Υπάρξεις σαν εσένα ποτέ δεν γίνονται ρεζίλι!! Απλά προσθέτουν ατέλειες στο τέλειο προφίλ τους, για να προσεγγίσει στο ανθρώπινο ......
αμ εσύ πρέπει να δεις μια συγκεκριμένη φωτογραφία από το τελευταίο μου ταξίδι..... :haha::haha::haha:.... και δεν ήταν στον Γάγγη.....
....... η λεζάντα της : " καλέ τι έπαθε αυτό? .... μαζέψτε το μαζέψτε το...."

........ είχα ξεχάσει ΄να φορέσω το παντελόνι μου το οποίο και ήταν ξεχασμένο και παραπονεμένο στο δοκιμαστήριο σε ένα κρεμαστράκι, και εγώ η Εμμανουέλα βγήκα με το βρακί, ........ (φήμες ότι είχαν στηθεί ορδές ανδρών στην τζαμαρία και παίρναν μάτι αντικρούονται με σθένος)

Θεά !!! Σε χρεώνω τα πρώτα χαρτομάντηλα.....:haha::haha::haha::haha::haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μόνιμη κατάσταση των τελευταίων μηνών...:shock:
μία φίλη την αποκαλώ συνέχεια με το όνομα μιας άλλης φίλης....
τιμωρία 100 φορές να το γράψω, μου φαίνεται ότι δεν θα ξεκολλήσω :haha:

έσκασα στα γέλια όταν μου είπε
"ααα μην ανησυχείς, οι φίλοι μου με φωνάζουν Αλ"
και μου εξήγησε ".....λόγω του Αλτσχάιμερ" :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom