Τα κουφά της αφηρημάδας...και γκάφας.....

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Προτεινω λοιπον να ανοιξουμε τα εξης κρισιμα θεματα για συζητηση και να σοβαρευτουμε

4 ηταν η κοκκινοσκουφιτσα ομοφυλοφιλη?

Διψωντας για πνευματικη αναζητηση περιμενω τους προβληματισμους σας στα παραπανω αμειλικτα ερωτηματα.
Για τα αλλα δεν απαντω αλλα εμενα η κοκκινοσκουφιτσα εκτος απο ομοφυλοφιλη μου κανει και αιμομικτρια αλλα και κτηνοβατισσα :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Για τα αλλα δεν απαντω αλλα εμενα η κοκκινοσκουφιτσα εκτος απο ομοφυλοφιλη μου κανει και αιμομικτρια αλλα και κτηνοβατισσα :D
Ερση το παρακάνεις!!!
καταρρίπτεις ολους τους μύθους!!!:D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ελα ντε, πολλες ελληνικες σειρες δε βλεπω αλλα αυτο το κολλημα με τη γιαγια της δεν μου αρεσε απο την αρχη.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλημερα σας!
ας επανελθουμε στο θεμα του τιτλου παρακαλω!και αφηστε την κοκκινοσκουφιτσα ησυχη.....μια χαρα κοριτσακι ειναι!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
καλημερα σας!
ας επανελθουμε στο θεμα του τιτλου παρακαλω!και αφηστε την κοκκινοσκουφιτσα ησυχη.....μια χαρα κοριτσακι ειναι!
Γιατί με σκοτώνεις???
και ήμουνα έτοιμη να γράψω για τα γουρουνάκια!!!:D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Γιατί με σκοτώνεις???
και ήμουνα έτοιμη να γράψω για τα γουρουνάκια!!!:D
Τι έγινε με τα γουρουνάκια? Ξέρεις τίποτα? Μήπως ήταν αυθαίρετο το σπιτάκι στο δάσος? Δεν είχαν πάρει χαρτί απο το δασαρχείο? Για λέγε , για λέγε.....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πως δεν εχω πει δικια μου γκαφα: που του πηρα τα κλειδια του σπιτιου στο Παρισι και εγω αναχωρησα για Ελβετια και τον αφησα βραδιατικα μεσα στους πεντε δρομους της Θεσσαλονικης με τις βαλιτσες στο πεζοδρομιο... Σε πληροφορω του εχει μεινει αξεχαστο!
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πως δεν εχω πει δικια μου γκαφα: που του πηρα τα κλειδια του σπιτιου στο Παρισι και εγω αναχωρησα για Ελβετια και τον αφησα βραδιατικα μεσα στους πεντε δρομους της Θεσσαλονικης με τις βαλιτσες στο πεζοδρομιο... Σε πληροφορω του εχει μεινει αξεχαστο!
Συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά το παραπάνω λογίζεται μάλλον ως δικιά του γκάφα, αφού θα έπρεπε να είχε αυτός τον έλεγχο των δικών του κλειδιών... Άρα μας χρωστάς μιά καθαρά δικιά σου γκάφα...


Και για να μην βγάζω την ουρά μου απ' έξω, να και οι δικές μου πομπές :

Ξεκινάω από το γραφείο μετά από μία ακόμα μέρα κοπιαστικής δουλειάς με την λαχτάρα να βρεθώ το συντομότερο πίσω στο σπίτι. Στον δρόμο πρέπει να σταματήσω να ψωνίσω κοτόπουλο από ένα κρεοπωλείο, το μοναδικό που ήταν την ώρα εκείνη ανοικτό. Ξεκινώντας από το γραφείο επαναλαμβάνω μέσα μου : Να μην ξεχάσω να σταματήσω στο κρεοπωλείο, να μην ξεχάσω να σταματήσω στο κρεοπωλείο...
Φυσικά και το ξεχνάω, προσπερνάω το κρεοπωλείο, διανύω μία απόσταση περίπου 500 μέτρων και ξαφνικά θυμάμαι το κρεοπωλείο που ξέχασα. Γυρνάω προς τα πίσω επαναλαμβάνοντας και πάλι συνεχώς μέσα μου : Να μην ξεχάσω να σταματήσω στο κρεοπωλείο, να μην ξεχάσω να σταματήσω στο κρεοπωλείο...
Και βέβαια το προσπερνάω, φτάνω στο γραφείο, κατεβαίνω από την μηχανή και τότε το θυμάμαι. Ξανακαβαλάω την μηχανή και για να μην το πολυλογώ το ίδιο επαναλαμβάνεται άλλα δύο περάσματα μπροστά από το κρεοπωλείο, μοναχά την τέταρτη φορά τα κατάφερα και έτσι απέφυγα να τεθώ σε αέναη τροχιά εκκρεμούς περί το κρεοπωλείο!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom