Υεμένη ΤΟ νησί (by hydronetta & babaduma)

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Νομίζω θα είμαι ο πρώτος που θα σταματήσω να διαβάζω την ιστορία! Δεν το αντέχω αυτό που περνάω μέσα μου..........!!!!!!!
Κουράγιο Αντώνη (αν και περασμένη ώρα, χρόνια πολλά επί τη ευκαιρία), έπονται και...καλύτερα!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Κουράγιο Αντώνη (αν και περασμένη ώρα, χρόνια πολλά επί τη ευκαιρία), έπονται και...καλύτερα!!!
Ευχαριστώ, να' σαι καλά. Για τα χρόνια πολλά εννοώ, όχι για το ότι έρχονται καλύτερα, μόνο παρηγοριά που δεν είναι αυτό....... :(
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Νομίζω θα είμαι ο πρώτος που θα σταματήσω να διαβάζω την ιστορία! Δεν το αντέχω αυτό που περνάω μέσα μου..........!!!!!!!
Μπα δεν εισαι ο πρώτος Αντώνη . Ουτε κι εγώ τους διαβάζω πια.
Ρίχνω βέβαια κανενα " ευχαριστώ" για ξεκάρφωμα και επειδή ειναι φίλοι μου, αλλά κι ευγενικά παιδιά (μόνο ο Hydronetta):D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ουτε ο δευτερος εισαι Αντωνη. Κι εγω δεν τους διαβαζω, βαρεθηκα να τους περιμενω, ειναι και μεγαλο το κειμενο για την ωρα και για μενα... ε, δεν θελω και πολυ, για να τους κοψω. Εβαλαν και πολλες φωτο και χορτασε το ματι. Τελικα δεν μ' αρεσε το μερος, πολυ ερημικο.

@authors μαλλον εχετε το ταλεντο να τα κανετε καλυτερα απ' οτι ειναι στην πραγματικοτητα. Απατεωνες awww.freesmileys.org_smileys_smiley_laughing006.gif :bleh:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μόνο εγώ έχω τάσεις μαζοχισμού τελικά;; :roll:
Που είναι το επόμενο;;;;; Θέλω χλωρίδα- πανίδα και βόλτες κι άλλες..
Υπέροχα παιδιά, υπέροχα :clap:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Αααχ επιτέλους!!
Αλλά βρε παιδιά...ή εγώ από τη στέρηση τα βλέπω διπλά ή εσείς το βάλατε δύο φορές για να μας βασανίσετε!! :bleh:
Όπως και να έχει, πολύ το ευχαριστήθηκα!!! Άντε και στα επόμενα :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αλλά βρε παιδιά...ή εγώ από τη στέρηση τα βλέπω διπλά ή εσείς το βάλατε δύο φορές για να μας βασανίσετε!! :bleh:
Τι ακριβώς εννοείς? Έγινε καμμιά "στραβή"? Αν ναι, να τη διορθώσουμε όσο προλαβαίνουμε (24ωρο).
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Τι ακριβώς εννοείς? Έγινε καμμιά "στραβή"? Αν ναι, να τη διορθώσουμε όσο προλαβαίνουμε (24ωρο).
Απλά βλέπω το κεφάλαιο 6 δύο φορές (στα posts 203 και 204)...τι στο καλό? μόνο εγώ το βλέπω έτσι? Να ανησυχήσω???? :shock::roll:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
147
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Κι εγώ το ίδιο βλέπω,
δε με χάλασε όμως καθόλου.
Hydro το παρεό σου πάει:clap:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Έχετε δίκηο. Περίεργο, χτες το βράδυ δεν ήταν έτσι! :shock: Αν δεν οφείλεται σε κάποιο προσωρινό πρόβλημα του σάιτ, θα πω του Σπύρου να διαγράψει εντελώς το #203. Αν δεν γίνει μέχρι το βράδυ, θα το κάνω εγώ.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Έχετε δίκηο. Περίεργο, χτες το βράδυ δεν ήταν έτσι! :shock: Αν δεν οφείλεται σε κάποιο προσωρινό πρόβλημα του σάιτ, θα πω του Σπύρου να διαγράψει εντελώς το #203. Αν δεν γίνει μέχρι το βράδυ, θα το κάνω εγώ.
ε τότε να μεταφέρω το "ευχαριστώ" μου στο #204 :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.399
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom